Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis "Evento"

Sveikos, būsimos ir esamos mamytes:) Buvau Vokietijoje ir mačiau vežimėlį pavadinimu berods Evento. Norėjau paklaust gal kas matėte šį vežimėli? Žinote kur galima apžiūrėti ir nusipirkti? Vokietijoje vežimėlis kainavo 700 eurų, tai pagailėjau tokių pinigų. Prašau jūsų pagalbos gal kas matėte tokį ir žinote kur nusipirkti pigiau ? smile.gif
Atsakyti
Labas, rinkausi tarp dviejų vežimėlių Evento Ellina ir Coletto Marcello, vežimėliai labai skirtingi, bet abu paliko labai didelį įspudį. Pašnekėjau su keliais gerai išmanančiais žmonėmis ir nusprendžiau, kad visgi vežimėlį perku ne sau, o vaikui ir nusipirkau Evento Ellina. Nors Coletto Marcello man labai patiko... Jei imt patoguma mamytei ,manau tai pats patogiausias variantas, bet gal apie jį ne šitoje skiltyje. Ellina vežimėlis labai patogus vaikui, dideli ratai, klasikinė važiuoklė, labai didelis lopšys, minkšta važiuoklė ir prie viso to baltas rėmas ir nuostabios, tvirtos ir kokybiškos medžiagos man padėjo apsispresti. Vežimėlį pirkau Vokietijoje Stuttgarto mieste, tik tiek kad mokėjau 800 eurų už dvi dalis, tręčią buvo galima užsisakyt už papildomą 130 eurų mokestį, kadangi atostogos ėjo i pabaigą negalėjau laukti. Vežimėliu jau naudojuosi keletą savaičių, kolkas tikrai neturiu kuom skūstis ir nežinau ar išvis turėsiu smile.gif Ellina modeliukas tikrai išskirtinis modelis traukiantis visų žmonių akis ir tokio aš nebuvau mačiusi Lietuvoje... NORIU ĮKELTI NUOTRAUKĄ, BET NEMOKU GAL KAS PASAKYSITE KAIP TAI PADARYTI? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briedytek: 15 rugsėjo 2014 - 16:33
user posted image
Atsakyti
Kaip jums, mamytės, mano nauji ratai? smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(briedytek @ 2014 09 16, 16:33)
Kaip jums, mamytės, mano nauji ratai? smile.gif biggrin.gif

Super wub.gif , as maciau labai panasu vezimuka parduotuveje, tikrai patiko ir pati kazko panasaus noriu thumbup.gif
Atsakyti
Kokioje parduotuvėje matėte?
Atsakyti