Įkraunama...
Įkraunama...

Atradau SM dėka

Sveikos smile.gif

pagalvojau, kad būtų visai smagu, jei pasidalintume kosmetikos atradimais, apie kuriuos sužinojome šiame forume ir kuriuos nuolat naudojam be jų nebeįsivaizduodamos savo rutinos smile.gif

Aš SM forumietėms dėkinga už MEDIMIX muilus, kuriuos jau virš metų be pertraukų naudoju ir esu labai labai patenkinta!
user posted image

Ir taip pat dėkinga būtent Dontstop
už veido šveitiklio rekomendaciją, nuolat kartojamas, jokių kitokių nenoriu:
user posted image
Atsakyti
Puiki tema. Aš labai džiaugiuosi pasidavusi masinei bangai ir nusipirkus Martina Gebhardt paakių kremą, kurį čia visos graibstė. Tikrai puikus, gerai drėkina. Oda aplink paakius švyti wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2014 07 17, 18:20)

Aš SM forumietėms dėkinga už MEDIMIX muilus, kuriuos jau virš metų be pertraukų naudoju ir esu labai labai patenkinta!
http://akosmetika.lt...inis-muilas.jpg

Ar veidą prausiat su šiuo muilu? ir kuo jis toks geras? smile.gif Kokiai odai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 17 liepos 2014 - 23:23
QUOTE(Estela_ @ 2014 07 17, 23:23)
Ar veidą prausiat su šiuo muilu? ir kuo jis toks geras?  smile.gif Kokiai odai?

Taip, prausiu veidą, puikiai nuplauna makiažą. Tamsiai žalią naudoju vasarą, jis sausina odą (manoji mišri į riebumą), šviesiai žalią naudoju žiemą, geltoną tarpuose visus metus. Man jie skaistina odą, mažina raudonį, sunormalizavo riebalavimąsį, toks geras švaros pojūtis juo nusiprausus. Beto labai pigutis, iki 3Lt ir man labai patinka kvapai jų smile.gif Ir žinoma gera sudėtis.
Papildyta:
QUOTE(bu_bu @ 2014 07 17, 21:26)
Puiki tema. Aš labai džiaugiuosi pasidavusi masinei bangai ir nusipirkus Martina Gebhardt paakių kremą, kurį čia visos graibstė. Tikrai puikus, gerai drėkina. Oda aplink paakius švyti  wub.gif


Kur jis parduodamas? Kokia kaina? smile.gif
Atsakyti
Kas dar ką atradot? bigsmile.gif
Atsakyti
Martina Gebhart paakiu kremas
Evelinu nagu stiprikliai
Orly nagu lako dzioviklis Second dry
Essence nagu lako valiklis
Organic shop kuno sviestai ir ranku kremas su alijosium

Kazkada seniai buvo geras atradimas Cistaja linija paakiu kremas su petrazolem, bet jau seniai as jo neuzmatau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2014 07 18, 13:05)
Taip, prausiu veidą, puikiai nuplauna makiažą. Tamsiai žalią naudoju vasarą, jis sausina odą (manoji mišri į riebumą), šviesiai žalią naudoju žiemą, geltoną tarpuose visus metus. Man jie skaistina odą, mažina raudonį, sunormalizavo riebalavimąsį, toks geras švaros pojūtis juo nusiprausus. Beto labai pigutis, iki 3Lt ir man labai patinka kvapai jų smile.gif Ir žinoma gera sudėtis.


Sugundėt.. Kur nusipirkti? blush2.gif


________________________________________


Mano atradimas manau būtų Max Factor Facefinity pudra.
user posted image

Nusiperku ir brangesnę kokią ir mineralinę vasarai, bet ši laikymųsi ,maskavimu ir kainos santykiu stovi tarp aukščiausių pozicijų. Atradau SM išparduotuvės ir komentarų dėka, parduotuvėje turbūt nebūčiau atkreipus dėmesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2014 07 28, 20:20)
Sugundėt.. Kur nusipirkti?  blush2.gif

Jų visuose prekybcentriuose yra. Man jie irgi didelis atradimas SM dėka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noir couture @ 2014 07 28, 19:16)
Martina Gebhart paakiu kremas
Evelinu nagu stiprikliai
Orly nagu lako dzioviklis Second dry
Essence nagu lako valiklis
Organic shop kuno sviestai ir ranku kremas su alijosium

Kazkada seniai buvo geras atradimas Cistaja linija paakiu kremas su petrazolem, bet jau seniai as jo neuzmatau  verysad.gif

Ooo tiksliai, Essence lako valiklis geras daiktas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2014 07 29, 11:05)
Ooo tiksliai, Essence lako valiklis geras daiktas  thumbup.gif
user posted image

Geriausi lako valikliai man drinks_cheers.gif Neradus Essence nusipirkau kažkokį Isana, nors ir be acetono, bet labai jaučias skirtumas bent man. Nagai ir odelės aplink pabaltuoja net kartais valant biggrin.gif
Atsakyti
pritariu del medimix muiliuku, as juos taip pat atradau deka SM.
plius azijietiska kosmetika ir plauku dazymas chna ir basma.
Atsakyti
Ko gero būtų kelios čia atrastos priemonės, bet kurią tikrai vis kartoju tai yra Babuškos Agafjos šitas šampūnas.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bute: 30 liepos 2014 - 08:03