QUOTE(Ingese @ 2015 04 25, 17:38)
Kaip manote, ar tikslinga dėti mediniame name antrame aukšte šildomas grindis?Danga bus laminatas. Pagrinde miegamieji kambariai?
Ačiū už pasidalinimą patirtimi.
Domėjotės, kiek kainuos įrengti šildomas grindis ant medinės perdangos?

Visi man žinomi sprendimai, kuriuos siūlo tece ar wavin'as yra neprotingai kainuojantys. Geriau jau radiatorius sumontuoti ir viskas.
QUOTE(Milao @ 2015 04 27, 10:07)
Senukai dabar siūlo viensluoksnį NIFCO PEX-18x2.0 PE-XA vamzdelį už 0,45. Net D16 už mažesnę kainą nesu matęs. Tik va dvi problemėlės:
1. Kaina tokia, kad neramu, ar ne per maža. Bet jei jau pardavinėjama EU, yra kažkoks EN15875 užrašas, tai gal kažkokiam standartui atitinka ir kokybės pakaks.
2. Tokia kaina galioja tik perkant 800m. Vienas tiek nesuvalgysiu. Gal kam įdomu būtų susikooperavus pirkti per pusę?
Šito nicfo nesu matęs akyse, bet kaimynas darėsi iš senukuose pardavinėjamo raudono kažkokio. Pigus visiškai, vienasluoksnis. Nu bet sakykit ką norit - ten plastmasės gabalas ir tiek. Ne taip sulenksi - lūžta iškart. Užmins betuonuotojai - įtrūks. Mano galva, tai čia loterija naudoti tokius vamzdžius.
Pas mane sudėtas TECE 16mm pe-mdxc. 2,5lt/m berods mokėjau.