Įkraunama...
Įkraunama...

Nudažė

Zodziu, prisidirbau blush-anim-cl.gif I skalbimo masina, pilna baltu apatiniu, imeciau zalias vaiko pedkelnes. Vaikiski rubai gi teoriskai nedazo smile.gif Tai dabar turiu kalna zaliu liemeneliu, kelnaiciu ir tt. Mesti ar dar galima ka nors daryti? Ir su kuo daryti? HELP HELP HELP rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (PaneleKiausiniene @ 2004 11 02, 13:54)


Tai dabar turiu kalna zaliu liemeneliu, kelnaiciu ir tt. Mesti ar dar galima ka nors daryti? Ir su kuo daryti? HELP HELP HELP rolleyes.gif

g.gif manau , kad si rudeni nesiosi tik zalia apatini trikotaza laugh.gif nes bandymas isimt spalva balikliu is vis sugadins audini , bet nenusimink wink.gif ar zalia spalva nepatinka laugh.gif mano vyrui teko zydros spalvos nesiot po nepasisekusio skalbimo laugh.gif tik ilgai neiskente ir pirkom naujas kelnaites...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvira: 02 lapkričio 2004 - 14:45
QUOTE (PaneleKiausiniene @ 2004 11 02, 13:54)
Zodziu, prisidirbau blush-anim-cl.gif I skalbimo masina, pilna baltu apatiniu, imeciau zalias vaiko pedkelnes.

Nu tai kaip tu čia taip doh.gif laugh.gif
Mėgink su kokiu balikliu ant aukštesnės temperatūros perskalbt savo spalvotus( laugh.gif ) apatinius...
Atsakyti
Nusipirkau Gariūnuose maudymosi kostiumėlį. Tokį apie kokį tik sapnuose sapnavau. O štai pasirodo jis labai dažo. Nežinau ką daryti. Bandžiau ir plauti ir virinti. Neįmanoma dėvėti, nes kai nusirengi ant kūno lieka ryšiai rožinės dėmės. Gal galit man kas nors patarti ką man dayti? verysad.gif
Atsakyti
Aš girdėjau, kad spalvą "užfiksuoja" actas. mano teta skalaudama savo džinsus visada į vandenį įpila ir truputį acto. Nežinau kaip čia būtų su tuo maudimuku, galbut šlakelis acto jo ir nesugadintų.
gal yra jau bandžiusių šį būdą forumiečių ? Papasakokit 4u.gif
Atsakyti
Aš bandžiau su actu, nepadėjo... verysad.gif jau nežnau ko ir griebtis doh.gif
Atsakyti
Aš irgi turėjau tokią bėdą, tik ne su maudymuku, o su palaidine. Tai močiutė patarė skalbt su ūkišku muilu, įpylus acto. Na ir nebedažė jinai. Bet, kad kiekvieną kartą taip skalbt tekdavo doh.gif .
Atsakyti
O is kokios medziagos tas maudymukas? Man atrodo, actas vartojamas vilnos pluostui fiksuoti, o druska - medvilnei.Dar vartojamas natrio metasilikatas, jis uz druska ar acta brangesnis, tai kartais jo ir pataupoma.Turiu kaip tik rinkini dazymui ( kuris tinka ir dirbtiniam pluostui), ten jo pokelis pridetas su ispejimu, kad saugotis i akis nepatekti.Tiek mano cheminiu ziniu. O praktine patirtis - turiu viena juoda sunaus rubeli ("sweetshirt", medvilne+viskoze), plaunant vanduo lieka rozinis, isskalavus su druska tai kiek apmazejo, bet nepranyko
Atsakyti
Na to maudymosi kostiumėlio sudėtis yra tokia: 80 procentų polyamid, 20 procentų elastano. Ir kas geriausia jis yra ryškiai ryškiai rožinis, plaunant spalva neblunka, o vandens ryškumas irgi nemažėja.... g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mano vyras nusipirko maikę. Maikė juoda, o rankovės oranžinės. Išskalbus maikę trankovės nusidažė nuo tos juodos spalvos. Dabar tokios tamsios oranžinės ir dar plemais. Kaip man dabar grąžinti oranžinę spalvą doh.gif verysad.gif
Išbandžiau Ace delicate, Vanich. Niekas nepadeda. Gal žinot kokiu kitokių būdų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carisma: 28 birželio 2006 - 19:08
Na vargu ar dar gris rubas i savo buvusia ''forma'' g.gif
Kiek man taip yra buve - tai niekas nepadejo - tiesiai i siukliadeze unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Kad taip daugiau nenutiktų, prieš pirma skalbima išnagrinek prie drabužio esancius nurodymus-paveiksliukus, ir pirma skalbima isvirink vandenyje su druska.
Atsakyti