Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

Sena tema

Dalinamės patirtimi toliau bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, įdomu pasidarė, ar yra besinaudojančių "Mokesčių suflerio" paslaugomis, planais? Buvau užsisakiusi nemokamą informaciją, bet jau greit nebegausiu, baigias jų nemokamos paslaugos. Ir aplamai, kokius žurnalus ar laikraščius užsisakinėjate?
Atsakyti
Aš anksčiau užsisakinėdavau Pačiolio žurnalus, taip pat AAMA elektroninę versiją.
Tiesą pasakius, tai man reikalingą informaciją randu internete arba forumuose padiskutuoju, kadangi viskas greit keičiasi, manau, kad nepasiteisino man šios prenumeratos. schmoll.gif
Atsakyti
sveiki,reikia skubios pagalbos
reikia tikslinti pajamų deklaracijas už 2011,2012,2013 metus,nes blogai buvo paskaičiuotos pajamos ( jų padidėjo),gal galit pasakyti kaip VMI ir Sodra skaičiuos delspinigius ir už kurį laikotarpį

ačiū
Atsakyti

už visus ir skaičiuos...


QUOTE(carolain @ 2014 10 07, 11:16)
sveiki,reikia skubios pagalbos
reikia tikslinti pajamų deklaracijas už 2011,2012,2013 metus,nes blogai buvo paskaičiuotos pajamos ( jų padidėjo),gal galit pasakyti kaip VMI ir Sodra skaičiuos delspinigius ir už kurį laikotarpį

ačiū

Atsakyti
QUOTE(Ingrila @ 2014 10 07, 15:44)
už visus ir skaičiuos...


bet kiek girdejau ir Sodroje man sake,kad yra lubos 180 kalendoriniu dienu g.gif
Atsakyti
Pagal CK delspinigius galima skaičiuot ne daugiau kaip už 180 k.d. Bet tiek Sodra tiek VMI turi savo tvarkas ir skaičiuoja už tiek, nuo kada atsiranda prievolė sumokėti mokesčius, bet jie nebuvo sumokėti.

QUOTE(carolain @ 2014 10 07, 18:10)
bet kiek girdejau ir Sodroje man sake,kad yra lubos 180 kalendoriniu dienu  g.gif

Atsakyti
Keli dabuotojai pradėjo naudoti savo automobilius darbo reikmėms. Įmonė planuoja sumokėti už kurą sunaudotą darbo reikmėms ir prisidėti prie eksploatacijos išlaidų. Kaip teisingai ir lengviausiai tai įforminti, ir kokie dokumentai kas mėnesį turėtų būti pildomi? Kadangi anksčiau buvo naudojami tik įmonės automobiliai, tai nesukau galvos ax.gif
Atsakyti
man irgi klausimas su automobiliais aktualus, gal kas patars 4u.gif
kazkas klause del prenumeratos: tai as prenumeruoju mokesciu zinias, audito paskaitos ir mokesciu aktualijas ir buhalterija. informacija dazniausiai kartojasi juose, bet paskaitineti man gerai, juolab as patirties daug neturiu dar...
Atsakyti
sveiki, gal galite patarti kaip pensininkas turi parasyti atleidima is darbo ir kokie straipsniai turi buti nurodyti, kad ismoketu 2men iseitines?

dekoju is anksto uz bet kokias nuorodas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taskelis95 @ 2014 10 22, 19:49)
Kaip teisingai ir lengviausiai tai įforminti, ir kokie dokumentai kas mėnesį turėtų būti pildomi?

Laisva forma pateikiat pranešimą VMI (markė, metai, kuras, savininkas ir pan.) ir kiek proc.įmonės veikloje bus naudojama. O visa kita kaip naudojant įmonės auto.
QUOTE(čikuraku @ 2014 10 31, 17:16)
sveiki, gal galite patarti kaip pensininkas turi parasyti atleidima is darbo ir kokie straipsniai turi buti nurodyti, kad ismoketu 2men iseitines?

Prašote atleisti iš darbo sukakus senatvės pensijos amžiui.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 10 31, 16:21)
Prašote atleisti iš darbo sukakus senatvės pensijos amžiui.


gal blogai parasiau, cia pensininkas dirbantis nori but atleistas, ir sake reikia nurodyti kazkokius 2 straipsnius, kad ismoketu 2 algas, nes jei nenurodai tada neismoka tu pridetiniu algu...nzn kiek cia tiesos tame...
Atsakyti