Trumpai apie gimdos miomas

Gimdos miomos yra gerybiniai augliai, kurie aptinkami iki 40 proc. vaisingo amžiaus moterų organizme. Apie savo egzistavimą miomos gali priminti gausiu, nereguliariu kraujavimu per menstruacijas ir tarp jų, stipriais skausmais menstruacijų metu, mažakraujyste, maudžiančiu skausmu pilvo apačioje ir net nevaisingumu.
Dažniausiai miomos atsiranda 35-50 metų amžiaus moteris, tačiau jų pasitaiko ir jaunesnėms, ir vyresnėms moterims.


Šiame skyrelyje Jūs kviečiamos užduoti visus rūpimus klausimus apie gimdos miomas gydytojui ginekologui Rolandui Žiobakui.

Akušeris ginekologas Rolandas Žiobakas specializuojasi reprodukcinės endoskopinės chirurgijos, nevaisingumo ir ginekologinės endokrinologijos srityse.
Gydytojas skaitė pranešimus endoskopinės ginekologijos temomis tarptautiniuose moksliniuose kongresuose Olandijoje, Graikijoje ir Čekijoje, tobulinosi įvairiuose kursuose Belgijoje, Šveicarijoje, JAV, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Suomijoje, Austrijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje. Kelių mokomųjų knygų bendraautorius bei keliolikos mokslinių straipsnių autorius ir bendraautorius.
Gydytojas taip pat yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos ir Europos ginekologinės endoskopijos draugijos narys.

Į Jūsų užduotus klausimus gydytojas atsakys per 2-3 darbo dienas.

Gydytojo atsakymai nėra oficiali konsultacija, pateikiami atsakymai negali būti interpretuojami kaip ligos diagnozė ar gydymo skyrimas.