Įkraunama...
Įkraunama...

Kurį rinktis Sirijos ar Džiungarijos žiurkeną?

Sveiki.
Va noreciau as pasiklausineti zmoniu, kurie yra laike sirijos ir dziungarijos ziurkenus..
Tai klausimukas skambetu kaip ir taip..
Ar sirijos ziurkenai skaudziai kandziojasi? blush2.gif Ir ar iki kraujo neprakanda? biggrin.gif
Ir kuriuos ziurkenus meiliau auginti? g.gif
Ir dar siaip, kurie protingesni? Ar protas ju toks pats? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.Candy. @ 2014 08 28, 17:42)

as uz sirijos. Nors dabar auginam Roborovski, kai ateis laikas atsisveikinti - imsiu tik Sirijos. Maniškiai siriukai (kai turėjau) visai nesikandžiodavo, zaisdavo, rankose leisdavosi "kankinami", tiesa paleisti laidus pagrauzdavo, bet siaip labai mieli biggrin.gif
Atsakyti
Aš auginu džiungariukę, šiaip labai miela ir faina ji. Jei nori auginti žiurkėną, tai geriausia truputį apie juos pasiskaityti (nereikia daug skaityti, nes pasidarysi griežtas šeimininkas) ir nueiti į parduotuvę, paprašyti, kad ir vienos ir kitos veislės parodytų, kuris labiau tau prie širdies bus, tą pirk. smile.gif Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Mikalika @ 2014 09 09, 15:50)
Aš auginu džiungariukę, šiaip labai miela ir faina ji. Jei nori auginti žiurkėną, tai geriausia truputį apie juos pasiskaityti (nereikia daug skaityti, nes pasidarysi griežtas šeimininkas) ir nueiti į parduotuvę, paprašyti, kad ir vienos ir kitos veislės parodytų, kuris labiau tau prie širdies bus, tą pirk. smile.gif Sėkmės.

Aciu uz atsakyma, na o as pasiskaiciusi esu labai labai daug, visi puslapiai, video isziureti biggrin.gif Tik tiek, kad tie klausimukai man labai rupejo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .Candy.: 25 rugsėjo 2014 - 13:36