Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiomis transporto priemonėmis važiuosite?

labutes.kokias transporto priemones rinksites? limuzinai jau tokie atsibode smile.gif
Atsakyti
mes galvojame apie karieta su arkliais arba masina (bet ne limuzinu) bigsmile.gif
Atsakyti
O mes galvojam apie autobusiuką. Visi drauge visur važinėsim, daug linksmiau negu atskirose mašinose ir dauuuug patogiau negu limuzine.
Atsakyti
Musu vestuves nusimato dviejuose miestuose, Palangoje ir Kaune. Tai ryte Palangoje vazinesim elektromobiliu, o Kaune isnuomojome 21-mas volgas. Musu (jaunuju) kabrioletas, kitos - iprastos...
Atsakyti
Pas mus bus 3 juodi mersai ir mums (jauniesiems) raudonas kavrioletas smile.gif
Atsakyti
mes planuojam limuzina 22 vietu ax.gif
user posted image
va toki thumbup.gif
Atsakyti
Mes planuojam susiorganizuoti tris minivenus. Ne autobusiukas, bet vis ko daugiau sedet, tai ir neteks manau liiudet mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes
Gal zinot kur galima nebrangiai issinuomoti kambrioleta? Ka tik su brangiausiuoju sugalvojom, kad butu visai faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2006 07 09, 20:57)
Sveikutes
Gal zinot kur galima nebrangiai issinuomoti kambrioleta? Ka tik su brangiausiuoju sugalvojom, kad butu visai faina  wub.gif



Na, ziurint kas pas tave tas "nebrangiai"? Ir kokiam mieste esi? jei is kauno tai galiu duoti saviskio kordinates is kur nuomuojames, o jei kitas miestas tai dar ima ir uz atvaziavima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2006 07 10, 13:40)
Na, ziurint kas pas tave tas "nebrangiai"? Ir kokiam mieste esi? jei is kauno tai galiu duoti saviskio kordinates is kur nuomuojames, o jei kitas miestas tai dar ima ir uz atvaziavima 4u.gif


Vestuves vyks Trakuose. Kad uz atvaziavima dar paima, sita as zinau. Tik vat dabar klausimas kokios kabrioletu kainos g.gif
Atsakyti
limuzinas
Atsakyti


Juodas "zimas" smile.gif Rinkomes tokia mashina, nes ash nuo galvos iki koju busiu kaip grizus ish 50tuju smile.gif Ash kadangi esu perfekcioniste, tai man labai negrazu, kai nuotaka atrodo kaip eiline nuotaka,o vaziuoja senovine mashina. Eiline tai turiu omenyje su ilga tortine suknele, sukeltais plaukais ir virshutine dalim - korsetu smile.gif Nes mano manymu, viskas turi deret tarpusavyje.
Atsakyti