Įkraunama...
Įkraunama...

Dėvėtų drabužių prekyba

Sena TEMA

Keliamės į naują temą smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamillota: 19 rugpjūčio 2014 - 07:28
KUo toliau skaitau tuo baisiau darosi:) bet as nesitikiu labai didelio pelno, ir paskolu neimu , tai rizikuoju tik savom lesom smile.gif jau supratau,kad pirkimas banguojantis... Planuoju prekiaut gerais drabuziais cream kategorijos,gal net stock... smile.gif labiausiai noreciau Boutique parduotuveles, bet rajonas prastokas tokiai krautuvelej smile.gif taip , Vilnius...smile.gif labiausiai nervina visi formalumai,popierizmai.... su leidimu iskabai kankinuosi dabar...
Atsakyti
QUOTE(zurzita @ 2014 08 19, 12:26)
KUo toliau skaitau tuo baisiau darosi:) bet as nesitikiu labai didelio pelno, ir paskolu neimu , tai rizikuoju tik savom lesom smile.gif jau supratau,kad pirkimas banguojantis... Planuoju prekiaut gerais drabuziais cream kategorijos,gal net stock... smile.gif labiausiai noreciau Boutique parduotuveles, bet rajonas prastokas tokiai krautuvelej smile.gif taip , Vilnius...smile.gif labiausiai nervina visi formalumai,popierizmai.... su leidimu iskabai kankinuosi dabar...


O man vakar kaip tik atejo nusvitimas pristabdyti sia minti...nors apsiziurejau patinkanciam ir tinkanciam siai veiklai rajonelyje patalpas, susiskaiviavus visus kastus, suprantu, kad kapanosiuos ilgai, siekdama uzdirbti duonai..
zurzita, o kokios tavo planuojamos menesines stabiliosios ishlaidos? ?.r.y. nuoma, mokesciai, buhalterija ir pan. Nes pagal mano plana, irgi kalbu apie VIlniu, vien veiklos sanaudos sudarytu apie 2 k..tai wa, pagalvojus, kad noriu dar uzdirbti ne minimuma, pasidare baugoka..
pasidalinkite savo mintimis..
siaip idomumo delei kokia payvarta padarote per menesi?

Atsakyti
QUOTE(zurzita @ 2014 08 19, 11:26)
KUo toliau skaitau tuo baisiau darosi:) bet as nesitikiu labai didelio pelno, ir paskolu neimu , tai rizikuoju tik savom lesom smile.gif jau supratau,kad pirkimas banguojantis... Planuoju prekiaut gerais drabuziais cream kategorijos,gal net stock... smile.gif labiausiai noreciau Boutique parduotuveles, bet rajonas prastokas tokiai krautuvelej smile.gif taip , Vilnius...smile.gif labiausiai nervina visi formalumai,popierizmai.... su leidimu iskabai kankinuosi dabar...

Miegamajame rajone atsidarysite ar judresniame? Aš neturiu iškabos, pas mane reklama ant vitrininio lango, bet dabar jei atsidarinėčiau, tai net tokio nedaryčiau, labiau suveiktu turbūt manekenai prie lango.

QUOTE(svetla @ 2014 08 20, 16:56)

siaip idomumo delei kokia payvarta padarote per menesi?

Abejoju, kad Jums kažkas apie apyvartas papasakos... Juk labai daug priklauso nuo pačių drabužių, bus gerų, reikalingų, pagal sezoną drabužių gal ir prekiausit neblogai. Be to priklauso ir kokie klientai pas Jus bus.
Atsakyti
QUOTE(zurzita @ 2014 08 19, 08:26)
KUo toliau skaitau tuo baisiau darosi:) bet as nesitikiu labai didelio pelno, ir paskolu neimu , tai rizikuoju tik savom lesom smile.gif jau supratau,kad pirkimas banguojantis... Planuoju prekiaut gerais drabuziais cream kategorijos,gal net stock... smile.gif labiausiai noreciau Boutique parduotuveles, bet rajonas prastokas tokiai krautuvelej smile.gif taip , Vilnius...smile.gif labiausiai nervina visi formalumai,popierizmai.... su leidimu iskabai kankinuosi dabar...

Sakykite, is kur gaunate geru drabuziu?
Atsakyti
QUOTE(Kamillota @ 2014 08 20, 21:35)
Miegamajame rajone atsidarysite ar judresniame? Aš neturiu iškabos, pas mane reklama ant vitrininio lango, bet dabar jei atsidarinėčiau, tai net tokio nedaryčiau, labiau suveiktu turbūt manekenai prie lango.
Abejoju, kad Jums kažkas apie apyvartas papasakos... Juk labai daug priklauso nuo pačių drabužių, bus gerų, reikalingų, pagal sezoną drabužių gal ir prekiausit neblogai. Be to priklauso ir kokie klientai pas Jus bus.


O kaip jums einasi prekyba dabar? Kaip supratau pradzia nebuvo itin lengva blink.gif
gerai, o jei paklausiu taip, kuri uzdirbate 2k ir daugiau...galite atsiliepti ...statistikos delei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamillota @ 2014 08 20, 20:35)
Miegamajame rajone atsidarysite ar judresniame? Aš neturiu iškabos, pas mane reklama ant vitrininio lango, bet dabar jei atsidarinėčiau, tai net tokio nedaryčiau, labiau suveiktu turbūt manekenai prie lango.
Abejoju, kad Jums kažkas apie apyvartas papasakos... Juk labai daug priklauso nuo pačių drabužių, bus gerų, reikalingų, pagal sezoną drabužių gal ir prekiausit neblogai. Be to priklauso ir kokie klientai pas Jus bus.




na,net nzn kaip cia pasakyt ,nera jis jau toks miegamasis ,bet nera ir labai judrus smile.gif salia gelezinkelio stoties smile.gif salia maxima ir i ja kelias vienas pro man krautuvele smile.gif ir aplinkui nera daugiau devetu smile.gif) nu ziuresim smile.gif sian keliauju registruot IV smile.gif ir tada viska pirkt smile.gif del apyvartu, tai dar neprekiauju ,tai nieko negaliu pasakyt smile.gif o del rubu ir paciai galvos skausmas:)) bet pabandysiu is vienur kazkiek is kitur..o tada jau ziuresiu kokius perka kur geresni:) galvoju, tiksliau yra minciu imt tiesiai is UK nerusiuotus,bet ten maziausiai tona reik imt:) tai biski baisu ka ten gali rast ar apsimoka , bet kg-1.15 svaro. Tai nzn gal kas yra rizikave taip? ar daug issimeta?
Ir as nusprendziau daryt ant langu reklama smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zurzita: 21 rugpjūčio 2014 - 11:09
QUOTE(zurzita @ 2014 08 21, 13:08)
na,net nzn kaip cia pasakyt ,nera jis jau toks miegamasis ,bet nera ir labai judrus smile.gif salia gelezinkelio stoties smile.gif salia maxima ir i ja kelias vienas pro man krautuvele smile.gif ir aplinkui nera daugiau devetu smile.gif) nu ziuresim smile.gif sian keliauju registruot IV smile.gif ir tada viska pirkt smile.gif del apyvartu, tai dar neprekiauju ,tai nieko negaliu pasakyt smile.gif o del rubu ir paciai galvos skausmas:)) bet pabandysiu is vienur kazkiek is kitur..o tada jau ziuresiu kokius perka kur geresni:) galvoju, tiksliau yra minciu imt tiesiai is UK nerusiuotus,bet ten maziausiai tona reik imt:) tai biski baisu ka ten gali rast ar apsimoka , bet kg-1.15 svaro. Tai nzn gal kas yra rizikave taip? ar daug issimeta?
Ir as nusprendziau daryt ant langu reklama smile.gif

Linkiu jums dideliausios sekems 4u.gif
rasykite kaip seksis...galbut tai ir mane vel inspiruos grizti prie savo idejos!!!
Atsakyti
QUOTE(svetla @ 2014 08 21, 08:37)
O kaip jums einasi prekyba dabar? Kaip supratau pradzia nebuvo itin lengva blink.gif
gerai, o jei paklausiu taip, kuri uzdirbate 2k ir daugiau...galite atsiliepti ...statistikos delei  mirksiukas.gif


O kam pradžia lengva? Ir dabar nieko gero, žmonės labai bijo euro, tai po jo įvedimo, manau, bus pusę metų baisokas laikotarpis.

QUOTE(zurzita @ 2014 08 21, 12:08)
na,net nzn kaip cia pasakyt ,nera jis jau toks miegamasis ,bet nera ir labai judrus smile.gif salia gelezinkelio stoties smile.gif salia maxima ir i ja kelias vienas pro man krautuvele smile.gif ir aplinkui nera daugiau devetu smile.gif) nu ziuresim smile.gif sian keliauju registruot IV smile.gif ir tada viska pirkt smile.gif del apyvartu, tai dar neprekiauju ,tai nieko negaliu pasakyt smile.gif o del rubu ir paciai galvos skausmas:)) bet pabandysiu is vienur kazkiek is kitur..o tada jau ziuresiu kokius perka kur geresni:) galvoju, tiksliau yra minciu imt tiesiai is UK nerusiuotus,bet ten maziausiai tona reik imt:) tai biski baisu ka ten gali rast ar apsimoka , bet kg-1.15 svaro. Tai nzn gal kas yra rizikave taip? ar daug issimeta?
Ir as nusprendziau daryt ant langu reklama smile.gif

Čia per skelbimą radot kur tiesiogiai veža? Kiek jie nori už atvežimą ar čia jau priskaičiuota pristatymo kaina? Šiaip tai iš patirties galiu pasakyti, kad kuo didesnį kiekį iškart imi, tuo geriau, ir rūbų įvairesnių,rankinių ir patalynės būna, ir t.t. O kai mažesnį imi, tai dažnai gali ir nusvilti ir nieko reikiamo neparsivežti, kalbu apie originalą.
Atsakyti
QUOTE(zurzita @ 2014 08 21, 11:08)
na,net nzn kaip cia pasakyt ,nera jis jau toks miegamasis ,bet nera ir labai judrus smile.gif salia gelezinkelio stoties smile.gif salia maxima ir i ja kelias vienas pro man krautuvele smile.gif ir aplinkui nera daugiau devetu smile.gif) nu ziuresim smile.gif sian keliauju registruot IV smile.gif ir tada viska pirkt smile.gif del apyvartu, tai dar neprekiauju ,tai nieko negaliu pasakyt smile.gif o del rubu ir paciai galvos skausmas:)) bet pabandysiu is vienur kazkiek is kitur..o tada jau ziuresiu kokius perka kur geresni:) galvoju, tiksliau yra minciu imt tiesiai is UK nerusiuotus,bet ten maziausiai tona reik imt:) tai biski baisu ka ten gali rast ar apsimoka , bet kg-1.15 svaro. Tai nzn gal kas yra rizikave taip? ar daug issimeta?
Ir as nusprendziau daryt ant langu reklama smile.gif


Jei ne paslaptis kokia patalpu kvadratura ir kokia kaina bendra?
Atsakyti
sveikos,noriu jungtis i jusu gretas ax.gif

jau kelis metus sukuosi siame versle (prekiauju turgeliuose) ir nusprendziau atidaryti parduotuve,bet nieko apie tai nenusimanau blush2.gif patalpas jau esu nusiziurejusi,nuomos sutarties dar nepasirasiau,nes nezinau kokie reikalavimai joms turi buti. g.gif ir siaip neisivaizduoju nuo ko reika pradeti viska tvrakyti g.gif siuo metu dirbu su verslo liudijimu,ar parduotuvei uztenka individualios veiklos ar visgi reikia uab?
Atsakyti
individualios veiklos reikia parduotuvej, pas mane is vis sumazejus prekyba bet nors atsigaunu kai i turgus isvaziuoju ir prekes prasivaiksto greiciau ir pan, jei butu galimybe vien turgus pasilikciau. kalbant apie eura tai dauguma zada sausi nedirbti kas turi parduotuves.
Atsakyti