Įkraunama...
Įkraunama...

Kordelija ,

Mano ausiai gražiau, nei Kornelija. Kazkaip skambiau. Pagalvojau, kad nenusibodes variantas smile.gif


Kilmė: lotynų

Vardo reikšmė:
Iš lotynų cor (cordis) [= širdis]. Pagal kitą teoriją, tai nežinomos reikšmės keltų vardas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margaretta: 05 rugpjūčio 2014 - 07:42
QUOTE(Margaretta @ 2014 08 05, 08:41)
Mano ausiai gražiau, nei Kornelija. Kazkaip skambiau. Pagalvojau, kad nenusibodes variantas smile.gif
Kilmė: lotynų

Vardo reikšmė:
Iš lotynų cor (cordis) [= širdis]. Pagal kitą teoriją, tai nežinomos reikšmės keltų vardas


Man Kornelija priimtiniau būtų. Skambesys nepatinka- į "kardą" panašiai.
Atsakyti
Kai slogos metu stipriai užsikemša nosis, kai kurios raidės tariasi ne taip, kaip reiktų. Tai va Kornelija, ištarta esant stipriai slogai, skambėtų kaip Kordelija. Nepatinka, nenatūraliai skamba schmoll.gif
Atsakyti
Nepatinka schmoll.gif Geriau Kornelija thumbup.gif
Atsakyti
O man Kornelija su popkornu, arba karnom asocijuojasi... biggrin.gif
Atsakyti
Negražus.
Ir Kornelija negražus, bet šiek tiek gražesnis rolleyes.gif
Atsakyti
Grubus vardas schmoll.gif man, kaip buvusiai Vampyrų žudikės fanei, iškart kyla asociacijos su filmo veikėja, kuri nebuvo maloni.
Atsakyti
Manau, dauguma isgirs Kornelija, reiks vis pataisyti. Ir siaip kazkaip nenaturaliai skamba. Kornelija daug graziau.
Atsakyti
Man Kornelija labai gražus, o, tikriausiai, ir nėra per dažnas. Kordelija - tragedija. cool.gif Kaip specialiai perdirbtas. Ir, aišku, kad reikėtų nuolat taisytų.
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 08 05, 07:41)
Vardo reikšmė:
Iš lotynų cor (cordis) [= širdis]. Pagal kitą teoriją, tai nežinomos reikšmės keltų vardas

Tai ir verst visą į Širdelija. smartass.gif Tada niekas netaisys. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 12 rugpjūčio 2014 - 21:47
Kornelija yra iš lot. cornua - ragas.

Nors skambesys gražus, bet "raguotoji" kaip ir ne pati mieliausia reikšmė.
Atsakyti
bigsmile.gif Neseniai išgirdote? bigsmile.gif Betgi čia Šekspyyyyras, Karalius Lyyyras biggrin.gif 4u.gif
Man labai gražus. wub.gif Gražesnis negu Kornelija (dėl asmeninių priežasčių) blush2.gif
Na tai kas, kad kažką ten reiškia iš kitų kalbų išvertus, juolab lotynų rolleyes.gif Ar daug žmonių, vos išgirdę vardą, iškart tikrina galvoje, ką jis reiškia lotyniškai? Jūs čia irgi tik prie interneto sėdėdamos atkapstėt. wink.gif Pirmiausia žiūrim, ar gražiai skamba ax.gif Man, pvz, skamba panašiai kaip gėlė kardelis smile.gif Asociacijos gražios 4u.gif
Atsakyti