Įkraunama...
Įkraunama...

Avril ekologiška kosmetika

Nustebau neradusi SM Avril temos.

user posted image

Tai prancūziška kosmetika, siūlanti tikrai prieinamos kainos ir geros kokybės veido, kūno ir dekoratyvinę kosmetiką. Atradau ją jau prieš kurį laiką, tačiau pamačiusi, kad ja jau prekiaujama ir Lietuvoje (internetinė parduotuvė shopeko.lt), nusprendžiau pasidalinti atsiliepimais.
user posted image

Mano bandytos priemonės, nė viena iš tiesų nenuvylė:
Skysta pudra.
user posted image
Sudėtis puiki, tekstūra, dengimasis ir spalvos taip pat. Mano bandytas 2 nr., maskuoja vidutiniškai (o kaip eko pudra tai netgi labai gerai sakyčiau), odos spalvą sulygina puikiai. Kai darausi vakarinį makiažą, perbraukiu dar mineraline pudra ant viršaus. Spalva ne rožinė, prisitaiko prie odos, veidas tolygiai pasidengia ir lieka drėgnas. Kaip eko prekei duodu drąsiai 10/10. Esu dar bandžiusi kitų gamintojų, bet lyginant kainos ir kokybė santyki, ši ideali.
Lyginant su sintetinėm pudrom: ši būtų kaip dieninis variantas, vakariniam sunkesniam makiažui reikėtų kažko rimtesnio (jei yra ženklesnių odos defektų).

Pieštukas akims.
user posted image
Patiko labiau nei benecos (kitų eko brand'ų nesu bandžiusi). Pakankamai minkštas ir išsilaikantis, nekelia alergijos. Vertinčiau 8 balais smile.gif

Akių tušas puikiai aprašytas blog'e NaturalusID.

Dar patiko nagų lakai (raudonas wub.gif ):
user posted image

ir micelinis
user posted image

Ką jūs bandėte, ką rekomenduotumėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tursi: 26 rugsėjo 2014 - 15:37
Jau keleta metu naudoju Avril tusa blakstienoms, pagaliau apsistojau ties juo ir daugiau nieko nebandau. Ko tik nesu isbandzius is naturaliu tusu, nuo keliolikos iki beveik 100 lt ir vistik nusprendziau nebesiblaskyti. Tikrai geras tusas- pailgina, patankina, jei nori daugiau mases, tiesiog dar keleta kartu perbrauki ir ramu. Nebyra, netepa. Zodziu pretenziju jokiu. Ir kas pereina is cheminiu tusu i naturalius, tai jis tikrai patiks.
Dar naudoju piestuka akims. Irgi jokiu priekaistu neturiu. Gerai pasidrozia, nera minkstas kaip kose, nebyra, netepa.
Zodziu as labai patenkinta sia kosmetika, dar ypac kai nereikia simtais moketi smile.gif
Dabar planuoju isigyti keleta nagu laku, o sventems sakiau draugems pripirksiu graziu spalvu- juk vistiek visos naudoja tuos nagu lakus. Yra is ko pasirinkti.
Aj as tai isvis Prancuzijos fane, tai man vien jau del to, kad galiu tikra prancuziska daikta isigyti gera kaina, labai patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 01 spalio 2014 - 13:21
Iš Avril esu bandžiusi taip giriamą tušą, skystą makiažo pagrindą ir dabar naudoju šveitiklį veidui. Tai tušas tikrai nerealus smile.gif Ir masės pakankamai duoda, ir netrupa, ir neteka. Bandžiau nemažai natūralių, ekologiškų tušų akims, tai kolkas dar nė vienas neperspjovė.
Skystas makiažo pagrindas vertas pabandymo irgi. O šveitiklį naudoju ir labai džiaugiuos! Labai švelnus, neįkyraus kvapo. Tiek trumpai. Apie visus tris produktus parašiau čia, čia ir čia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Petitgrain: 05 spalio 2014 - 10:59
Tušas tikrai puikus! Tiek pati kelis metus naudoju, tiek draugės jį myli, o ir ilgai "grojantis" bei nebrangus. Labai gerai, kad Avril atsirado ir Lt. Taip pat skystas makiažo pagrindas mano naudojamas - skaistina, atgaivina odą, sulygina, atrodo labai sveikai. Kai tik jį naudoju, visada susilaukiu komplimentų apie veido odą!

Man pačiai labai įdomus micelinis vanduo, vilioja. Gal kuri bandėte?
Atsakyti
QUOTE(Fertility @ 2014 10 10, 12:18)
Tušas tikrai puikus! Tiek pati kelis metus naudoju, tiek draugės jį myli, o ir ilgai "grojantis" bei nebrangus. Labai gerai, kad Avril atsirado ir Lt. Taip pat skystas makiažo pagrindas mano naudojamas - skaistina, atgaivina odą, sulygina, atrodo labai sveikai. Kai tik jį naudoju, visada susilaukiu komplimentų apie veido odą!

Man pačiai labai įdomus micelinis vanduo, vilioja. Gal kuri bandėte?

As prisidedu prie pagyru tusui. Jau 2 metus naudoju ir atsidziaugt negaliu atradus. Kremine pudra taip pat. Dar megstu ju nagu lakus.
Siuo metu bandau veido prausimosi putas,micelini vandeni ir tonika. Naudoju menesi laiko. Tai kol kas viskas gerai.
Pirmiausia makiaza nusivalau miceliniu. Tada kad uztvirtint nusiprausiu su putomis ir nusivalau vatuku su toniku. Ir miegot. Is ko suprantu, kad odai tai patinka? Nes visiskai netempia po prausimosi. Reiskia nesausina, ir ryte atsikeliu visiskai neuztinusiom akim. Kas seniau neretai budavo. Ir veidas visai be jokio riebalo.
Kadangi rytais nenaudoju vandens veidui, tai tik nusivalau vel Avril toniku ir tepuosi krema.
Jeigu is tikruju viskas bus tai gerai ir toliau. Tai dziaugsiuos as ir mano pinigine thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odrey: 13 spalio 2014 - 16:25
Norėtųsi išbandyti Avril kosmetiką, kur ją perkate? Mačiau yra Ecco verde.
Atsakyti
QUOTE(*Martina* @ 2014 10 15, 22:12)
Norėtųsi išbandyti Avril kosmetiką, kur ją perkate? Mačiau yra Ecco verde.

shopeko.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 10 15, 21:33)
shopeko.lt  4u.gif

Ačiū, tik dabar pamačiau, kad pirmoj žinutėj parašyta 4u.gif
Kokios spalvos akių pieštuką bandėte? Mane domina rudas (terre brulee), įdomu, kaip jis pigmentuotas, nes pvz. Benecos rudas šviesus ir pati spalva tokia "skystoka", o Lily lolo labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(*Martina* @ 2014 10 16, 12:00)
Ačiū, tik dabar pamačiau, kad pirmoj žinutėj parašyta  4u.gif
Kokios spalvos akių pieštuką bandėte? Mane domina rudas (terre brulee), įdomu,  kaip jis pigmentuotas, nes pvz. Benecos rudas šviesus ir pati spalva tokia "skystoka", o Lily lolo labai patiko.
Juodą ax.gif
turėjau benecos rudą, tai labai prasta kokybė pasirodė, nors yra kas mėgsta smile.gif
Atsakyti
As dabar juoda piestuka akims naudoju, tai del rudos spalvos nieko negaliu pasakyti, bet pacio piestuko kokybe labai gera.Minkstas, bet nebyra, netrupa, linija brezia tiesia, "nepunktyruoja" kaip buna su labai minkstais, labai juodas ir issilaiko visa diena. As breziu rysku, dideli pravedima virsuje, neissiterlioja dienos begyje, iki vakaro ramu. Zodziu viskas su piestuku gerai, pretenziju neturiu.
Lily Lolo irgi patinka, bet kaina nepatinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 16 spalio 2014 - 19:00
QUOTE(*Martina* @ 2014 10 16, 12:00)
Ačiū, tik dabar pamačiau, kad pirmoj žinutėj parašyta  4u.gif
Kokios spalvos akių pieštuką bandėte? Mane domina rudas (terre brulee), įdomu,  kaip jis pigmentuotas, nes pvz. Benecos rudas šviesus ir pati spalva tokia "skystoka", o Lily lolo labai patiko.

Turiu ruda Avril ir ruda Benecos. Nesulyginsi.
Avril minkstas ir pigmentuotas. Kaip Diva rase,brezia ryskia linija is kart.
Galiu palyginimui nuotrauka padaryt abieju piestuku smile.gif
Tik is telefono neikelsiu siandien. Ryt is darbo thumbup.gif
Atsakyti
Aš taip pat išbandžiau savo pirmą šios firmos produktą. Nu žinokit prisidėsiu prie pagirų biggrin.gif

Galite pasiskaityti čia

bigsmile.gif
Atsakyti