Įkraunama...
Įkraunama...

Šiukšlių rūšiavimas

Gal kas pasidalinsit patirtim rolleyes.gif Kas rūšuojat, kur, kaip priduodat? Per yra per TV reklamos RŪŠUOK, tai kas užsiima šia "žaliųjų" akcija atrakcija? mirksiukas.gif
Atsakyti
Anksciau,kai prie namu stovejo konteineriai, rusiavome stikla metala ir plastmase, bet dabar tuos konteinerius linksmasis jaunimelis isvarte,spynas islauze, tad 'svara' juos issiveze ir daugiau nebeatveza.todel dabar tenka viska mesti i viena kruva verysad.gif
Atsakyti
Pas mus tai yra tie konteineriai su uzrasais: stiklas, palasmas... Bet jie atviri, o be to kadangi daugeaukstyje gyvename, tai visi kaimynai neziuredami i uzrasus meta betka betkur... Bet tai sukelia tai kad daugiau nera vietos kur kitur mesti pvz.: kai prisipildo konteineriai be uzraso (tipo suprantu, kad bendroms atliekoms), tai meta visi i stiklui ar plasmasei skirtus
Atsakyti
QUOTE(winterlady @ 2006 06 29, 19:31)
Pas mus tai yra tie konteineriai su uzrasais: stiklas, palasmas... Bet jie atviri, o be to kadangi daugeaukstyje gyvename, tai visi kaimynai neziuredami i uzrasus meta betka betkur... Bet tai sukelia tai kad daugiau nera vietos kur kitur mesti pvz.: kai prisipildo konteineriai be uzraso (tipo suprantu, kad bendroms atliekoms), tai meta visi i stiklui ar plasmasei skirtus



Labas,
gyvenu Klaipėdoj, pagal galimybes stengiuosi rūšiuoti atliekas. Nors būna, kad kiti iš to pasišaipo... g.gif
bet neimu į galvą, nes man rūpi, kaip mes gyvensime, kokioj aplinkoj augs mūsų vaikai.
juk smagu daryti kažką gero, ar ne? thumbup.gif
Atsakyti
Nu tai labai saunu, dabar net per TV rodo reklamu metu apie rusiavima, taip gal bent daugiau zmoniu priisijungs... O be to siuksliu perdirbimas yra labi geras dalykas, nes kokiu keliuku vazuojant pro siukslynus ypac vasara laaaaaaabai nemalonus kvapas buna, be to taip ir gamta saugai
Atsakyti
4u.gif Rūšiuojam: popierius , stiklas ir t.t. Mokau to savo sūnų , aš manau , kad tai yra labai svarbu . Taip pritariu- konteineriai pilni įvairiausių šiukšlių... doh.gif kada Lietuvėlė pasikeis g.gif
Atsakyti
Bet kai atvazuoja siuksliu isvezt, nemanau ar ten isviso ziuri labai i tuos uzrasus kur ant konteinerio uzrasyta stiklas, kur maisto atliekos
Papildyta:
Man atrodo, kad ten viska i viena vieta supila
Atsakyti
Išdidžiai galiu pareikšti kad aš rūšiuoju thumbup.gif
ir agituoju kitus taip daryti, na ir kas kad retas taip daro, manau galėčiau ir aš nerūšiuoti, bet turi tvarka nuo kažko prasidėti, o geriausia ją pradėti nuo savęs
Atsakyti
Butu laaabai smagu, kad daugelis taip galvotu kaip TU thumbup.gif
Atsakyti
jei tik būtų kieme spec. konteineriai, rūšiuočiau 4u.gif
Atsakyti
Pas mane kieme vienas konteineris bendras, tai netenka rūšiuoti verysad.gif , bet aš už rūšiavimą thumbup.gif
Atsakyti
kai salia namu buvo tam skirti konteineriai tai rusiuodavau, o dabar stovi sesi ir visi vienodi "buitines atliekos" tai kaip tu zmogus surusiuosi doh.gif
Atsakyti