Įkraunama...
Įkraunama...

Massimo Dutti

user posted image
user posted imageuser posted image

Massimo Dutti
sena tema

visos nuotraukos iš interneto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 28 rugpjūčio 2014 - 10:54
QUOTE(micefee @ 2014 08 26, 18:03)
Normali. Bet ne už tokią kainą. smile.gif



QUOTE(Girl. @ 2014 08 26, 18:08)
Mimsy, man ji labai graži - gyvai gražesnė nei foto smile.gif bet tikrai brangi, usa nieko panašaus nerastum? g.gif neverti MD daiktai tokių kainų schmoll.gif



QUOTE(Joviva @ 2014 08 26, 18:23)
Odinuke labai grazi, gyvai apziurinejau, tik kazkodel man kailiukas pasirode nerimtas, nors dabar specialiai pasiziurejau UK puslapyje, naturalus kailis pasirodo smile.gif

Tik pritariu merginoms, neverta MD tokiu pinigu, as jau uz tokia suma geriau tada Karen Millen ziureciau smile.gif


Aciu merginos uz komentarus, parsitempiau as jau ja, realiai zymiai grazesne wub.gif Nors vis dar svarstau ar tikrai pasilikti, vien del kainos smile.gif
Girl., ziurejau tik allsaints ir mackage, patinka man ju odinukes, bet va siemet jokiu modeliu nesusizavejau, o ir bijau su kokiu defektu gaut, o cia garantija neribotam laikui sake g.gif
Tiesa kailiukai tikrai skiriasi, vienas buvo trumpo plauko ir siurkstus kazkoks, bet leido man issirinkt graziausia ir uzdejo man butent ta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimsy: 28 rugpjūčio 2014 - 16:39
QUOTE(mimsy @ 2014 08 28, 17:38)
Aciu merginos uz komentarus, parsitempiau as jau ja, realiai zymiai grazesne  wub.gif


Sutinku 100proc drinks_cheers.gif Internete neypatinga, ant pakabos paprasta, užsimečiau ir Oooo bigsmile.gif wub.gif Kailiukas nusisega, jis ant paprastų sagučių. Kai nusegi lieka paprasta apykaklė, ne visai klasikinė, bet su tokiu tarpu. Atviras kaklas. Kaip tai žiūrisi nebandžiau.
http://www.massimodu...tml?colorId=800
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 08 28, 16:52)
Sutinku 100proc drinks_cheers.gif  Internete neypatinga, ant pakabos paprasta, užsimečiau ir Oooo bigsmile.gif  wub.gif Kailiukas nusisega, jis ant paprastų sagučių. Kai nusegi lieka paprasta apykaklė, ne visai klasikinė, bet su tokiu tarpu. Atviras kaklas. Kaip tai žiūrisi nebandžiau.
http://www.massimodu...tml?colorId=800

Tai ir jus ja isigijot? bigsmile.gif As issimatavau ja visaip,bet su kailiu man ji ispudingiausiai atrodo wub.gif
Impregnavau dabar ja antra karta, gal dar ir trecia reikes g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2014 08 28, 18:29)
Tai ir jus ja isigijot?  bigsmile.gif 


Ne!
Atsakyti
Isigyjau si palta. Kaip tik rinkausi tarp to pilkojo, kur neseniai buvo aptarinetas, ir sio. Is pradziu konsultante ikalbejo imti pilkaji, bet ta pati vakara parnesiau atgal i parduotuve ir vis delto emiau juoda. Del nesiojimo nezinia kaip bus, bet ant manes atrodo graziai ax.gif

paltukas
Atsakyti
QUOTE(Cinamonine @ 2014 09 08, 17:42)
Del nesiojimo nezinia kaip bus, bet ant manes atrodo graziai ax.gif

Labai gražūs paltai, ir Jūsiškis, ir anksčiau aptartas pilkasis.smile.gif
Bet bus įdomūs įspūdžiai apie kokybę po ilgesnio dėvėjimo. Ir kaip pati medžiaga - ar labai traukia pūkus?
Atsakyti
O man to juodo medziagyte nepatiko,toks visas kietas jis man;)o pilko paltuko super,kasmyriukas,bet tokios kainos tikrai nevertas schmoll.gif ir atrodo salta butu,uzsimeti tokio lengvumo kaip megstuka smile.gif bet kad grazus tai abu grazus,tik va idomu kaip kokybe g.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 09 08, 18:03)
Labai gražūs paltai, ir Jūsiškis, ir anksčiau aptartas pilkasis.smile.gif
Bet bus įdomūs įspūdžiai apie kokybę po ilgesnio dėvėjimo. Ir kaip pati medžiaga - ar labai traukia pūkus?


Pūkus tai manau trauks, tas didžiausias minusas iš vis turbūt visų tokios medžiagos juodų drabužių. Ypatingai šiltas jis irgi neturėtų būti, bet man tai nelabai aktualu, aš visada su mašina nuo durų iki durų. Žodžiu pirkau todėl, kad man buvo gražu... ax.gif Dėl praktiškumo, čia jau kita kalba... biggrin.gif
Atsakyti
Vakar apsilankiau Massimo Dutti ir labai supykau. Sakiau, čia daugiau nepirksiu. Odinė striukė išeina 349 eurai, kai po ta kaina slepiasi 250 eurų kaina. Šalikas 50 eurų, o po užklijavimu matosi 39 eurai. Čia mums kaip kokiems aborigenams padidintom kainom pardavinėja.
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2014 09 21, 14:23)
Vakar apsilankiau Massimo Dutti ir labai supykau. Sakiau, čia daugiau nepirksiu. Odinė striukė išeina 349 eurai, kai po ta kaina slepiasi 250 eurų kaina. Šalikas 50 eurų, o po užklijavimu matosi 39 eurai. Čia mums kaip kokiems aborigenams padidintom kainom pardavinėja.


Na galbut kainu skirtumas del visu antkainiu ir pan g.gif Ta prasme, kad Ispanijoj turbut pigiausia si firma, o paskui kitur veza gal su tokiom paciom etiketem, tik perlipina atitinkamai pagal sali. Galima gal pagal kitu saliu psl paziuret ir palygint ka ten raso - gal ne viskas taip blogai...
Atsakyti
Manau, kad antkainiai yra labai dideli.
Atsakyti