Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų kuoduotieji šunys (31 tema)

QUOTE(cinde @ 2014 09 27, 19:42)
tik cia jis toks nepanasus i save, maldavo manes maisto  biggrin.gif
o tai blogai jei krenta i prieki?

Nieko gero, nes šuo nusikramto plaukučius. Aš visiems rišu gumytes, net ir bernui. Jų karčiukai labai ilgi, be gumyčių jau negalėtų būti. Net ir parodoje pūkėms rišu, dar nei karto teisėjas nedavė pastabos, nors turėtų būti be jokių gumyčių ir segtukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 27, 17:07)
JarasieneO, na tikrai Bučkė šaunuolė wub.gif Kaip ji taip greitai suprato, kad reikaliukus reikia atlikti lauke. Abejoju ar pauksciukas ją buvo išmokinęs g.gif

Tikrai nevedžiau, nes nebuvo paskiepyta.
Atsakyti
QUOTE(pauksciukas @ 2014 09 29, 09:46)
Tikrai nevedžiau, nes nebuvo paskiepyta.

drinks_cheers.gif
pauksciuk, bet koks Bentlis gražus wub.gif Įkelk čia nuotrauką kur visi šunys lauke vaikšto. Taip ir galvojau, kad jis turės pakankamai plaukų ant kojyčių ir uodegos. Pasaka ne šuo, kūnelis plikas, o kur reikia viskas yra wub.gif wub.gif wub.gif Tokie ir turi būti tikri kinų kuoduotų veislės atstovai thumbup.gif
Atsiveši mažių į Panevėžio parodą? Taip noriu jį paniurkyti blush2.gif
Atsakyti
Oj Nikuti jaučiu nesigaus man į Pnv parodą sad.gif, nes kažkoks naujų giminių hihihi.gif jubiliejus 18 dieną
user posted image
user posted image
Depiliavau Bentliuką, labai faina pas jį oda, ir auga mačiau dantis viršuje 4, nes dabar tik 3
Atsakyti
Labai gaila cool.gif
Oi neįkėlei tos kuri man labiausiai patinka, kur jis sėdi ir žiūri. Tokios gražios pas jį ten kojinytės wub.gif ir aišku ragiukai thumbup.gif
Atsakyti
Nuotraukytė wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sesė Bleira (Blueberry) važiuoja iš kirpyklos wub.gif

user posted image
Atsakyti
Gražiai apkirptos kojytės ir snukutis thumbup.gif
O aš ką tik Alex nukirpau verysad.gif Buvau su Guciu išėjusi, grįžau ir radau mergytę nupeštą doh.gif Juočkių ruja jau į pabaigą, o Alexsytei pats pikas, tai tos begėdės nupešė jai keterą iki odos blink.gif Gucis nejoja ant mergų, o tos pasikeisdamos, vnž baisuma doh.gif
Alex nukirpau, bet dar neišmaudžiau, gal ryt išmaudysiu ir dar pataisysiu kai kur. Man atrodo, kad jai kirpimas labai tinka wub.gif Kaip sakant gražiam žmogui ir snarglys tinka, o gražaus šuniuko ir visokios šukuosenos nepagadina. Ot nekukli aš blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 29, 15:53)
O aš ką tik Alex nukirpau

Laikiam foto wub.gif , aš dar vis su Mango kirpimu kaupiuosi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pauksciukas @ 2014 09 30, 09:37)
Laikiam foto  wub.gif , aš dar vis su Mango kirpimu kaupiuosi... blush2.gif

Aš dar prieš kelias dienas sakiau, kad Alex niekada nekirpsiu nes jos visiškai nesivelia plaukas. Kad ir sekmadienį maudžiau, juk su pampersu vaikščiojo, buvo sąvėlų ties užpakaliuku, bet jos taip lengvai išsišukavo thumbup.gif Jei ne ta nupešta ketera niekada nebūčiau kirpusi, bet kai grįžau išsigandau pamačius kaip atrodo šuo ir tambūras, visas pilnas pūkų doh.gif Nesupratau kas čia per bajeris, o kai pažiūrėjau į Alex supratau, ketera šlapia, nuseilėta ir plika.
Bet dabar visiškai nesigailiu, atrodo ji kaip žaisliukas wub.gif Šiandien pabandysiu nufotografuoti thumbup.gif
Atsakyti
Nikuti, laukiam foto. Bet kokios mergos nedraugiskos-taip nupesti, gaila mergytes sad.gif
Atsakyti
Dailinau dailinau ir žiūriu galvytę gal per daug nukirpau, o kojytėms dar reikia mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Kaip matosi, kad kojytes dar reikia dailinti mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti