Įkraunama...
Įkraunama...

Serumai veido odai

Sena tema
Atsakyti
Gal kas turi atsiliepimu apie Bioderma Hydrabio seruma? ax.gif
Atsakyti
kokių ekologiškų serumų patartumėt išbandyti? Gal kokių atsiliepimų apie Intensyvios priežiūros kapsules Annemarie BORLIND?
user posted image
Damodaroje baiginėjasi didelis išpardavimas 4u.gif
Atsakyti
28 metai, l. oda sausa, nosis likusi kimstis inkstirais.
Ka rekomenduotumete?
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 09 21, 22:57)
kokių ekologiškų serumų patartumėt išbandyti? Gal kokių atsiliepimų apie Intensyvios priežiūros kapsules Annemarie BORLIND?
user posted image
Damodaroje baiginėjasi didelis išpardavimas 4u.gif

Paklausiau ir pati atsiliepimą parašysiu smile.gif man labai patiko šis serumas kapsulėse. Tepu antrą vakarą iš eilės, odda sveikai švyti, pridrėkinta, maloni liesti. Jokio tempimo, persikinė oda. Galbūt net visą intensyvų kursą iš eilės (30 kaps.) sunaudosiu, nes ir į soliariumą dabar šiek tiek einu, noriu atsigaivinti odą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tursi: 29 rugsėjo 2014 - 13:49
QUOTE(Label @ 2014 09 20, 18:27)
Gal kas turi atsiliepimu apie Bioderma Hydrabio seruma? ax.gif


Aš turiu smile.gif labai geras, lengvas, neriebina odos, gerai drėkina, vasarą naudoju tik jį. Žiemą vien tik jo kai prasideda šildymai neužtenka, ant viršaus tepu ir kremuką (nakčiai). Jau nežinau kelintą pakuotę naudoju, pabandė ir mano sesuo-irgi labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2014 09 20, 16:27)
Gal kas turi atsiliepimu apie Bioderma Hydrabio seruma? ax.gif



Man jis prastas. Padengia kaip plevele, o ne drekina. Ir poras pakemsa. Naudotinas, bet savo kainos nevertas net per nuolaidas
Atsakyti
Dermatologe israse vitamino c+e seruma, gal koki rekomenduotumete?
Atsakyti
Sveikos, gal kuri naudojat Clinique Smart Custom Serum? Idomu kokie jusu atsiliepimai 4u.gif Neseniai nusipirkau, rezultatas gan patiko, bet nesu tikra ar vertas tokiu pinigu (Prie pilno produkto dar pridejo 10ml pabandymui). Esu naudojus Estee Lauder Night repair serum, gal tas net labiau patiko.
user posted image
Atsakyti
Ka patartumete dehidratuotai odai? Niekada nebuvo taip nutike,neismanau ka daryti.pradejo pleiskanoti skruostai,paraude,lyg patine siek tiek kartais. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JJFox @ 2014 12 12, 15:42)
Sveikos, gal kuri naudojat Clinique Smart Custom Serum? Idomu kokie jusu atsiliepimai 4u.gif  Neseniai nusipirkau, rezultatas gan patiko, bet nesu tikra ar vertas tokiu pinigu (Prie pilno produkto dar pridejo 10ml pabandymui). Esu naudojus Estee Lauder Night repair serum, gal tas net labiau patiko.
user posted image



Naudoju Smart serumą pora savaičių. Esu patenkinta - oda juo pasitepus švelni ( tepu tik vakare, ir ant viršaus dar naktinį kremą) , porų nekemša ( mano oda linkusi kimštis, iš jautriųjų). Konsistencija pats tas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 26 gruodžio 2014 - 19:21
QUOTE(café @ 2014 12 26, 22:07)
Aha, man ta pati problema, žiemą isšvis nesusitvarkau su oda..  unsure.gif
Lauksiu ir aš rekomendacijų  rolleyes.gif



as taip pat jungiuosi:)
kazkada labai man tiko clinique turnaround koncentratas, bet noreciau kazko kitko, gal su maziau chemijos
Atsakyti