Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgų Mylėtojų Klubas

user posted image



Mūsų informacinis tinklalapis: http://zmklubas.wordpress.com/

sena tema http://www.supermama...howtopic=951806
Atsakyti
Sveikos visos, kreipiuosiu į jus su rimtu prašymu. smile.gif
Gal kas turite žinių ar kontaktų, ar girdėjote per pažįstamus kas GALBŪT suteiktų vietą savo įmonėje ar bet kurioje įstaigoje žmogui, norinčiam atlikti praktiką ne tik vasarą bet ir mokslo metu, jei išeitų suderinti darbą su paskaitom? smile.gif Man tinka viskas, kas būtų susiję su gyvūnais, jų pašarais ir pan. dalykais. smile.gif
BŪKITE GEROS, JEI TIKRAI ŽINOTE TAI PARAŠYKITE, INFORMUOKITE BŪTINAI APIE TAI, BŪSIU JUMS TIKRAI LABAI DĖKINGA. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaG.: 25 rugsėjo 2014 - 19:09
Vakar po pietų išsisklaidė debesys, atšilo kaip vasarą, tai, be abejo, pasinaudojom tuo ir išjojom. Daugiau savaitę nejojom, tai arkliai (tiksliau - Gelis) tipo spėjo primiršt, kas yra miškai biggrin.gif Kartais labai juokinga buvo - pvz miške per keliuką prašokavo mažas varliukas ir didysis arklys pro jį visas išsilenkęs praėjo lotuliukas.gif Labai super pasijodinėjom thumbup.gif

user posted image



user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balanda: 27 rugsėjo 2014 - 10:24
Išėjom ir mes pažiūrėt, kiek rudenėlis įsigalėjo ax.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Pumpuryte @ 2014 09 22, 16:30)
Dzerse, ziuriu zolytes nelabai jau yra pas jus. Ar daserineji papildomai ar ne?


Negauna papildomai nieko apart vakare apie kilogramą obuolių. Čia levados priekyje ji daugiau nuėdusi, visąlaik čia ji palaiko trumpą žolytę, o toliau į kitą levados pusę yra žolės sočiai, peraugusios, aukštesnės ir už mane doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dzerse @ 2014 09 28, 21:08)

Negauna papildomai nieko apart vakare apie kilogramą obuolių. Čia levados priekyje ji daugiau nuėdusi, visąlaik čia ji palaiko trumpą žolytę, o toliau į kitą levados pusę yra žolės sočiai, peraugusios, aukštesnės ir už mane doh.gif .


gal prikakota anoj pusėj? nes žirgai kelis metus neėda žolės, kuri iš po kakučių išdygsta. pas mane ganyklose grynai "tualetai" yra : ))) ten viską atlieka, o kur nuėsta, tai iki pat žemės : )

fainos fotkės abiejų! : )
Atsakyti
Ne, jos tualetai palei levados pakraščius vietomis ir turi kelias krūvas dar pasidarius, o pati levada švari, kai reikia valyt, tai patogu, nereik zigzagais nardyt per visą pievą ištempus kaklo thumbup.gif .
O kas dėl pačios žolės, kad kai ryte tik paleidžiu, tai jai svarbu prikimšt pilvą, tai vos įleidus ir pradeda ėst(tai taip pastoviai ir nugružinama), o paskui tik teikiasi keliaut į kitą galą ir prasieina su dantukais tik per viršūnes praktiškai, dėl to, toks žolės aukščio skirtumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzerse: 28 rugsėjo 2014 - 22:21
QUOTE(naktigone @ 2014 09 28, 23:59)
gal prikakota anoj pusėj? nes žirgai kelis metus neėda žolės, kuri iš po kakučių išdygsta. pas mane ganyklose grynai "tualetai" yra : ))) ten viską atlieka, o kur nuėsta, tai iki pat žemės : )



Vat tas tai tiesa, aš iš pradžių nesuprasdavau kodėl ir pikta būdavo, kad šitiek palieka biggrin.gif
Atsakyti
Na neeee, aš ta pieva naudojuosi jau 3 metus, o prieš tai buvo mažiausiai porą metų nenaudota. Kitoj pievoj tai suprasčiau, jei neėstų, nes pastarąją šiemet uošviams užleidau su veršiais ganyt, nes žolės sočiai ir manoji niekaip nebūtų nuėdus. Šitą didžiąją levadą tik reiks šiemet iškirst, išvalyt, nes medžių pradėjo augt ir prašyt, kad pavasarį kas nupjautų seną žolę.
Atsakyti
Vakar aplankiau ir pačiupinėjau dar vieną nematytą ŽMK arkliuką. Maniškis turėjo reikalų tame krašte, kur Dzerse gyvena, tai ta proga įsiprašiau į svečius rolleyes.gif Labai mielas arkliukas toji Moli, ateinančias pasisveikino gugenimu, rami, draugiška, rankinukė wub.gif Ir galiu paliudyti, kad tikrai nebadauja, pilvas sočiai išsipūtęs buvo biggrin.gif
Graži nuotrauka su Moli prie upės. Aplamai, gražu ten, pravažiuodama gėrėjausi miškingu Dubysos slėniu, kuris ypač įspūdingai atrodo dabar, kai medžiai dažosi rudeniškom spalvom.
Na ir įrodymai biggrin.gif Aptikau, kad Moli labai patinka, kai ausis kasinėju biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sekmadienį ir aš buvau išjojus. Dabar Prienų apylinkės pačios gražiausios per visus metus - tokie slėniai pilni kalnelių, kokie vaizdai atsiveria wub.gif

Foto Facebook'e jau matėt biggrin.gif
Atsakyti
Ačiu Balandutei už temutę wub.gif wub.gif wub.gif (palaikau supermamyčių toną lotuliukas.gif )

QUOTE(Shyna @ 2014 09 29, 15:08)
* Sekmadienį ir aš buvau išjojus. Dabar Prienų apylinkės pačios gražiausios per visus metus - tokie slėniai pilni kalnelių, kokie vaizdai atsiveria  wub.gif

** Foto Facebook'e jau matėt biggrin.gif


* mes irgi jojom į laukus, gražu aplinkui, medžiai nudažyti įvairiom spalvom, laukai tušti, toli viskas matosi....joji ir grožiesi vaizdais , net kalbėtis nesinori rolleyes.gif
** a vat specialiai dar nuėjau ir man nieko nerodo. Kiba iš draugų išmetei? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2014 09 29, 19:35)
Ačiu Balandutei už temutę  wub.gif  wub.gif  wub.gif  (palaikau supermamyčių toną  lotuliukas.gif  )
* mes irgi jojom į laukus, gražu aplinkui, medžiai nudažyti įvairiom spalvom, laukai tušti, toli viskas matosi....joji ir grožiesi vaizdais , net kalbėtis nesinori  rolleyes.gif
** a vat specialiai dar nuėjau ir man nieko nerodo. Kiba iš draugų išmetei?  g.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
aha aha, begerdama kavyte, ziurejau pro langyti... lotuliukas.gif tfu, i kompiuterycio ekrana lotuliukas.gif

ech, mergicos, jus ziaurios... as taip laukiu, kada galesiu nors pusvalandziui islist i laukus ...
nesvarbu, nors zingsniu.... bet sunkiai dar susiderinu su mazojo rezimu doh.gif

nuotraukos grazios visu wub.gif
Atsakyti