Įkraunama...
Įkraunama...

Mažoka vaisiaus vandenų

QUOTE(KenguRyte21 @ 2009 01 23, 16:27)
Man pamazejo vandenu  doh.gif buvo 10 su kapeikom 32sav. +2 d, 34 sav.+1d. dariausi.tai krito iki 9 su kapeikom.
Vaisius praita syk atsiliko 25 d. po dvieju sav pakartotinas echo....vaikelis ugtelejo skirtumas 20 d.Gyditoja atmete distrofija,sake turesiu maza leliu...Planinis cezaris....
meldziu dieva kad tik sveikas butu  4u.gif

beje ir pradejau gert skysciu daugiau,bet nepadejo... blush2.gif

Ar dabar viskas vaikeliui gerai?
Atsakyti
sveikutes merginos ...man irgi nustate kad vandenu mazokai bet daktare nieko konkteraus nepasake o pasiskaicius kazkaip nenusiraminau o tik dar labiau susinervinau.leksiu siandien kad paziuretu echo...
Atsakyti
man per pirmo nestumo viduri buvo nusstate sumazejusius vandenis, bet atstaciau daugiau gerdama, nes siaip as tiesiog uzmirstu atsigerti - man tai ner pirmo butinumo dalykas ax.gif o nestumo pabaigoj vis tiek jie vel sumazejo, tai skatino gimdyma, viskas vos nesibaige cezariu, bet nesibaige tfu tfu tfu. dabar laukiuosi vel ir galvoju, kaip nenoreciau, kad viskas pasikartotu. noriu paprasto paprasciausio gimdymo be jokiu ten pribumbasu... g.gif
Atsakyti
gal kas zino daug issamiau nuo ko vandenu sumazeja???
nes man gine nelabai ka ir tepasakoja,,, ax.gif
tik pamini , kad nekkritine situacija ir tiek,,, blush2.gif
bet man tai neramu...
Atsakyti
Siaip tai vandenu i nestumo pabaiga mazeja ir tai yra normalu. Jei gine nieko nesako tai viskas yra gerai 4u.gif
Atsakyti
noreciau ir as jusu patarimu,kazkaip labai neramu unsure.gif siandien buvai pas gydytoja ir si man pasake,kad dar telpu i normas del vaisiaus vandenu,bet seip galetu but daugiau.Dabar mums 36 sav.Liepe sekt judesiukus ir tiek.Rasot,kad gal vanduo padeda,bet man jo daug negalima gerti,nes patinsta rankos ir kojos.Bet viliuosi,kad jo nesumazes iki minimumo.
Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2009 05 27, 13:51)
noreciau ir as jusu patarimu,kazkaip labai neramu  unsure.gif siandien buvai pas gydytoja ir si man pasake,kad dar telpu i normas del vaisiaus vandenu,bet seip galetu but daugiau.Dabar mums 36 sav.Liepe sekt judesiukus ir tiek.Rasot,kad gal vanduo padeda,bet man jo daug negalima gerti,nes patinsta rankos ir kojos.Bet viliuosi,kad jo nesumazes iki minimumo.



kaip tik kai tinsti reikia dar daugiau vandens gerti,varo skyscius,kazkas tave blogai informavo ir vanduo vaisiaus vandenu neatstato,tik atpalaiduoja jei labai susitraukineja....as pati susidurus su sia problema ir ne karta ligoninej gulejus,ryt irgi guluosi nes per mazai vandenu...man 37 savt
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2009 05 27, 22:42)
kaip tik kai tinsti reikia dar daugiau vandens gerti,varo skyscius,kazkas tave blogai informavo ir vanduo vaisiaus vandenu neatstato,tik atpalaiduoja jei labai susitraukineja....as pati susidurus su sia problema ir ne karta ligoninej gulejus,ryt irgi guluosi nes per mazai vandenu...man 37 savt

Ne pati prisigalvojau mazinti skysciu kieki,bet gyd patare g.gif
Atsakyti
Mielos mamytės,
pas mane buvo mažai vaisiaus vandenų. Iš pradžių apie 24 nestuke.gif savaitę pasakė,kad jų mažiau nei norma, paskui atsitaisė, o į nėštumo galą irgi sumažėjo daugiau nei turėtų. Bet, aš ką tik iš ligoninės ir supuoju nuostabią, gražią ir sveiką dukrytę!
Sėkmės visoms.
P.S Tiesa, skysčių, tiksliau vandens gerdavau kasdien po 2 litrus. Man pačiai atrodė,kad reikia .
Atsakyti
Sveikos,

As siandien po apziuros, gyd. nustate kad pas mane mazas vandenu kiekis (12,7). Taip ir nesupratau ar cia maziau nei norma... (beje 23 nestumo savaite tyriausi privacioje klinikoje, tai tuo metu vandenu kiekis buvo normoje).
ECHO atlikinejo kita gyd., o pas nestuma priziurincia gyd. eisiu tik pirmadieni. Pasak ECHO dariusios gydytojos, mane priziurinti gyd. turi nustresti ka daryti, ir ar siusti i klinikas tyrimams... Nezinau kaip istversiu iki pirmadienio
Dabar esu labai issigandusi, nete prisiskaiciau visokiu baisybiu, tai pasidare dar blogiau...
Atsakyti
QUOTE(beatek @ 2009 06 26, 07:37)
Sveikos,

As siandien po apziuros, gyd. nustate kad pas mane mazas vandenu kiekis (12,7). Taip ir nesupratau ar cia maziau nei norma... (beje 23 nestumo savaite tyriausi privacioje klinikoje, tai tuo metu vandenu kiekis buvo normoje).
ECHO atlikinejo kita gyd., o pas nestuma priziurincia gyd. eisiu tik pirmadieni. Pasak ECHO dariusios gydytojos, mane priziurinti gyd. turi nustresti ka daryti, ir ar siusti i klinikas tyrimams... Nezinau kaip istversiu iki pirmadienio
Dabar esu labai issigandusi, nete prisiskaiciau visokiu baisybiu, tai pasidare dar blogiau...


Sveikute,
Neišsigąsk. Man tas pats buvo. Bet viskas gerai. Kadangi man ir nėštumo viduryje buvo nustatyta mažiau nei norma, tad iki pat galo irgi pergyvenau. Vienu metu vandenų kiekis buvo padidėjęs, t.y. pasiekęs normą, vėliau apie 31 sav vėl sumažėjo. Paprastai dinamiką stebi kas 2 savaites. Mane prižiūrinti gydytoja buvo sakiusi jei pajusiu vaikučio judesius pakitusius važiuot tonusų klausytis į ligoninę. Tad važinėdavau, nes turbūt paranoja po tokio sakinio buvo išsivysčiusi smile.gif. Bet kaip sakant geriau jau "apsidraust" smile.gif. Žodžiu nestresuok. Ramiai lauk pirmadienio. Gerk vandenuko, vaikščiok grynam ore.
Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintagne @ 2009 06 26, 10:56)
Sveikute,
Neišsigąsk. Man tas pats buvo. Bet viskas gerai.  Kadangi man ir nėštumo viduryje buvo nustatyta mažiau nei norma, tad iki pat galo irgi pergyvenau. Vienu metu vandenų kiekis buvo padidėjęs, t.y. pasiekęs normą, vėliau apie 31 sav vėl sumažėjo.  Paprastai dinamiką stebi  kas 2 savaites. Mane prižiūrinti gydytoja buvo sakiusi jei pajusiu vaikučio judesius pakitusius važiuot tonusų klausytis į ligoninę. Tad  važinėdavau, nes turbūt paranoja po tokio sakinio buvo išsivysčiusi smile.gif. Bet kaip sakant geriau jau "apsidraust" smile.gif.  Žodžiu nestresuok. Ramiai lauk pirmadienio. Gerk vandenuko, vaikščiok grynam ore.
Sėkmės mirksiukas.gif

Aciu!
Jau siek tiek nusiraminau, lauksiu pirmadienio smile.gif tikiuosi viskas bus gerai kaip ir tavo atveju wink.gif
Atsakyti