Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos ir vaikas

Sveiki, susiduriau su tokia problema, skyriames su vyru ir neisivaizduoju ka pasakyti suneliu kur tetis. Jau praejo daugiau kaip 3 menesiai kaip vyras sunaus nelanko, nepaskambina pasiteirauti kaip jis ar nors telefonu pabendrauti. Suneliui 2,7 metuku, visai maziukas, bet jis prisimena, kad buvo tetis, o dabar jo jau tiek laiko nera. Vyras dirbdavo kitam mieste todel budavo namuose tik savaitgaliais, taip pat nelabai noriai padejo rupintis ir auginti mazyli. Kai jis isejo is namu sakydavau, kad darbe tetis, paskui jau nebeklause apie ji, bet pastaruoju metu kazkaip uzsimina, o si savaitgali net pasake, kad neturi tecio ir taip susigedo sad.gif Nezinau ka jam pasakyti, noriu paaiskinti kur tas tetis, bet nezinau kaip, juolab, kad vyras nenori su juo bendrauti sad.gif
Prasau, patarkit, nenoriu sunelio skaudinti ir traumuoti...
Atsakyti
QUOTE(_Gloria_ @ 2014 06 25, 10:56)

Prasau, patarkit, nenoriu sunelio skaudinti ir traumuoti...

Meluoti neiseis, sakykit tiesa, kad tevelio nera, kad nevisos seimos buna pilnos, kad va ir Maryte su Joniuku turi tik mamytes.
Mano suneliui buvo analogiskai metu. Sunkus vaikams tas suvokimas, kad be tecio gyvens, labai sunkus... verysad.gif Bet nevienas del nemirsta. Auga vaikai ir uzauga, zaizdos sirdy uzrandeja...
Siprybes jums labiau reikia atlaikyti sunaus klausimus 4u.gif
Atsakyti
Man ir nenoretusi meluoti jam todel ir visa laika kartoju, kad tevelis dirba, pinigelius uzdirba, kad tau nieko netruktu, kad mamyte galetu tau nupirkti ir to ir ano. Bet irgi nezinau ar gerai taip sakyti, kai tevas isvys juo net nesidomi ir kol vyksta skyrybu procesas net nei kiek materialiai nepadejo, man taip atrodo, kad jis su mielu noru tiesiog imtu ir atsisakytu sunaus sad.gif
Atsakyti