Įkraunama...
Įkraunama...

Fit Food - sulčių dieta

Sveikos, merginos,

ar teko girdėti apie Fit Food ir jų siūlomą sulčių dietą? Pati ragavau porą jų sulčių kokteilių, tai vieni skanesni, kiti nelabai, tačiau jų esmė - detoksikuoti organimą ir paruošti sveikesnei mitybai.

Būtų įdomi nuomonė tų, kurios išbandė kažkurią jų siūlomą programą, pasidalintų mintimis, kaip sekėsi: kaip jautėsi programos metu, kas pasikeitė po jos, ar krito svoris? 4u.gif 4u.gif

Man asmeniškai nekyla bėdų dėl svorio, tačiau galvoju išbandyti būtent dėl organizmo valymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 25 rugsėjo 2014 - 20:13
Ar nera bandziusiu sad.gif ir man butu idomu suzinoti, ar verta gerti ?smile.gif
Atsakyti
Bandžiau pavasarį- 3 dienų lieknąją. Pormą dieną sunkiau, reikia užsiėmimą rast:) o po to puikiai, net gailėjau, kas 5 dienų nepaėmiau. Jie pataria nepult iškart, reikia keletą dienų sveikiau valgyt, be mėsos, po tik sultintis.
Dabar vėl pasiėmiau kursą, šiandien porma diena. Na ką galiu pasakyt- geriu ir galvoju, kad šitą dalyką reikia daryt pavasarį/vasarą, kai vaisiai, salotos natūralesni. Antro kokteilio net skonis ne toks koks buvo, kaip vandeniu praskiestos
Taigi mano nuomone, geriau valytis vaisių/daržovių/salotų sezono metu:)
Papildyta:
Atsiprašau už klaidas, siaube smile.gif
Atsakyti
Moly, ačiū smile.gif
Aš bandžiau jų du kokteilius, tai su kajeno pipirkais tiesiog degino gerklę, negalėjau gerti sad.gif
Atsakyti
Gal yra daugiau išbandžiusių? smile.gif
Atsakyti
Geriau 2x5dienas. Labai patiko. Gaila tik,kad brangoka..sad.gif
Atsakyti
Sveikos!
Atsirado begalynis noras pabandyti. Ar dar butu kokiu atsiliepimu apie sia sulciu dieta?Aciu!
Atsakyti
keliu tema 4u.gif
ar atsirado daugiau isbandziusiu?
Atsakyti
Noreciau ir as pabandyti, tik zinoma stabdo kaina. kaip 3 dienoms, nemazai gaunas wink.gif
Atsakyti
O tai ne pigiau būtų pačiam susimalt tuos kokteilius ir gert? Tarkim 6-7dienį tikrai namie laiko yra. Aš turiu tą mažą kokteilių blenderį, tai galima ir į darbą iš bėdos nusinešus susimalt...
Atsakyti
QUOTE(Oklahoma @ 2015 11 25, 13:57)
O tai ne pigiau būtų pačiam susimalt tuos kokteilius ir gert? Tarkim 6-7dienį tikrai namie laiko yra. Aš turiu tą mažą kokteilių blenderį, tai galima ir į darbą iš bėdos nusinešus susimalt...

Labai teisingas pastebėjimas drinks_cheers.gif nebent norisi lietuvių verslą paremti, o jei ne, tai laisvai galima pačiam. Geras dalykas manau, esu girdėjus teigiamų įspūdžių iš užsieniečių (ta prasme ne iš mūsų fit food pirko, aišku, bet savo šalyse ar patys darėsi). Aš dar tam ruošiuosi morališkai, kada nors tikrai bandysiu, kai labiau pasenėsiu ir manau, kad tuomet varysiu daug dienų, aš labai atspari ir dievinu sveiką maistą bigsmile.gif
Atsakyti
Ismeginau 3 dienu programa smile.gif Nera sunku istverti, taciau pokyciu 0 sad.gif Nenukrito ne gramas, taip pat labai kamavo skrandzio padidejes rugstingumas sulciu dienomis, mat sudety daug obuoliu, citrusu sulciu ir man tai labai netiko.
Atsakyti