Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis reguliuoja pieno tekėjimą?

Sveikos mamytes 4u.gif
Turiu suneli 1.5 men. ir pastebejau toki dalyka, kad vaikas kai tikrai nori valgyti, apzioja kruti ir teisingai ir neskausmingai valgo, vienas malonumas. Traukia dideliais gurksniais. o buna kad duok tu jam ta kruti kaip nori, su kokia nori technika...kazkaip pritraukia apatine lupyte arciau spenelio ir jau kai traukia tai po maitinimo dar minimum valanda skausmas net i nugara eina blink.gif . padariau sau tokia isvada, kad maniskis gudrocius mane apgaudineja, kad alkanas yra ir taip prispausdamas lupyte sumazina pieno tekejima i bunyte, tokiu budu gali sau neskubedamas ciaumoti ir migdytis. buciau tam irgi nieko pries, iskesciau ta skausma, bet kad mano varliukstis pilnai po tokio "zindimo" neuzmiega, tik pasnuduriuoja. tai gaunasi nei jis pavalgo, nei pamiega nei as galiu miegoti smile.gif Taigi klausimas toks - mamos ar kuriai taip yra buve? o gal as cia prisimasciau ko nera??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shirshe123 @ 2014 08 17, 13:32)
Sveikos mamytes  4u.gif
Turiu suneli 1.5 men. ir pastebejau toki dalyka, kad vaikas kai tikrai nori valgyti, apzioja kruti ir teisingai ir neskausmingai valgo, vienas malonumas. Traukia dideliais gurksniais. o buna kad duok tu jam ta kruti kaip nori, su kokia nori technika...kazkaip pritraukia apatine lupyte arciau spenelio ir jau kai traukia tai po maitinimo dar minimum valanda skausmas net i nugara eina  blink.gif . padariau sau  tokia isvada, kad maniskis gudrocius mane apgaudineja, kad alkanas yra ir taip prispausdamas lupyte sumazina pieno tekejima i bunyte, tokiu budu gali sau neskubedamas ciaumoti ir migdytis. buciau tam irgi nieko pries, iskesciau ta skausma, bet kad mano varliukstis pilnai po tokio "zindimo" neuzmiega, tik pasnuduriuoja. tai gaunasi nei jis pavalgo, nei pamiega nei as galiu miegoti smile.gif Taigi klausimas toks - mamos ar kuriai taip yra buve? o gal as cia prisimasciau ko nera???  doh.gif

Sveika
Na, maniskei jau greit 6 men., bet iki siol matau, kad jeigu galetu, tai visada ir miegotu su ( . ) burnyteje. biggrin.gif Ir aisku, kai bandau kruti istraukti, ji irgi issibudina, beveik visada pradeda protestuoti. Todel as dar pries pradedama maitinti, visada salia pasidedu ciulptuka ir istraukus kruti, is karto ji ikisu i burnyte. Maze paprastai nusiramina ir toliau miega. Gal ir jums tai padetu, jeigu, aisku naudojate ciulptuka.
Tik del skausmo negaliu nieko patarti. Cia jau man pasiseke. Nei su vyresnele, nei su mazyle niekada maitinant skausmo nejauciau (aisku, neskaitant laktostazes). Cia gal kitos mamos galetu patarti?
Atsakyti
QUOTE(pieniu pieva @ 2014 08 17, 14:44)
Sveika
Na, maniskei jau greit 6 men., bet iki siol matau, kad jeigu galetu, tai visada ir miegotu su ( . ) burnyteje.  biggrin.gif Ir aisku, kai bandau kruti istraukti, ji irgi issibudina, beveik visada pradeda protestuoti. Todel as dar pries pradedama maitinti, visada salia pasidedu ciulptuka ir istraukus kruti, is karto ji ikisu i burnyte. Maze paprastai nusiramina ir toliau miega. Gal ir jums tai padetu, jeigu, aisku naudojate ciulptuka.
Tik del skausmo negaliu nieko patarti. Cia jau man pasiseke. Nei su vyresnele, nei su mazyle niekada maitinant skausmo nejauciau (aisku, neskaitant laktostazes). Cia gal kitos mamos galetu patarti?


tai va, kad maniskis grieztai naturalizmo salininkas, soskes neikisi niekaip...dar kol maziukas visai buvo, tai dar pavykdavo kartais isdurt...dabar jau be sansu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shirshe123 @ 2014 08 17, 15:21)
tai va, kad maniskis grieztai naturalizmo salininkas, soskes neikisi niekaip...dar kol maziukas visai buvo, tai dar pavykdavo kartais isdurt...dabar jau be sansu  doh.gif

Na, tada nezinau. Gal kitos merginos gales padeti? Pas mus rekomenduoja su ciulptukais palaukti, kol kudikis ismoksta gerai zisti, o kai jau gerai zinda, galima duoti. Taip ir dariau.
O siaip galiu pasakyt, kad daug leliuku megsta migdytis su ( . ) burnyteje. Maniske, kaip jau minejau, irgi. biggrin.gif
Bet man atrodo, kad cia periodas pas jus toks, kuri reikes islaukti. Jam dar tik 1,5 men., dar jo elgesys ir miego ritmas keisis daug kartu. Tiesiog sukiesi kaip ismanai, ir tiek. Bandykite ji nuo kruties atsargiau nuimti, kad kuo maziau pajustu, dar pries paguldant ant ranku pasupuokite, gal pades.
Atsakyti
Manau,kad visi mazuciai megsta migdytis prie mamos krutines smile.gif Mano vyresnelis tai diena kitaip ir nemiegodavo - arba apsiziojes krutine,vos tik sujudedavau ar bandydavau istraukti iskart atsibusdavo ir ijungdavo savo dudu orkestra tam kad mane nubaustu uz tokia nieksybe biggrin.gif nh ft arba vezimelyje lauke,bet tai turejau judet visa laika,vos tik sustodavau keliom min.parduotuvej jis iskart mane perspedavo, kad jam tai nepatinka bigsmile.gif Naktim irgi panasiai, kol prie krutines tai miegodavo,jei tik pabandydavau pakeisti poza iskart atsibusdavo, pernest I lovyte isvis vargas budavo,nes prasibusdavo ir duduodavo,pavargom taip koki menesi ir isvis I lovyte nebededavom, miegojo su mumis,prisisiurbes prie manes beveik visa laika. Labai sunku buvo, nes negaledavau nieko namuose pasidaryti, kartais net pavalgyti ar i tualeta budavo issukis. Taip ir uzauginau ji sau prie sono bigsmile.gif su antruoju lengviau, nes jis jau nuo gimimo skiria diena ir nakti,tik pries ryta jau megsta issisiurbti I mane tai nors ir nepatogu man buna ant sono, bet pasikisu pagalve po sonu ir dar nusnaudziam iki kokiu 8-9.Soskes nei vienas nepripazino, spjaudavo ir rekdavo, kad mama slepk ta bjaurybe ir duok greiciau tikra daikta :Bigsmile
Del skausmo nezinau ka pasakyti, man neskaudedavo, na neskaitant maitinimo pradzios ir mastito. Stiprybes tau su savo gudruoliu 4u.gif
Atsakyti
Pirmu atveju-Jis maitinasi.
Antru atveju-jis ''soskiauja''-naturalus zindukas biggrin.gif
Atsakyti