Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje

Vasara paciame ikarstyje, dalinames informacija apie poilsi Sventojoje

Sena tema
Senesne tema

user posted image
[nuotraukos autore O.Skripnikiene]
Atsakyti
Vis laukiu ir tikiuosi, kad nors kiek Palanga atsigres is Sventaja ir prades ja tvarkyti, o ne tik i Palanga visas lesas kisti. http://www.delfi.lt/...s.d?id=65368586

Mes i Sventaja nuo liepos 26 vaziuojam. Tai seimininke siandien skambino, pasitikslino, ar planai musu nepasikeite. Sake daug labai zmoniu, matyt ir vietos visos uzimtos.
Atsakyti
grizom mes ka tik is to miestelio. Niekam nerekomenduoju ilsetis Juros g.20, poilsio nameliose Vienybe. Slikstu! Siuksles reikia isnesti patiems, o kad net nera kur isnesti nes jau kruva siuksliu visur. Tulikas neveikia,vanduo tai yra tai nera. Personalas - jaunimas, kuris nesveikinasi nei ka...Nameliai - tragedija doh.gif
Astriu pojuciu megejams manau tik patiktu biggrin.gif
Atsakyti
kreipiuosi i tuos kas šiuo metu Šventojoje ir gyvena arčiau Ošupio tako - ar daug žmonių pliaže toje pusėje, pakraštyje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 24 liepos 2014 - 08:24
Gal kas galit parasyt apie Vila Aura namelius kokius nors atsiliepimus? Is nuotrauku atrodo neblogai,o info daugiau nerandu.Aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutee: 24 liepos 2014 - 15:12
Sveiki visi 4u.gif
Buvau Šventojoj liepos 26 dieną, buvau tik kelias valandas, vakare grįžau į Vilnių. Labai norėjau pasidalinti įvykiu pliaže, kuris man ir MB nutiko. Sėdime, kalbame, ateina jauna mergina, iki 25 - rių metų, šviesaplaukė, įdegusi, bet europietiško tipo. Davė mums korteles, kur laužyta lietuvių kalba buvo parašyta kažkas tokio, cituoju: "Aš neprašau išmaldos, bet Jusu auka man padės gyventi pilnavertį gyvenimą (...) Aš siulau Jums kaina: 10 LTL". Prie tos kortelės įteikė ir molinį vėžliuką. Rodė gestais, kad kurčnebylė. Įteikė ir nuėjo toliau pas kitus žmones. MB neskaitė, kas kortelėje buvo parašyta ir naiviai tikėjosi, kad čia dovanėlė. Sakau jam, nieko nebūna nemokamo, pasiskaityk biggrin.gif iškart jam pasakiau, kad nė cento neduotų (prisiminiau panašius atvejus Vilniuje). O tada atėjo "kurčnebylė" ir rodo rankom - pinigų duokit! Atsisakėm "aukos", tada gestais liepė grąžinti dovanotą anksčiau vėžliuką ir nuėjo sau.
Įdomus atvejis g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2014 07 24, 10:23)
kreipiuosi i tuos kas šiuo metu Šventojoje ir gyvena arčiau Ošupio tako - ar daug žmonių pliaže toje pusėje, pakraštyje?

mes ten gyvenom, zmoniu ner daug, laisvai gulejom, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnius05 @ 2014 07 28, 22:23)
Sveiki visi  4u.gif
Buvau Šventojoj liepos 26 dieną, buvau tik kelias valandas, vakare grįžau į Vilnių.


Pajūryje dažnai jie vaikšto (ir ne tik prie jūros, esu ir kavinėje mačiusi), pastarosiomis dienomis vyrukas prie manes buvo priėjęs. Jau ne vienerius metus tokiu būdu išmaldos prašo, tai tiesiog neiimu to vėžliuko ir tiek. Jie duoda jį, jei nori paaukoti vėžliuką pasilieki ir duoti 10 lt, jei aukoti nenori - vėžliuką grąžini. Nors žmonės mačiau dažnai pagalvoja, kad vėžliukas dovanų, nes jie įteikia ir nueina. Tik po kiek laiko sugrįžta pinigėlių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kotrynalis @ 2014 07 29, 07:48)
Pajūryje dažnai jie vaikšto (ir ne tik prie jūros, esu ir kavinėje mačiusi), pastarosiomis dienomis vyrukas prie manes buvo priėjęs. Jau ne vienerius metus tokiu būdu išmaldos prašo, tai tiesiog neiimu to vėžliuko ir tiek. Jie duoda jį, jei nori paaukoti vėžliuką pasilieki ir duoti 10 lt, jei aukoti nenori - vėžliuką grąžini. Nors žmonės mačiau dažnai pagalvoja, kad vėžliukas dovanų, nes jie įteikia ir nueina. Tik po kiek laiko sugrįžta pinigėlių  smile.gif

mes irgi gavom tokį vėžliuką iš vyriškio. Tik per 1,5 val taip niekas ir nepasirodė nei vėžliuko atsiimti nei litų surinkti g.gif Todėl pasiėmėm ir išėjom. Geranoriškai dar apsižvalgėm- vyriškio nei kvapo. Prie kitų poilsiautojų tai stovėjo ir laukė jų sprendimo, o mum padėjo ir išėjo.
Atsakyti
QUOTE(aleksiuke @ 2014 07 29, 20:17)
mes irgi gavom tokį vėžliuką iš vyriškio. Tik per 1,5 val taip niekas ir nepasirodė nei vėžliuko atsiimti nei litų surinkti g.gif Todėl pasiėmėm ir išėjom. Geranoriškai dar apsižvalgėm- vyriškio nei kvapo. Prie kitų poilsiautojų tai stovėjo ir laukė jų sprendimo, o mum padėjo ir išėjo.

Pamiršo matyt lotuliukas.gif bet man tai kvepia sukčiavimu. Paieškojau internete, bet nieko neradau, kad rašytų apie pajūrio išmaldos prašytojus, apie Vilnių, Kauną ir Panevėžį radau ir nemažai, tik ten "kurčnebyliai" renka "aukas" neįgaliųjų centro statybai. Paieškojau "kurčnebylių" atvejų Europoje, net yra puslapiai, kurie perspėja, kad tai - sukčiai ir net rodo filmavimo medžiagą.
Atsakyti
Mes jau antrus metus is eiles vaziuojam i sventaja,bet per savaite laiko nei vieno nemaciau kad vaiksciotu su vezliukais ir kazko prasytu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2014 07 30, 08:55)
Mes jau antrus metus is eiles vaziuojam i sventaja,bet per savaite laiko nei vieno nemaciau kad vaiksciotu su vezliukais ir kazko prasytu schmoll.gif

Palangos pliaže irgi su tuo susidūrėme...
Atsakyti