Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio žindymas ir pientraukio naudojimas

Laba diena,

smile.gif prašau patarkite. Maitinu natūraliai, krūtine, 2 mėn. vaikeliui. Kas 2 h, kas 1,5 h dieną maitinu. Naktį išmiega be pienelio apie 5 - 6 valandas. Pradėjau papildomai naudoti pientraukį, nes reikia prikaupti ir prišaldyti pienelio, kadangi nuo kito mėnesio nusimato daug reikalų, negalėsiu pati pamaitinti visada. Vakare prieš miegą ir ryte po miego iš kiekvienos krūties nusitraukiu apie 30 ml pieno, tai 60 ml iš abiejų (pienas teka laisvai, galėčiau ir daugiau, bet nustoju ties ta riba). Diena nenaudoju pientraukio. Kaip manot, ar gerai darau? Bijau daugiau nusitraukinėti, nes nenoriu hiperstimuliacijos, tada krūtinė bus pilna, per daug prisigamins. Kaip manot, ar gerai darau, kad ne visą pieną ištraukiu vakare ir ryte? Kaip siūlyti vyrui maitinti kūdikį, kas kiek laiko, kol manęs nebus ir kokį pieno kiekį duoti? Įtariu, kad išgertų ir 100 ml, bet taip dažnai valgydamas iš manęs tikrai po 100 ml neišgeria, gal po 50 ml. Prašau patarkite smile.gif.
Atsakyti
Patirties neturiu, tad nukreipsiu į patikimą šaltinį: http://kellymom.com/...bf/pumpingmoms/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šakute: 06 rugsėjo 2014 - 16:13
QUOTE(Edukologe @ 2014 09 05, 14:28)
Laba diena,

smile.gif prašau patarkite. Maitinu natūraliai, krūtine, 2 mėn. vaikeliui.  Kas 2 h, kas 1,5 h dieną maitinu. Naktį išmiega  be pienelio apie 5 - 6 valandas. Pradėjau papildomai naudoti pientraukį, nes reikia prikaupti ir prišaldyti pienelio, kadangi nuo kito mėnesio nusimato daug reikalų, negalėsiu pati pamaitinti visada. Vakare prieš miegą ir ryte po miego iš kiekvienos krūties nusitraukiu apie 30 ml pieno, tai 60 ml iš abiejų (pienas teka laisvai, galėčiau ir daugiau, bet nustoju ties ta riba). Diena nenaudoju pientraukio. Kaip manot, ar gerai darau? Bijau daugiau nusitraukinėti, nes nenoriu hiperstimuliacijos, tada krūtinė bus pilna, per daug prisigamins. Kaip manot, ar gerai darau, kad ne visą pieną ištraukiu vakare ir ryte? Kaip siūlyti vyrui maitinti kūdikį, kas kiek laiko, kol manęs nebus ir kokį pieno kiekį duoti? Įtariu, kad išgertų ir 100 ml, bet taip dažnai valgydamas iš manęs tikrai po 100 ml neišgeria, gal po 50 ml. Prašau patarkite smile.gif.


Negaliu daug patart, bet jeigu nusitraukinejat - geriau kruti pilnai istustinti, nes pradzioj teka liesesnis pienas ir tik i pabaiga - riebesnis, sotumo jausma vaikui suteikiantis. Nemanau kad 1-2 kartus paroj nusitraukus prasidetu hiperstimuliacija, kai as bandziau pieno kieki pasisidinti, tai kas 1-2val nusitraukinejau (plius normalus maitinimai).
O del maitinimo kiekio ir daznumo - jus geriausiai pazistat savo kudiki, vadovaukites instinktu, juk jis tikrai teciui "pranes" kad yra alkanas, tai gali pradet nuo mazesnes dozes" ir ziuret ar uzteko ar dar nori.
Atsakyti