4946Brendonas užsivedęs mintimi persikelti gyventi į slaugos namus, kur gyvena jo Rubė. Ji beje sako, kad nėra Brendono mergina, tik gera draugė, ir iš tikro ji jam padeda gerokai, nors yra dauniukė, bet gana racionaliai mastanti, pamokė Brendoną, kad kai jam užeina pykčio priepuoliai, tokie kaip su Palmeriu, reikėtų suskaičiuoti iki tam tikro skaičiaus, ir tada veikti. Hugo nustebęs, kad Brendonas Rubei pasakęs, kad jis keliasi į slaugos namus gyventi su ja. Jis žino, kad jų motina šitai idėjai nepasirašys. Bet dar yra laiko, kol motina yra išvykusi į kelionę. Kadangi Brendonas, sužinojęs, kad greičiausiai mama jo neišleis gyventi su Rube, labai susinervina, Hugo pasiūlo kitą dieną Brendonui pasiimti savo Rubę kartu su juo ir Marta į Martos fermą. O fermoje Marta pasiūlo Hugui, kad jis palaipsniui pratintų mamą prie minties, kad Brendonas turi Rubę ir norėtų keltis gyventi su ja į slaugos namus. Na užsimintų emaile mamai apie Rubę, po to kalbą galėtų pakreipti ir link slaugos namų temos, papasakoti mamai, koks Brendonas laimingas su Rube.
Visgi, Martos pasiūlymas nebus įgyvendintas, nes grįžęs namo Ksaveras randa ten savo mamą. Ji anksčiau sugrįžo iš kelionės, nes susipyko su savo draugu. Jai nepatiko tai, kad jos draugas siūlė Brendoną perkelti gyventi į slaugos namus, nes neva taip jam geriau. Ji, Brendono mama, yra labai priešiškai nusiteikusi prieš slaugos namus, nes jos nuomone tai tik tėvų bandymas atsikratyti savo neįgaliais vaikais, nors pasiteisina, kad tokiose vietose vaikai sulauks geresnės priežiūros ir pan. Ksaveras bando visaip nuslėpti nuo mamos, kur dabar yra Brendonas ir apie Rubę, bet mama supranta, kad kažkas vyksta. Ji nuvažiuoja į fermą ir pasako aiškiai, kad ji neleis Brendonui keltis gyventi į slaugos namus. Rubė bando kalbėtis su Brendono mama, sako, kad ar jos sprendimas yra tikrai Brendonui gero linkintis, ar visgi čia ji dėl savęs nenori Brendono paleisti. Na o Brendono reakcija aišku nekokia, bet jis bando skaičiuoti, kaip Rubė mokė, kad nors nepratrūktų.
O kitos Rubės jausmai Ksaverui aiškiai šala. Jos pirmoji darbo žuvų turguje diena. Nors ne tik Džefas bet ir Ksaveras bando jai nuotaiką pakelti (nes dar tai ir diena, kai Grantas laidojamas), bet Džefo žodžius Rubė priima maloniai, o štai su Ksaveru jai kažkaip nesiklijuoja pokalbiai, nors ir vis teigia jam, kad viskas pas juos tvarkoje. Džefas užtinka Rubę vonioje besiprausiančią po darbo dienos, tai tik labiau jį matyt užkaitina.. Nes jis jau aiškiai įsižiūrėjęs Rubę. Eidenas jam siūlo tiesiai šviesiai viską Rubei pasakyti arba paieškoti patarimo Biblijoje

Bet kol kas dar Džefas neprakalba apie tai..