Įkraunama...
Įkraunama...

O kaip dėl atsiskaitymo už gimdymą?

Sveikos nėštukės!

Norėjau su jumis pasikonsultuoti viena subtilia tema...

Draugės labai jau mane perspėjinėja ir prigąsdino, kad jau kai reikia gimdyti... daktarui mandagu į kišenę įdėti...

Nežinau, tenais draugės pripasakojo, kad būna atvejų, kai vos ne miršta... nes neįdėjo.

Gal galit patart kokia suma yra mandagi?

Visuomet Jūsų,
Paguosta Prudensija. smile.gif
Atsakyti
Nedaviau. Nenumiriau.
Atsakyti
Nedaviau du kartus. Gyva iki šiol. Trečia kartą irgi neduosiu biggrin.gif
Atsakyti
Nemokejau ir as it vsikai sveiki gyd dirba savo darba .
Atsakyti
Neklausykite tokių istorijų ir nesigąsdinkite, tikrai joks gydytojas nedarys tyčia aplaidžiai savo darbo ar juolab nekenks gimdyvei ar vaikeliui, tad pačios paslaugos kokybė vargiai ar priklauso nuo to, ar primokate.
Atsakyti
QUOTE(Paguosta @ 2014 08 15, 20:04)
daktarui mandagu į kišenę įdėti...



Mandagiausia būtų ne į kišenę kažką dėti, o padėkoti.



Tikiuosi sulauksiu dar tokio laiko Lietuvoj, kada nei daktarams, nei policininkams, nei valdininkams į kišenes niekas nieko nebedėlios...
Atsakyti
As Anglijoj, cia pas mus niekas niekam i kisenes nieko nekaisioja, turbut medikai pakrauptu jei kas bandytu "papirkti". O po nekomplikuoto gimdymo ligoninej 6-8 val ir paleidzia namo jeigu paprasai.

Mano mergicka gime is ryto, o vakare jau namie buvom. Tai kad buvo kalbos giminems ir pazystamiems Lietuvoj - "va va, i kisene nieko neidejot, tai ir isvare is ligonines iskart po gimdymo" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LasiukeUK: 17 rugpjūčio 2014 - 15:57
QUOTE(LasiukeUK @ 2014 08 17, 15:55)
O po nekomplikuoto gimdymo ligoninej 6-8 val ir paleidzia namo jeigu paprasai.

O as buciau kaip tik davus, tik kad mane is karto butu kas paleide namo lotuliukas.gif Kadangi tariausi su akusere, kuri atvyko man prasidejus gimdymui is namu, tai jai ir atsilyginom.
Kiek zinau jei su akusere tariesi tai 300-400 lt, jei su gydytoju manau ne maziau 500 lt, bet jei pastebesit, vis tiek visa darba atliks akusere (jei gimdymas nekomplikuotas) lotuliukas.gif
Atsakyti
kuo maziau klausykit tu draugiu ir baikit tiems gydytojams kisti pinigus.
ar duosit ar ne gimdysit pati,niekas uz jumis nepagimdys, o gydytojas, tikrai nenores pakenkti, nei gimdyviai, nei leliukui.
linkiu, greit ir lengvai pagimdyti .
Atsakyti
Nedaviau ir pagimdžiau, nesigailiu.
Atsakyti
planavom neduot niekam, nes ėmėm mokamą palatą 4u.gif bet kai akušerė pasitaikė super, tai pati vyrui liepiau į kišenę įdėti 100 lt. Akušerė pasiteiravo, ar nenusiskriausit savęs g.gif
Atsakyti
Gimdziau klaipedoje pries tris savaites, nedaviau niekam nieko smile.gif o prieziura buvo tikrai gera, akusere buvo labai maloni smile.gif

Pries gimdyma is giminaiciu prisklausiau kad gimdant kysius duoda VISI, kad jei neduosiu mane blogai, susius, kad manes niekas nepriziures ir tinkamai nepasirupins unsure.gif Pinigus kai gimdziau vyras turejo kiseneje, jei butu mates kad reikia duoti, butu daves...Kysio davimas nuo komplikaciju neapsaugo smile.gif
Atsakyti