Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

user posted image
Atsakyti
Rankine. Maniau visi zino blush2.gif Tai daugiau tam tikros grupes, sakyciau, pamegtas reikalas. Aplinkoje mano, ju daug, dar neteko nusivilti turetoja - jas isigyja, kas jas zino. Turiu dvi, bus trecia ir ketvirta.

Gali nepatikti, tai kita tema, as tik pasakiau kas jos. Tinka - ziema vasara, studentem ir karaliskai seimai biggrin.gif, i diplomus ir parka, kalbu, butent, apie la pliage medziagine wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 29 rugsėjo 2014 - 08:41
liomi rankinė tikrai super thumbup.gif , keista, kad daug kam nepatinka g.gif
Atsakyti
Befotmiai maišai,apart spalvų gamos plačios nieko gražaus,na ir ilgalaikės,tai faktas...
Atsakyti
Liomi derinys nuėmus rankinę man labai labai labai patiko. tiesą sakant palaidinės ir sijono ansamblis man nepriekaištingai žiūrisi, o dar šukuosena kokia graži! Žinau šias rankines, didelės kai būna dar priimtinos man, bet mažos versijos schmoll.gif tiesa dar dėl batų abejoju, gražūs jie man iš idėjos, bet čia kiek kitokios nuotaikos man noris apavo. bet tikrai, sijonoirpalaidinės derinys man labai labai labai. ir tinka Tau Liomi labai, ypač tokiai laibutei gležnutei būnant 4u.gif
Atsakyti
Liomi paskutiniai derinukai visi labai gražūs, ypač paskutinis wub.gif Ir tašė puiki.
Tašės tokios vidutinio dydžio labai tinka neaukštoms smulkioms moterims, nes su tom didelėm atrodo, kaip nešikai. Aš irgi mėgstu labiau vidutines, nes esu tik 165 ūgio, nors ir ne smulki.
Atsakyti
Tai kad ir Kate Middleton su ta ranikine kazkaip nesusiderina, toks ale parduotuvinis maisiukas pagrazintas g.gif
Atsakyti
Liomi liomi liomi! Pagaliau vel aiktelejau pamacius paskutini derinuka. Kiti kazkaip neuzkliuvo uz akies tai ir nekomentavau! Bet jau sitas wub.gif viskas man tobulai! Net ir merginoms uzkliuves perdetas liesumas man cia lb tinka! Lb grazu!!!! 4u.gif
Atsakyti
Dekoju, aciu 4u.gif

Jus mano ikvepejos, slapta vieta, kurios niekas nezino, kai dingstu biggrin.gif Aciu xxx
Papildyta:
Margeretta, kur Tu dingusi 4u.gif

Dar, Raudoni bateliai verysad.gif
Atsakyti


Liomi, shitas tavo vienas graziausiu smile.gif Sijonas ir palaidine tobulai dera. Rankines irgi neishbrokyju, nes paciai nepatinka dideles smile.gif
Atsakyti
Liomi derinuke nors ir du dirzai puiki mintis, bet visgi virsutini dirza nuimciau, ar bent pakeiciau kitu. Tada sijonukas pajaunetu 4u.gif
ir ziuriu Liomi su savo deriniais kaip tas keisto skonio marmite....love it or hate it . Ir mano galva tas yra gerai mirksiukas.gif


Del rankiniu ( nors deriny ja keisciau i didesne LC) nenuostabu kad jos tokios populiarios. Nes ypac geras kokybes ir kainos santykis. tai klasika uz prieinama daugumai kaina. Isikisai i spinta , pamirsai , po keliu metu issitraukei ir vel devimas. Tarsi maza investicija be dideliu investiciju smile.gif)))
Nesakau kad jos visur dera, bet ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 30 rugsėjo 2014 - 12:13
QUOTE(sygyta @ 2014 09 30, 12:05)
ir ziuriu Liomi su savo deriniais kaip tas keisto skonio marmite....love it or hate it . Ir mano galva tas yra gerai mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif man irgi ne visada patinka Liomi deriniai, bet visada idomu pamatyti 4u.gif
Atsakyti