Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

Sena tema
user posted image
*
user posted image

user posted image


indeliai svogūnėlių sodinimui
user posted image
user posted image


QUOTE(Daisoja @ 2014 09 23, 12:45)
Dabar tinkamas laikas sodinti ankstyvas tulpes, o visas kitas - pirmą spalio dešimtadienį. Tik oras ne visada leidžia, tai geriau derintis prie saulės, nei prie kalendoriaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 23 rugsėjo 2014 - 13:24
O kur tų indelių yra pirkti? Brangūs? Nes daug tulpių turiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2014 09 23, 19:57)
O kur tų indelių yra pirkti? Brangūs? Nes  daug tulpių turiu blush2.gif

nuo dydžio priklauso nuo 0,99lt iki 3,00lt mirksiukas.gif
Ermitažas,senukai
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 09 23, 19:36)
nuo dydžio priklauso nuo 0,99lt iki 3,00lt  mirksiukas.gif
Ermitažas,senukai


dar ŽS
Atsakyti
merginos ,atliko daug mini svogūnėlių,kitais metais nežydės tokie,bet ir pati nebeturiu kur susodinti,o mesti gaila doh.gif gal kuri norėtų išsikeisti į kelis normalius blush2.gif (surašyčiau kokių liko)
Atsakyti
Reikia man būtinai tų indelių, nes maišosi labai svogūnėliai, kai kasi lieka koks vaikas, kuris po metų kitų tarp geltonų tulpių violetiškai paržysta ir pan. doh.gif
Aš tulpių dar nesodinu, man atrodo ankstoka, kai nušala visos vienmetės, kai pjaunu stagarus daugiamečių, tai tuomet ir tulpes sodinu. Jei pasodinčiau dabar, tai joms galva susisuka ir sausį ar grupdį dygsti pardeda, o tada žiedų jau nelauk. Pernai prieš pat Kalėdas sukišau tulpių vaikus, ir ką, liuks buvo, kai kurie vaikai net žydėjo wub.gif
Atsakyti
Pasidalinkite kas nors patirtimi, kaip sodinate tulpių svogūnėlius į tuos krepšelius. Pirma pasodinti i krepšelį, poto jį pakasti? Ar reikia pilti smėlio i krepšelį? kokiame tada gylyje pakasti krepšelį?
Pernai neiškasiau savo tulpių ir šiemet nei viena nežydėjo, tik lapus gražius išleido, todėl vasarą išsikasiau svogūnėlius ir greitu metu sodinsiu.
Būsiu dėkinga,jei kas atrašys. Manau informacija bus naudinga ne tik man vienai.
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2014 09 25, 21:29)
Pasidalinkite kas nors patirtimi, kaip sodinate tulpių svogūnėlius į tuos krepšelius. Pirma pasodinti i krepšelį,  poto jį pakasti? Ar reikia pilti smėlio i krepšelį? kokiame tada gylyje pakasti krepšelį?
Pernai neiškasiau savo tulpių ir šiemet nei viena nežydėjo, tik lapus gražius išleido, todėl vasarą išsikasiau svogūnėlius ir greitu metu sodinsiu.
Būsiu dėkinga,jei kas atrašys. Manau informacija bus naudinga ne tik man vienai.


praėjusioj temoj yra nuotraukos, pernai rudenį, gal spalio mėn
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2014 09 26, 08:29)
praėjusioj temoj yra nuotraukos, pernai rudenį, gal spalio mėn

taip taip ir dar tamstos foto mirksiukas.gif
user posted image
*
user posted image

tik man pasirodė labai negiliai g.gif
aš bent per kastuvą pakavojau blush2.gif ir aš daugiau svogūnėlių pridėjau,nes gaila buvo atmetinėti,bet bus lengva iškasti kai matysiu,kad per daug suaugo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 26 rugsėjo 2014 - 07:42
gal tik atrodo, kad negiliai, realiai tai normaliai užsipylė. dėjau ne daugiau 5, neplanuoju greit iškasinėt, nors galima buvo ir daugiau. visai mažus vaikus atskirai sodinau, irgi krepšiukuose.
Atsakyti
Žiauriai skamba - per kastuvą. Svogūniniai augalai sodinami pagal svogūnėlio dydį ir dirvą. Sunkioj dirvoj sekliau, smėlyje giliau. Maždaug taip, kad virš pasodinto svogūnėlio tilptų įsivaizduojami 2-3. Atstumai taip pat panašūs, tarsi į tarpus pridėtume dar po 3 svogūnėlius. Todėl centimetrais ar kastuvais matuoti sudėtinga, mažučius svogūnėlius sodinsime visai kitaip, nei didelius.
Po krepšeliu į duobę galima priberti derlingos žemės, tik ne mėšlo. Šaknys pro plyšius ten maitinsis.
Atsakyti
Aš irgi nusipirkau tokius krepšelius. Anksčiau sodinau 15cm gylyje, o dabar sodinsiu vienas 10 cm, o kitas 15cm, kad vienos anksčiau žydėtų, o kitos vėliau. Žiūrėsime kas gausis rolleyes.gif
Atsakyti