Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų kuoduotieji šunys (31 tema)

QUOTE(Nikutis @ 2014 09 30, 12:03)
Dailinau dailinau ir žiūriu galvytę gal per daug nukirpau, o kojytėms dar reikia mirksiukas.gif
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 30, 13:03)
Dailinau dailinau ir žiūriu galvytę gal per daug nukirpau, o kojytėms dar reikia mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Kaip matosi, kad kojytes dar reikia dailinti mirksiukas.gif
user posted image

Vajetau koks grozis koks grozis!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JJuratyte @ 2014 09 30, 12:21)
Vajetau koks grozis koks grozis!!!!!  thumbup.gif

Atsibos kasas augint, galėsit irgi šukuosenas bandyt smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pauksciukas @ 2014 09 30, 14:25)
Atsibos kasas augint, galėsit irgi šukuosenas bandyt smile.gif  wub.gif

Tikrai taip thumbup.gif Jau kiek kirpimų galima pritaikyti: kūnelį kirpau kaip cvergšnaucerių, galvytę kaip pudeliukų, tik ausys liko kaip kinų kuoduotųjų biggrin.gif
Atsakyti
Oho kokios thumbup.gif šukuosenos

Pas mus nieko naujo, Deizė apsiprato pagaliau su viena akim nors po operacijos sekančią dieną išsigandus balionų garso pabėgo iš kiemo į laukymę. Aš su kelių dienų vaiku namie nerandu vietos, kaimynai, vyras, mano tėvai malasi po visą kaimą ... Kol galiausiai sutemus kaimynas pamatė einančią link namų tai iš paskos važiavo , kad nenuklystų. Akis kraujuota, visa kadagiuota, o maudyt negalima . Nuo tada ji pradėjo man neit į lauką. Išneši, o ji vos ne į duris supanikavus trankytis jei jos uždarytos. Pradėjau su pavadėliu išvedinėt ir skaniukais vis tolyn nuo durų vadint. Na dabar bijo ji eit tik pro pagrindines duris tai vedam pro kambarius laukan. Drasi tik su pavadėliu ir kai aš esu šalia. Aš pro duris taip ir ji iš lauko neria kambarin.
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2014 09 30, 17:21)
Oho kokios  thumbup.gif  šukuosenos

Pas mus nieko naujo, Deizė apsiprato pagaliau su viena akim nors po operacijos sekančią dieną išsigandus balionų garso pabėgo iš kiemo į laukymę. Aš su kelių dienų vaiku namie nerandu vietos, kaimynai, vyras, mano tėvai malasi po visą kaimą ... Kol galiausiai sutemus kaimynas pamatė einančią link namų tai iš paskos važiavo , kad nenuklystų. Akis kraujuota, visa kadagiuota, o maudyt negalima . Nuo tada ji pradėjo man neit į lauką. Išneši, o ji vos ne į duris supanikavus trankytis jei jos uždarytos. Pradėjau su pavadėliu išvedinėt ir skaniukais vis tolyn nuo durų vadint. Na dabar bijo ji eit tik pro pagrindines duris tai vedam pro kambarius laukan. Drasi tik su pavadėliu ir kai aš esu šalia. Aš pro duris taip ir ji iš lauko neria kambarin.

Su tais pokšėjimais reikia labai atsargiai, kiek daug šuniukų dingsta nuo raketų šaudymo, o juk balionų sproginėjimas tai beveik tas pats. Visa laimė, kad nepasiklydo vargšiukė doh.gif O kaip su drauge, ar irgi nenori eiti į lauką?
Mano chebrytė tai tik išleisk kartu, nuvaro kur tik akys mato doh.gif , o po vieną, ypač panos, niekur nedingsta. Tik Gucis, kad ir vienas gali gastroliuoti valandų valandas. Bet jis visada grįžta. Labiau dėl panų bijau, jos kvailiukės visos kartu drąsios, ir kitus šunis nubėgusios aploja. Gucis elgiasi priešingai, jei jis vienas, tai niekada nesivelia su niekuo į konfliktus. Prasilenkia su kitu šunimi net galvos į tą pusę nepasukdamas hihihi.gif
Dėl Alex apkirpimo tai dabar pagavau azartą, jaučiu kiekvieną kartą vis naują šukuoseną kursiu. Labai noriu apkirpti kaip tie šuniukai kur į avytes panašūs, gaila veislės pavadinimo nežinau. Bet kas dalyvaujate parodose manau žinote ką turiu omeny. Tik reiks snukučio neskusti, nes plaukiukai iki nosies galiuko turi būti. Gal kas žinote kaip jie vadinasi?
Atsakyti
http://photos1.blogg...no_terjeras.jpg

BEDLINGTONO TERJERAS
Atsakyti
nikuti, labai labai graziai apkirpai wub.gif man avyte primena galva smile.gif
Meilli, tikekimes apsipras taviske, o su tais fejerverkais ir balionais isties siaubas.,.
Atsakyti
QUOTE(foxx @ 2014 09 30, 19:10)

Dėkui, foxx, tikrai šį šuniuką turėjau omeny mirksiukas.gif
Na niekaip negaliu atsidžiaugti, kad nukirpau Alex. Tokia minkštutė, gražutė tapo, net atrodo, kad ir ūgiu sumažėjo, manau, kad ir už Zuzu mažesnė tapo. Vnž žaisliukas, visą laiką norisi ją glostyti ir myluoti wub.gif O anksčiau Tina mano meilės daugiausia gaudavo, bet dabar Alexsytė cool.gif
pauksciuk, kai važiuosi į Panevėžį darbo reikalais, atvešk Mango, galiu ir ją nukirpti. Alex gražiai stovėjo ir visai nestresavo. Arba pati nukirpk, tikrai verta, na nebent dar nori po parodas pasitūsinti.
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 30, 12:03)



Tikrai grazi meskute isejo wub.gif

O as mastau apie pasaro keitima i toki:
http://www.auau.lt/k...as-sunu-maistas
gal nieko visai? g.gif
Ir dar reiktu mum rubeliu i lauka, nes mazoji ypac ryte nenori visai vaiksciot lauke schmoll.gif padaro visus reikaliukus greit ir begte prie duru lotuliukas.gif tik neapsisprendziu kokie rubeliai tinkami g.gif
Atsakyti
QUOTE(JarasieneO @ 2014 10 02, 12:33)
Tikrai grazi meskute isejo  wub.gif

O as mastau apie pasaro keitima i toki:
http://www.auau.lt/k...as-sunu-maistas
gal nieko visai?  g.gif
Ir dar reiktu mum rubeliu i lauka, nes mazoji ypac ryte nenori visai vaiksciot lauke schmoll.gif  padaro visus reikaliukus greit ir begte prie duru  lotuliukas.gif  tik neapsisprendziu kokie rubeliai tinkami  g.gif

Dėkui 4u.gif
Nemanau, kad jai šalta, maniškiai ryte irgi skuba kuo greičiau viską atlikti, jokių gastroliavimų nebūna. Aš tik Guciukui ryte velku liemenę, Zuzu ne, o pūkėms tai iš viso niekada nesu vilkusi. Gal kai lauke virš 20 šalčio ir reiktų ką apvilkti ir tai tuo atveju jei šunį vedžioji su pavadėliu, o jei laisvai išleidi palakstyti tai tikrai nesušals. Nuo lietaus ar tai šlapio sniego tai galima kokį kombinezoną užvilkti, svarbiausia, kad drabužėlis nevaržytų šuniuko judesių. Dabar tikrai nieko nepirkite, palaukite kol užaugs. O jei jau labai norisi ką nors užvilkti tai kol šuniukas dar vis auga, galima ir susimeistrauti. Štai pvz
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 10 02, 12:21)
Dėkui 4u.gif
Nemanau, kad jai šalta



tai kad jinai dreba rytais visa g.gif
o diena, pvz dabar kaip tik is lauko, tai pora valandu laksto patenkinta, vistas mano strojina ir jokio drebejimo,jokio noro namo begti lotuliukas.gif
Atsakyti