Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų kuoduotieji šunys (31 tema)

Sveiki atvykę į kinų kuoduotojų mylėtojų klubą 4u.gif
user posted image
Kinų kuoduotasis šuo:
Kilmės šalis: Kinija/Afrika
Kilmės laikas: Senovė

Ūgis: 23-33 cm
Gyvenimo trukmė: 12 - 14 m.
FCI standartas :
http://www.fci.be/en...ED-DOG-288.html

Trumpai apie kinukus:

Iš pradžių manyta, kad kinų kuoduotieji šunys artimai giminiuojasi su meksikiečių plikaisiais šunimis, dabar paaiškėjo, kad jie artimesni basendžiams (šie kilę iš Afrikos). Kinų kuoduotųjų šunų buvo paplitę du tipai. Nedideli šunys gyveno dvare ir perspėdavo apie pašalinius. Didesnieji dalyvaudavo kiškių ar voverių medžioklėje. 1896 metais kinų kuoduotasis šuo Londono zoologijos sode buvo demonstruojamas kaip egzotiška būtybė.

9 FCI gr., 4 sekcija. Būna pliki ir plaukuoti. Toje pačioje vadoje gali gimti ir plaukuoti, ir pliki šuniukai.
Plikų šuniukų oda minkšta, panaši į žmogaus. Ant galvos, letenų ir uodegos turi plaukų kuokštus. Dažniausiai pliki šunys neturi pilno dantų komplekto.
Plaukuotų šunų kailis neįtikėtinai minkštas. Spalvų paletė įvairi. Pūkuoti šuniukai privalo turėti pilną dantų komplektą.

Forumo veislynai:

*Zarute* veislynas "TAI BENT"
*Tuse* veislynas "LABAS RYTAS"
*Pauksciukas* veislynas "AUKSINĖ VENERA"
*Nikutis* veislynas "ELITINIS SUO"

Forumo hendlerės mirksiukas.gif
user posted image
Alisapinkis - Julija http://alisapinkis.w.../julijahandling
Džekomutis - Ritahttps://www.facebook...rasiute?fref=ts
Visiems gražaus ir malonaus bendravimo thumbup.gif drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutis: 26 rugsėjo 2014 - 09:42
Vau !!!! Nikutis super !
Sitos foto nerealios! lotuliukas.gif
Atsakyti
Puuga, dėkui dėkui biggrin.gif

Šiuo metu pas forumietę Tusę yra puiki vada thumbup.gif Nuoroda į šuniukų pedigree
http://www.chinesecr...abas Rytas.html
CUKATAS LABAS RYTAS ir CUKRUS LABAS RYTAS
user posted image
CIKADA LABAS RYTAS
user posted image
CACA LABAS RYTAS ir CIKADA LABAS RYTAS
user posted image
COLIUKĖ LABAS RYTAS
user posted image
CINAMONAS LABAS RYTAS
user posted image
wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, Nikuti už temukę thumbup.gif ir mano vaikiukai sako ačiū 4u.gif . Prieš porą dienų pasiskiepijom, šiandien gavom dokumentus ir jau su kai kuo teks atsisveikinti verysad.gif
Atsakyti
O musu Benjaminas tai auga ant akiu, jau plaukuciai nebe styro i virsu o krenta i sonus, ir siaip jau vyriskeja lotuliukas.gif su lauko reikalais viskas tvarkosi, jau retai kada atsitinka avarija wink.gif
Atsakyti
Veisles pristatymas, tai tikrai super! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kayaaa: 26 rugsėjo 2014 - 18:27
Man Coliuke labai grazi mergaite wub.gif
Nnzn ar cia visi kinukai tokie tvarkingi ar cia man taip pasiseke tfu tfu tfu su mergaite wub.gif su gamtos reikalais jokiu bedeliu nera, viska padaro lauke ,tik po nakties randu viena balute ant palutes wub.gif nu superine mergaite wub.gif ir charakteris nerealus thumbup.gif mano antidepresante thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2014 09 26, 19:14)
Ačiū, Nikuti už temukę thumbup.gif  ir mano vaikiukai sako ačiū 4u.gif . Prieš porą dienų pasiskiepijom, šiandien gavom dokumentus ir jau su kai kuo teks atsisveikinti verysad.gif

Kaip greitai svetimi vaikai auga bigsmile.gif Kadangi, Tuse, tu mūsų nedžiugini vaikiukų nuotraukytėmis tai pamaniau, kad gal nepyksi jei aš parodysiu. Juk nauja tema, gražiems šuniukams kaip tik vieta pirmame psl. Nes veislės pristatymas tai jau toks, kad gal ne visi gali ir suprasti g.gif lotuliukas.gif
Džiaugiuosi kam patiko thumbup.gif
cinde, parodyk kaip Benjamino plaukai krenta į šonus mirksiukas.gif
Atsakyti
Cinamonas jau išvažiavo į naujus namus. Nauji šeimininkai jam labai patiko, o ir kitiems šuniukams taip pat, panašu kad visi mielai būtų išvažiavę kartu biggrin.gif
Atsakyti
Stai ir musu pupsikas wub.gif nespeju pagauti kadro biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2014 09 26, 21:58)
Cinamonas jau išvažiavo į naujus namus. Nauji šeimininkai jam labai patiko, o ir kitiems šuniukams taip pat, panašu kad visi mielai būtų išvažiavę kartu biggrin.gif

Tuse, džiaugiuosi už Cinamoną thumbup.gif Kiti šuniukai irgi greitai suras mylinčias šeimas drinks_cheers.gif
cinde, jau tikrai Bentjaminui plaukučiai krenta į šonus, gal jam ir nekris į priekį thumbup.gif
JarasieneO, na tikrai Bučkė šaunuolė wub.gif Kaip ji taip greitai suprato, kad reikaliukus reikia atlikti lauke. Abejoju ar pauksciukas ją buvo išmokinęs g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutis: 27 rugsėjo 2014 - 17:08
tik cia jis toks nepanasus i save, maldavo manes maisto biggrin.gif
o tai blogai jei krenta i prieki?
Atsakyti