Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

SENA TEMA ČIA

Keli mūsų darbeliai iš praeitos temos:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
Dekojam uz naujus namucius AnAngel 4u.gif pratesiant paskutine tema tai as sendinau dailyart dvikomponenciu. Bandziau pabalimus uztept patina,nesispalvoja... speju teks nugramdyt visa remeli.. doh.gif
Atsakyti
Beje,nei prie dvikomponencio nei prie patinos neparasyta koki laka naudot,ar bus gerai akrilinis?neisbegs patina?
Atsakyti
QUOTE(eurorasa @ 2014 09 29, 21:44)
Dekojam uz naujus namucius AnAngel  4u.gif pratesiant paskutine tema tai as sendinau dailyart dvikomponenciu. Bandziau pabalimus uztept patina,nesispalvoja... speju teks nugramdyt visa remeli.. doh.gif


Tai DailyArt cia kaip suprantu naujas pavadinimas, anksciau Perfetto vadinosi.
Del lakavimo tai pradziai galima truputi purskiamu laku uzfiksuoti patina, o paskui jau lakuoti teptuku, akriliniu laku.
Atsakyti
dekui uz patarimus, na kaip suprantu yra ir geresniu dvikomponenciu, gal koki rekomenduotumet? nors as gyvenu uk,tai pasirinkimas cia dekupazo priemoniu laaabai skurdus...
stai kas gavosi man, pabalimus stengiausi uztepti daugiau patinos.. na kazkas pavyko..

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eurorasa: 30 rugsėjo 2014 - 14:57
user posted image
Papildyta:
QUOTE(eurorasa @ 2014 09 30, 15:49)
stai kas gavosi man, pabalimus stengiausi uztepti daugiau patinos.. na kazkas pavyko.. 



Gražiai gavosi...nors angeliukų galėjai patina ir neįtrinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 01 spalio 2014 - 07:52
Sobieska, grazus rinkinukas thumbup.gif

As su sia servetele savo vyrui esu padariusi:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
biggrin.gif Gražu biggrin.gif
Atsakyti
grazus rinkiniai ir sobieskos ir Gomertos. Kazkokia nematyta servetele, kur gavot? Man irgi reikia vyra palepinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnAngel: 01 spalio 2014 - 10:36
Bet ar atkreipėt dėmesį, kaip skirtingai pakabos atrodo su skirtingos spalvos pakraštėliu?

Ir Gomertos, ir sobieskos gražūs rinkiniai.
Ir servetėlė graži.
Atsakyti
Aciu, kam patiko 4u.gif

AnAngel, sita servetele sena, as pirkau gal pries pora metu, jau nebepamenu is kurios SM nares blush2.gif
Atsakyti
Rėmelis. Gal kiek pabodus ta servetėlė, bet paveiksliukas vis tiek mielas...

user posted image

user posted image
Atsakyti