Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio vėžio tyrimas nėštumo metu

Sveikutės,
aš su klausimu,
ar normalu kad ginė nori paimti tepinėlį gimdos kaklelio vėžio profilaktikai g.gif mane nugazdino,kad tai daryti visiškai nerekomenduojama. geriausia daryti po gimdymo ir tik po pirmų menesinių g.gif
kokia kitų patirtis? 4u.gif
Atsakyti
Mano gydytoja irgi lauke mano gimdymo, kad paimtu ta tepineli. Tai gal paklauskit savo gyd. kodel ji taip skuba. Nes jeigu siaip viskas gerai, tai tikrai galima palaukti ir ta tepineli paimti po gimdymo.

Beje, menesiniu tai tikrai nereikia laukti. Jau per pirmaja apziura po gimdymo praejus porai menesiu galima ta tepineli imti. Bet kad kas imtu nestumo metu dar negirdejau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pieniu pieva: 04 liepos 2014 - 16:41
imti nori tik todėl kad nedarytas dar nė karto g.gif tik nesuprantu kodėl dabar reikia daryti g.gif na aš ankščiau lankiausi privačiai,o dabar šeimos klinikoj einu,tai gal dėl to kad nėr jokių duomenų apie mane ir užsimanė dabar daryti. bet vistiek,kodėl nėštumo metu doh.gif g.gif
Atsakyti
Bijot, kad pakenks, ar kas? Jei taip, nebijokite, net nepajusite, kaip paims. Giliai nelenda
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 07 05, 23:38)
Bijot, kad pakenks, ar kas? Jei taip, nebijokite, net nepajusite, kaip paims. Giliai nelenda

o kiek girdejau kad ne koks jausmas o dar yrač kai kraujuoji. man baisu rizikuoti kad po to nebūtų kas nors,o nėr kaltų g.gif

man įdomu ar yra tokių kurioms darė nėštumo metu g.gif ir kaip viskas buvo po to
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 06 liepos 2014 - 08:51
QUOTE(Fifux'e @ 2014 07 04, 17:44)
imti nori tik todėl kad nedarytas dar nė karto g.gif tik nesuprantu kodėl dabar reikia daryti g.gif  na aš ankščiau lankiausi privačiai,o dabar šeimos klinikoj einu,tai gal dėl to kad nėr jokių duomenų apie mane ir užsimanė dabar daryti. bet vistiek,kodėl nėštumo metu doh.gif  g.gif


aš vietoje jūsų nesidaryčiau. pirmiausia dėl to, kad net jei ką ir rastų blogai - nėštumo metu nelabai ką galima padaryt. o streso tai tada būtų... pasigimdysit, ir pasidarykit tuos tyrimus. keli mėnesiai situacijos tikrai nepakeis.
Atsakyti
QUOTE(semtama @ 2014 07 06, 10:08)
aš vietoje jūsų nesidaryčiau. pirmiausia dėl to, kad net jei ką ir rastų blogai - nėštumo metu nelabai ką galima padaryt. o streso tai tada būtų... pasigimdysit, ir pasidarykit tuos tyrimus. keli mėnesiai situacijos tikrai nepakeis.

va va,apie ta patį ir aš pagalvoju.bet pirmiausia tai man baisu,o drug kas po to bus doh.gif kiek klausinėju nėr nė vienai nėščiai darę g.gif
Atsakyti
sveika,man eme tepineli abu kartus per nestuma,pirma karta pries 6m,tada viskas buvo ok,o dabar vel nestumo metu,bet liudni rezultatai verysad.gif .Kai nuvaziavau bioopsijai del diagnozes patvirtinimo tai tik Rudaitis apsieme paimt biopsija ir klause kodel gine nusprende imt tepineli butent per nestuma,nes daznai pasitaiko,jog nestumo metu rodikliai didesni.Nu bet biopsijai patvirtinus pirminius rezultatus,vistiek operacija nuspresta daryti po gimdymo.Matai gali kartais buti taip kad pavojinga net gimdyti paciai,tai net nezinau ar gerai cia kad sutikau jog nesciai paimtu,nes nervu daug kainavo g.gif doh.gif
Atsakyti
tai va kam tie nervai bereikalingi nėštumo metu,jei va atsakymai ne tokie kokių tikiesi unsure.gif

rasiene 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 07 liepos 2014 - 21:48
QUOTE(Fifux'e @ 2014 07 06, 09:51)
o kiek girdejau kad ne koks jausmas o dar  yrač kai kraujuoji.

Hm, keista, aš net nepajutau kaip paėmė
Atsakyti
Tai cia du skirtingi tas pap testas tai visiskai neskausmingas, ir nestumo metu galima paimt, o va jau jei testas teigiamas, tada ima lasteliu nuo g kakleliio, tuomet procedura siek nemaloni.
Atsakyti
Pas mane buvo nustatyta LSIL, tai klinikose konsultavusi gyd. sakė, kad jei pastočiau, ateiti pakartotinam tyrimui tik praėjus 2 mėn po gimdymo, nors šiaip tikrina kas 6mėn, bet nėštumo metu tikrintis nerekomendavo unsure.gif
Atsakyti