Įkraunama...
Įkraunama...

Ištekėjusi, bet pasimetusi

Sveikos, situacija tokia- esam su vyru vede labai trumpai 1,5m, turim maza suneli, bet jau nuo pat nestumo prasidejo karai.. labai daug pykstames, jis neturi laiko seimai, ale reikalai ir pan, jam geriau nilekti pas draugus ir pan. O as esu blogiausia zmona. Zodziu.. del to labao liudna ir.. pradejau labai daznai galvoti apie savo buvuso drauga.. mes su juo aisku nebendraujame, bet sitaip knieti parasyti, gal net pasimatyti..Nezinau gal visa tao del to, kad su vyru nera isvis jokio svelnumo, romantikos, tikrai ne karta susimastau kad be jo su suneliu butumem laimingesni,o ne jam kaip namu seimyninke ir tiek.. net nzn ka daryt ..
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 15:17)
Sveikos, situacija tokia- esam su vyru vede labai trumpai 1,5m, turim maza suneli, bet jau nuo pat nestumo prasidejo karai.. labai daug pykstames, jis neturi laiko seimai, ale reikalai ir pan, jam geriau nilekti pas draugus ir pan. O as esu blogiausia zmona. Zodziu.. del to labao liudna ir.. pradejau labai daznai galvoti apie savo buvuso drauga.. mes su juo aisku nebendraujame, bet sitaip knieti parasyti, gal net pasimatyti..Nezinau gal visa tao del to, kad su vyru nera isvis jokio svelnumo, romantikos, tikrai ne karta susimastau kad be jo su suneliu butumem laimingesni,o ne jam kaip namu seimyninke ir tiek.. net nzn ka daryt ..

esu tokioje pacioje situacijoje,,,
Papildyta:
vyras islaiko buta savo,o mane su dukryte kuriai metukai skaito islaikytinem,esu jam tarnaite mums demesio neskiria,jam draugai baliukai pirmoje vietoje,po 2met pauzes pasirdode buves vaikinas turi jau taip pat seima,man internetu parase pasiule susitikti,kad pasiilgo...tai esu dvejonese...nezinau ka daryti,su vyru esam 3metai bet kekviena diena barniai del smulkmenu,o buves tiesiog nezinau,bijau del dukrytes nenoriu nepastovumo...
Atsakyti
Investuokit ne įsantykius su exais, bet į santykius su vyrais, į šeimą g.gif
Atsakyti
o aji tam vyrui ant visko dzin kas tada g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ku2011 @ 2014 09 30, 14:17)



QUOTE(inguliuke147 @ 2014 09 30, 14:29)



ir abi manot, kad jusu tie buve vaikinai noriai jus ir jusu vaikus (jiems svetimus) islaikytu ir nepriekaistautu? Kazin..... Kad pasiilgo ar nepasiilgo, bet pacios apie juos galvojat, tai visai nereiskia, kad su jais butu geriau. Ar, kad jie nori su jum gyvent.

Atsakyti
Reikejo vyrus tinkamai rinktis, juk matet, kad namie nesisedi, tai ko tikejotes? Kad gimus vaikui sedes namie?

QUOTE(inguliuke147 @ 2014 09 30, 15:29)
esu tokioje pacioje situacijoje,,,
Papildyta:
vyras islaiko buta savo,o mane su dukryte kuriai metukai skaito islaikytinem,esu jam tarnaite mums demesio neskiria,jam draugai baliukai pirmoje vietoje,po 2met pauzes pasirdode buves vaikinas turi jau taip pat seima,man internetu parase pasiule susitikti,kad pasiilgo...tai esu dvejonese...nezinau ka daryti,su vyru esam 3metai bet kekviena diena barniai del smulkmenu,o buves tiesiog nezinau,bijau del dukrytes nenoriu nepastovumo...


Dar karta isitikinau, kad vyru rinktis nemokat... Traukia ant kazkokiu bukagalviu... schmoll.gif nejaugi manot, kad vyras, kuris mete savo zmona su vaiku, bus geras vyras jums?
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 09 30, 19:34)
Reikejo vyrus tinkamai rinktis, juk matet, kad namie nesisedi, tai ko tikejotes? Kad gimus vaikui sedes namie?


gal dar jaunos labai ir tiki, kad vyrai po vestuviu ar gimus vaikui staiga keiciasi i gera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 09 30, 20:43)
gal dar jaunos labai ir tiki, kad vyrai po vestuviu ar gimus vaikui staiga keiciasi  i gera  biggrin.gif


Tai as suprantu, pati tokia buvau. Bet tai nors pasimokytu is klaidu... Bet ne, vistiek traukia ant paslemeku...
Atsakyti
aha, jaunystej dauguma tokios naivios buvom biggrin.gif Vyras gi pasikeeeeeeiis lotuliukas.gif



O abiem romantikem patarimas:geriau dabar dar visai savo mazuciu vaiku auginimu uzsiimkit, o ne galvojimu apie meiles romanus.
Atsakyti
Kad tik nuo vilko ant meškos neužsirautumėt. Kas čia per noras meilės bele kur ieškoti? Susitupėkit. Vaikus paauginkit. Vyrus gaunat tokius, kokių vertos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2014 09 30, 20:13)
Susitupėkit. Vaikus paauginkit. Vyrus gaunat tokius, kokių vertos.  4u.gif

tikrai drinks_cheers.gif
Matet uz ko istekejot ir tada tiko, net gyvenot kartu ir vistiek tiko, kad net vaikus nutaret gimdyt, o jau dabar ai, sito nenoriu, noriu kito.
Atsakyti
Kokios jus visos bjaurios:)) smagu kad jus visos issitinkote ir gyvenate su tobulais vyrais, bet kaip rodo patirtis nr visi po vestuviu islieka tokie pat. Sekmes
Atsakyti