Įkraunama...
Įkraunama...

Toliau ieškom draugių

Sveikos,
niekas realiai susitikt nenori kazkodel...sad.gif

o gal kas nors vis delto nori palaikyt kompanija i:
http://www.litexpo.lt/lt/event/24/show
?
aisku, rizikinga su nepazistamu zmogum eiti,
bet ten vietos daug- galima pasimesti nesutapus laukams:)
o gal kompanija susirinktu? mergaitiska.
Atsakyti
Sveiki ax.gif rudenį planuoju su draugu keltis į Vilnių thumbup.gif . Ieškau tenai draugų... Man 25 metai 4u.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Vis užsuku į šią temą ir... Susidaro toks įspūdis, kad draugių ieško tik didesniuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir t. t.) gyvenančios šio forumo dalyvės. Nenorėčiau tikėti, kad mažuose miesteliuose ar kaimeliuose gyvenančios mergaitės nenorėtų pabendrauti mirksiukas.gif
Taigi po šiokių tokių dvejonių nusprendžiau sukurti skype grupę, skirtą nedideliuose miesteliuose ar kaimuose gyvenančioms forumietėms smile.gif rašykit į až visos tos, kurioms nesvetimas kiek kitoks gyvenimas nei didmiesčiuose gyvenančių, t. y. kurios ir pagrybaut, ir pauogaut netingi bigsmile.gif tos, kurioms nesuprantamas poilsis žmonių minioje mirksiukas.gif žodžiu grupė skirta paprastam, nuoširdžiam bendraminčių bendravimui smile.gif
Atsakyti
Pagalvojau, kad gal ne visos norinčios prisijungti prie grupės yra užsiregistravusios šiame forume.. g.gif
Taigi mano skype: rasyyyte1988
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dejaneira: 08 liepos 2013 - 14:55
Sveiki 4u.gif

Ieškau draugių/bendraminčių KAUNE, kurios norėtų kokios kitokios veiklos ir norėtų išbandyti piešimą? Organizuojamas meditacinės dailės vakaras/susipažinimas. Vakaro planas būtų maždaug toks:
1. Susipažinimas
2. Trumpas pristatymas, kas tai yra meno terapija, meditacinė dailė ir pan.
3. Bandom piešti. Jokie įgūdžiai nebūtini ir nereikalingi wink.gif
4. Grožimės ir aptariam savo darbelius, geriam arbatą ir spręndžiam, ar mums reikia ir daugiau panašių vakarų(nebūtinai piešimui, veiklos įvairios galima prigalvot smile.gif ).

Planuojama vakaro data: liepos 24d. trečiadienis
Laikas: 18:30
Vieta: Eiguliai (pas mane bute)
Trukmė: apie 2-3val
Kaina: nemokamai

Iš karto pasakau, kad jokių super duper mokslų šioje srityje nesu baigusi - tiesiog pati mėgstu kurti, domiuosi ir noriu susirasti bendraminčių, draugių, susipažinti su naujais žmonėmis smile.gif Taigi, tai būtų tiesiog "mėgėjiškas" pasisėdėjimas drauge smile.gif

BENDRAUJAM IR TARIAMĖS PER AŽ wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2013 07 15, 14:35)
Sveiki  4u.gif

Ieškau draugių/bendraminčių KAUNE, kurios norėtų kokios kitokios veiklos ir norėtų išbandyti piešimą? Organizuojamas meditacinės dailės vakaras/susipažinimas.... <...>


O kad kas nors panašaus vyktų Vilniuje!!!!!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellein @ 2013 07 23, 09:49)
O kad kas nors panašaus vyktų Vilniuje!!!!!!!!!!  thumbup.gif


Ir as pritariu,manau idomu butu mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš tai su Vilnietėm mamytėm pabendraučiau:)
Atsakyti
Esu vardu Tatjana ir auginu 3 ir 7metu vaikucius. Butu smagu susipazinti su merginom, kurios turi panasaus amzius vaiku. Mes is Vilniaus ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Man 36 m. Esu iš Vilniaus. Auginam 10 ir 4 metų berniukus.
Kadangi jau beveik metai, kaip dirbu iš namų, žiauriai pradėjo trūkti moteriško kolektyvo smile.gif

Gal vilnietės organizuoja kokį kavos pagėrimą? mielai prisijungčiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vesta*: 22 rugpjūčio 2013 - 15:04
MAn 29, is Vilniaus (Virsuliskiu), seimos neturiu, tik vaikina. Noreciau rasti geru draugiu, o ypac kaimyniu, su kuriom butu lengva susitarti del susibegimo kavos puodeliui.
Mano pomiegiai: mano darbas biggrin.gif sportas, anksciau rankdarbiai, skaitymas, keliones.
Atsakyti
Čia kažkas panašaus smile.gif
http://www.supermama...howtopic=923365
jei kam įdomu perskaitys mano paskutinę žinutę ten biggrin.gif
Atsakyti