Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo darželis "Po saule"

Sveikos mamos, labai sudomino naujas darželis "Po saule"
http://kauno.diena.l...06#.VA4ngks9Lox
Gal jau kas lanko ar buvo apžiūrėti, kokie atsiliepimai ? Labai norime savo dukrytei Valdorfo pedagogikos... Būtume labai dėkinti už atsiliepimus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasele2: 09 rugsėjo 2014 - 00:08
Buvau apžiūrėti, man tikrai labai patiko. Jau esu rašiusi prie Valdorfo darželių temos apie savo apsilankymą "Po saule". Aplinka labai jauki, atrodo, kad svečiuose. Auklėtojos ir vaikučiai labai svetingi, kai buvau, tai pasitiko mane kieme, aprodė savo sodą, pasodintus rugius smile.gif pasišnekučiavome, papasakojo apie tai ką veikia. Grupėje labai šviesu, tikrai gera, kas man patiko, tai neperpildyta žaislais, visi tokie natūralūs, dauguma siųti pačių auklėtojų arba mamų, na čia kaip supratau Valdorfiška tikrai. Per tą pusvalandį labai daug sužinojau, susidariau tikrai labai teigiamą įspūdį. Tiesa, dar į virtuvę kyštelėjau nosį, kaip sakant pro raktų skylutę leido žvilgterti smile.gif Tuo metu šeimininkutė (tokia miela, besišypsanti) puošė patiekalą (tas mane irgi mielai nustebino). Mačiau meniu, tikrai super, neturėjau galimybės paragauti biggrin.gif bet patiekalai atrodo geruliai ir dar atkreipiau dėmesį, kad prie mėsos neduoda bulvių ir nėra visokių pieniškų sriubyčių, kakavų, kompotų smile.gif Siūlau pačiai nuvažiuoti pasižiūrėti, juk geriau vieną kartą pamatyti, nei 10 išgirsti smile.gif
Atsakyti