Įkraunama...
Įkraunama...

Asistavimas gimdyme

Sveiki esami ir busimi Teciai 4u.gif ,

Idomu suzinoti jusu reakcijas, jausmus dalyvaujant gimdyme ?
Ar neisigandote, kokie jausmai aplanke matant savo mylimaja skausmuose, kraujuose ir ar kitam patartumet eiti ?
Mano vyras LABAI troksta gimdyti su manim, bet is manes grieztas ne. Tai pernelyg intymu sakyciau...

Aciu uz nuomones
Atsakyti
Būtinai patarčiau - tai pats nuostabiausias dalykas kurį teko matyti.
Atsakyti
manajam taip pat, niekad nemačiau tokių vyro akių smile.gif
Atsakyti
noretusi tiesiog prasokti si etapa. tureti kudiki be gimdymo biggrin.gif ..
Aciu uz nuomones, M.K. drasus tavo vyras ! Atsuktuve, tai tikiu tikiu, ka sakai.
Atsakyti
Intymu, sakote... Taip, tačiau vaiko pakvietimas irgi buvo intymu, ar ne? Ir darėte tai dviese. Tad kodėl dabar norite užkirsti kelią vyrui kartu su Jumis sutikti Jūsų bendrą kūrinį? Egoistiška, sakyčiau ax.gif

Paklausiau vyro, ar dar kartą dalyvautų gimdyme. Cituoju atsakymą: "Kaip galėčiau tai praleisti? Būtinai dalyvaučiau dar ir dar".
Atsakyti
QUOTE(Grazute Venera @ 2014 06 23, 23:10)
Tai pernelyg intymu sakyciau...


sakai vyrui yra pernelyg intymu stebeti savo vaiko gimima g.gif
Atsakyti
butina dalyvauti!!!! manishkis su pirmuoju dalyvavo, buvo pats laimingiausias jo momentas gyvenime! su antruoju nespejo grizti ish darbines keliones.... nes vaikis pasibelde neplanuotai.... grauziasi po shiai dienai doh.gif
Atsakyti
Oooo kokie patenkinti jusu visu lukesciai.
Is tikruju as BIJAU likti paskui nepatraukli.
Jezau, gi ten reksiu, zviegsiu, klyksiu (as esu superjautri skausmui), dar isskestom kojomis, o dar dazna labai apsikaki*a gimdymo metu.. ne miliejieji man dabar sirdis ima duotis, kai imu visa tai isivaizduoti. Negaliu persokti per savo baime buti matomai ir TOKIAI. Labai jau naturaliai.
Isgasdinsiu vyra.
Atsakyti
QUOTE(Grazute Venera @ 2014 06 27, 14:15)
Oooo kokie patenkinti jusu visu lukesciai.
Is tikruju as BIJAU likti paskui nepatraukli.
Jezau, gi ten reksiu, zviegsiu, klyksiu (as esu superjautri skausmui), dar isskestom kojomis, o dar dazna labai apsikaki*a gimdymo metu.. ne miliejieji man dabar sirdis ima duotis, kai imu visa tai isivaizduoti. Negaliu persokti per savo baime buti matomai ir TOKIAI. Labai jau naturaliai.
Isgasdinsiu vyra.

Na, jūs savo vyrą geriausiai pažįstat. Jei sakot, kad išsigąs- vadinasi, žinot smile.gif
Vis dėl to patarčiau pačiai daugiau pasidomėti, užsiėmimus palankyti, vyrą kartu vestis, kad aiškiau įsivaizduotumėte, kas tas gimdymas. Na, neklyksite nuo pat sąrėmių pradžios iki kūdikio gimimo, kaži, ar fiziškai tai įmanoma g.gif Gimdant dirbti reikia- kvėpuoti, ieškoti tinkamos pozos, stumti, galiausiai.
Neįsivaizduoju, kaip galima bijoti savam žmogui pasirodyti nepatrauklia- natūralia. Negi kasdienybėje vyras jūsų niekada nematė sunkiai sergančios, kai ne grožis galvoje, nusiverkusios, susivėlusios?
Atsakyti
QUOTE(Doremina @ 2014 06 27, 14:56)
Na, jūs savo vyrą geriausiai pažįstat. Jei sakot, kad išsigąs- vadinasi, žinot smile.gif
Vis dėl to patarčiau pačiai daugiau pasidomėti, užsiėmimus palankyti, vyrą kartu vestis, kad aiškiau įsivaizduotumėte, kas tas gimdymas. Na, neklyksite nuo pat sąrėmių pradžios iki kūdikio gimimo, kaži, ar fiziškai tai įmanoma g.gif  Gimdant dirbti reikia- kvėpuoti, ieškoti tinkamos pozos, stumti, galiausiai.
Neįsivaizduoju, kaip galima bijoti savam žmogui pasirodyti nepatrauklia- natūralia. Negi kasdienybėje vyras jūsų niekada nematė sunkiai sergančios, kai ne grožis galvoje, nusiverkusios, susivėlusios?


Stengiuosi ir namuose visada buti formoje, susitvarkiusi, to nuo mazens mane moke mano mama.. Ji sake, kad visada turi buti formoje. nes tu MOTERIS.

as kas be ko rinksiuos nuskausminima, jokio naturalaus skausmo, ne man, as pas dantista sokineju iki lubu, kur jau ten naturaliai gimdyt..

beje del kursu, tai man jie priklauso, bet ne vyrui, jis bus darbe, o as galesiu juos lankyt su kitomis nesciomis. Bus 6-7 uzsiemimai, mokys kaip su vaiku elgtis, kaip gimdymo metu ka daryt, tai valstybes finansuojami kursai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grazute Venera: 27 birželio 2014 - 14:24
QUOTE(Grazute Venera @ 2014 06 27, 14:15)
Is tikruju as BIJAU likti paskui nepatraukli.
Jezau, gi ten reksiu, zviegsiu, klyksiu (as esu superjautri skausmui), dar isskestom kojomis, o dar dazna labai apsikaki*a gimdymo metu.. ne miliejieji man dabar sirdis ima duotis, kai imu visa tai isivaizduoti. Negaliu persokti per savo baime buti matomai ir TOKIAI. Labai jau naturaliai.
Isgasdinsiu vyra.


Tai jus bijot,o vyras irgi to paties bijo?Sake jum kazka situ klausimu?
Juk,kaip supratau,jis isreiske nora dalyvaut gimdyme su jumis.Kas jums suteike teise atimt is vyro tokia galimybe?
Jus uzuot bijojusi,gal geriau ATVIRAI su vyru apie savo baime pakalbekit ir jo lukesciu isklausykit.
O gimdant,patikekit,neturesit laiko kada bijot pasirodyt vyrui negrazi,nepatraukli ir pan.Vejus kalbat blush2.gif

QUOTE(Doremina @ 2014 06 27, 14:56)
Gimdant dirbti reikia- kvėpuoti, ieškoti tinkamos pozos, stumti, galiausiai.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazute Venera @ 2014 06 27, 15:23)
Stengiuosi ir namuose visada buti formoje, susitvarkiusi, to nuo mazens mane moke mano mama.. Ji sake, kad visada turi buti formoje. nes tu MOTERIS.

as kas be ko rinksiuos nuskausminima, jokio naturalaus skausmo, ne man, as pas dantista sokineju iki lubu, kur jau ten naturaliai gimdyt..

beje del kursu, tai man jie priklauso, bet ne vyrui, jis bus darbe, o as galesiu juos lankyt su kitomis nesciomis. Bus 6-7 uzsiemimai, mokys kaip su vaiku elgtis, kaip gimdymo metu ka daryt, tai valstybes finansuojami kursai.

Tai jei apsisprendėte dėl nuskausminimo, riksmų ir klyksmų klausimas kaip ir išspręstas.
Po šito jūsų posto pamąsčiau, kad jūs ne vyrą bijote išgąsdinti, o save. Neįsižeiskit 4u.gif Turėtų būti sunku visada "laikytis formoje", o gimdant, manau, ypač.
Neįkalbinėju, bet, jei vyras labai nori dalyvauti gimdyme, gal reikėtų apgalvoti kompromisinį variantą- juk gali būti su jumis sąrėmių metu, o atėjus laikui stumti- išeiti. Supraskit, jo noras- ne tuščias burbulas, juk tai ir jo vaikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doremina: 27 birželio 2014 - 14:46