Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos

joooo, nusišaut iškart geriau būtų...jei ne paslaptis kiek laiko truko? ...

o jei tokią bylą perdaryti į bendru sutarimu? siaubingi pinigai...vaikui geriau juos išleisti, nei nesąmonėm , tokiu atveju...

Atsakyti
Truko virš 2 metų, su visais apskundimais, exas net į Aukščiausiąjį teismą buvo padavęs. Sutinku, tik bendru sutarimu mums nesigavo niekaip, jūs bandykit, gal pavyks susitarti mirksiukas.gif
Atsakyti

reikia, kad ir vyras sutiktų? Aš jau padavus dėl jo kaltės, laukiu ats. ...

Atsakyti

pinigus atgavote?

Atsakyti
Jei bendru sutarimu, taip, reikia vyro sutikimo, tuomet ir kainuoja žymiai mažiau. Bet į tą bendrą sutarimą galima pakeist jau vykstant procesui.

Kaip čia pasakius atgavau, priteisė kompensaciją už ne šeimos reikmėms santuokos metu išleistus pinigus..
Atsakyti

kas čia per pinigai? :ax: už advokatą?

Atsakyti
Labai reikia patarimu ir daug patarimu kaip protingai padaryti. Skiriuosi nebusiu is tu kuriai nieko nereikia.
1. susituoke auginame du nepilnamecius vaikus. gyvename vyro paveldetame bute. kelis butus paveldejo vaikai. poto dalinosi, praejus kokiems 5 metams ( nezinau ar tai turi reiksmes). jam tas butas atiteko jau musu santuokos metu.

2. yra du automobiliai, jo vardu prabangus mano vardu paprastas.

3. uzdirbdavau gerai, daug mano pajamu investuota i busto gerinima. turiu kvituku, taciau tik 50% ju islike, tame tarpe ir uz daiktus isigytus namams.

4. su vyru daug metu pykstames taikomes, pastarieji keli metai gyvename kaip kambariokai o ne sutuoktiniai. per tuos metus man jis neprisideda prie vaiku islaikymo. su vaikais bendrauja mazai.

5. turiu neistikimybes irodymu.

ko galiu tiketis ir meginti reikalauti. siai dienai savo santaupu neturiu, +- nuo algos iki algos. manau kad graziu skirybu nebus. esu paiekose tiek advokato tiek kito laikino busto. su vaikais laukiame kad kuo greiciau galetume is cia dingti nes visi dustame.

atveskite i teisinga kelia. kaip suprantu man busto net dalis nepriklauso, taciau as daug isleidus pinigu, ir mokescius moekejau, remontas, maistas.. ar galima reikalauti pinigu uz neistikimybe, net jei teismas zinos kad gyvename kartu bet sekso nera, net nekalbame ir pan.. reikalauti pinigu uz tai kad jis galimai leido juos meiluzems ir pan.. ko galiu reiklauti del vaikuciu.
bandysiu susirasti irodmu del azartiniu losimu, nes tai dar viena jo silpnybe.


ACIU. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ishiri: 26 vasario 2017 - 00:41
QUOTE(ishiri @ 2017 02 25, 23:38)
Labai reikia patarimu ir daug patarimu kaip protingai padaryti. Skiriuosi nebusiu is tu kuriai nieko nereikia.
1. susituoke auginame du nepilnamecius vaikus. gyvename vyro paveldetame bute. kelis butus paveldejo vaikai. poto dalinosi, praejus kokiems 5 metams ( nezinau ar tai turi reiksmes). jam tas butas atiteko jau musu santuokos metu.

2. yra du automobiliai, jo vardu prabangus mano vardu  paprastas.

3. uzdirbdavau gerai, daug mano pajamu investuota i busto gerinima. turiu kvituku, taciau tik 50% ju islike, tame tarpe ir uz daiktus isigytus namams.

4. su vyru daug metu pykstames taikomes, pastarieji keli metai gyvename kaip kambariokai o ne sutuoktiniai.  per  tuos metus man jis neprisideda prie vaiku islaikymo.   su vaikais bendrauja mazai.

5. turiu neistikimybes irodymu.

ko galiu tiketis ir meginti reikalauti. siai dienai savo santaupu neturiu, +- nuo algos iki algos.  manau kad graziu skirybu nebus.  esu paiekose tiek advokato tiek kito laikino busto. su vaikais laukiame kad kuo greiciau galetume is cia dingti nes visi dustame.

atveskite i teisinga kelia. kaip suprantu man busto net dalis nepriklauso, taciau as daug isleidus pinigu, ir mokescius moekejau, remontas, maistas..  ar galima reikalauti pinigu uz neistikimybe, net jei teismas zinos kad gyvename kartu bet sekso nera, net nekalbame ir pan.. reikalauti pinigu uz tai kad jis galimai leido juos meiluzems ir pan.. ko galiu reiklauti del vaikuciu.
bandysiu susirasti irodmu del azartiniu losimu, nes tai dar viena jo silpnybe.


ACIU.  4u.gif



1. Paveldetas bustas jums nepriklauso ir nepriklausys. I ji galima pretenduoti, jei irodysit, kad bendromis lesomis pagerinta bukle/verte apie 50 proc (del proc reiktu tikslintis). Gero advokato pagalba galite pretenduoti i kompensacija del busto pagerinimo.

2. Jei automobiliai igyri santuokoje abu, nepriklausomai kuri vardu kuris yra registruotas, jei dalinasi po lygiai. Jei vyrui lieka brangesnis, jus turite teise i kompensacija.

3. Turtas igytas santuokos metus dalinams o lygiai - cia apie daiktus.

4. pirmiausia, ka padaryciau jusu vietoje, kreipciausi del vaiku islaikymoi teisma nentraukus santuokos. tai nieko nekainuoja, surasyti paprasta (rasykit a.z., pagelbesiu).
Net jei jis ir nedirbtu, ir nebutu is ko isieskoti, susitvarkytumete ismoka is vaiku islaikymo fondo.

5. turint neistikimybes irodymu, galima teismo prasyti, kad nukryptu nuo lygiu daliu principo, ir jums tektu didesne dalis turto. Neistikimybes irodymai labai reiksmingas veiksnys del skyrybu del kito kaltes. taipogi losimas irgi. Bet cia jau advokato duona.


Santuokos nutraukimo procese del kito kaltes, galima reikalauti ir kompensacijos uz neturtine zala del jusu isvardintu aplinkybiu paskutineje pastraipoje. del vaiku turite reikalauti islaikymo ir bendravimo pagal kruopsciai nustatyta tvarka.
Laikykites 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 26 vasario 2017 - 09:42
QUOTE(Realesne @ 2017 02 26, 09:32)
Bet cia jau advokato duona.




REIKIA kieto advokato paslaugu. KAUNAS> 4u.gif

i az. Aciu.
Atsakyti

vat man irgi iškilo klausimas.Kaip ir daug kainuoja skyrybos dėl vieno kaltės. dar kainuoja daug advokatas. Jei gyveni nuo algos iki algos, kokios yra alternatyvos? NEs kaip čia minėjo, mokėti dešimtimis tūkstančių nekiekvienas gali. Skirtis bendru sutarimu? Vyras nesutinka, išsidirbinėja, nepasirašo.Ir dar klausimas, jei vyras , padavus dėl vieno kaltės irgi išsidirbinės, aišku nesutiks, trauks bele ką, iš bele kur, man rašant atgal atsakymus, vėl viskas papildomai kainuos? ... :hmm: :oh:

Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2017 02 27, 07:32)
<p>vat man irgi iškilo klausimas.Kaip ir daug kainuoja skyrybos dėl vieno kaltės. dar kainuoja daug advokatas. Jei gyveni nuo algos iki algos, kokios yra alternatyvos? NEs kaip čia minėjo, mokėti dešimtimis tūkstančių nekiekvienas gali. Skirtis bendru sutarimu? Vyras nesutinka, išsidirbinėja, nepasirašo.Ir dar klausimas, jei vyras , padavus dėl vieno kaltės irgi išsidirbinės, aišku nesutiks, trauks bele ką, iš bele kur, man rašant atgal atsakymus, vėl viskas papildomai kainuos? ... hmm.gif doh.gif
</p>


Yra nemoka ar dalinai mokama teisine pagalba pagal pajamas.
Atsakyti

bet, manau, advokatai dirbantys nemokamai tiek pastangų nedės, kaip mokamai...

Atsakyti