Įkraunama...
Įkraunama...

Kairėnai, Antakalnio sen.

Na, tikrai jau taip... Galgiai pakolkas ne is blogiausiau variantu biggrin.gif Mes dar tik planuojam isikurti Lietuvoje. Bet tai jau po Nauju zadam kazka isigyti. O leisti reikes tik sunu i mokykla.
Ir as daug svarsciau, kaip bus su bureliais ir pan. Aisku, paaugs vaikai, pasakys, kad geriau butu jiems gyventi mieste, bute. Patys visur nuvaziuotu ir t.t. O mums savo kiemo norisi, darzeli koki. bigsmile.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2014 12 09, 16:32)
Ir as daug svarsciau, kaip bus su bureliais ir pan. Aisku, paaugs vaikai, pasakys, kad geriau butu jiems gyventi mieste, bute. Patys visur nuvaziuotu ir t.t.  O mums savo kiemo norisi, darzeli koki. bigsmile.gif  ax.gif


Gali būti įvairiai:

1. Lankys būrelius tik tuos, kurie yra mokykloje. Nereikės dar papildomai kažkur vežioti.
2. Vežiosite, dirbsite vaikų vairuotoja, gyvensite mašinoje. Turėjau tokios patirties. Vienam tėvų riekia nedirbti, arba dirbti labai laisvu grafiku, arba dirbti namuose - tam, kad galėtų dirbti savo vaikų taksistu. Reikia prisiminti, kad degalų kainos nedžiugins. (Mes kurui išleidžiame apie 800 lt.mėn, gyvename kiek arčiau centro).
3. Samdysite kažką, kas vežios. Turint finansų ir nebijant vaikus patikėti svetimam vairuotojui - kodėl ne, irgi išeitis.

Kas dėl mokyklos, ta jei šalia gyvena šeimų , kurių vaikai lanko tą pačią mokyklą - galima bandyti kooperuotis ir dalintis vaikų išvežiojimus.

Visgi, reziumuojant - vežiojimai yra didis vargas, ypač jei vaikų daugiau nei vienas ir kelionės tiklsų ne vienas, kaip pvz - , vienam mokyklon, kitam - darželin, arba į skirtingus būrelius. Su vienu vaiku dar dar įmanoma išsisukti.
Atsakyti
Na, jei lygint sodus ir Galgius, tai vienareiksmiskai tik Galgiai, kur didesni sklypai, normalus kaimynai. Man gyvenimas sodu bendrijose kazkoks nesusipratimas (prasau neisizeist kas ten gyvenat).

Del vaiku- mes turim tris, kol kas tik vienas lanko bureli uz mokyklos ribu (musu mokykla pivati, tad bureliu pasirinkimas ir kokybe irgi normali, aisku kainuoja). Bet ir veziojant ta viena darosi keblu. Planuojam po Nauju ismokyti naudotis troleibusu, kad bent i prieki nuvaziuotu is mokykos (du sviesoforai iki stoteles, vienas troleibusas, antrokas). Kitiems metams, ka jau labai priestaraus praiilgintai grupei-samdysim kazka, jei iki to laiko nepavyks surasti kitu iseiciu (svarstom apie mano isejima is darbo). Dar svarstom apie nedidelio buto pirkima kazkur centre, kur vikai galetu grizti po mokyklos, kas aktualu butu labiau paauglystes metu.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2014 12 12, 21:29)
- samdysim kazka
- svarstom apie mano isejima is darbo
- Dar svarstom apie nedidelio buto pirkima kazkur centre, kur vikai galetu grizti po mokyklos


Visai adekvačios išeitys, žinau dar vieną - buto centre NUOMA (gyvenant name užmiestyje).

Turint pakankamai finansų (buto pirkimui ar nuomai, vairuotojo samdymui ar galimybei moteriai išeiti iš darbo nerizikuojant šeimos finansine gerove).
Atsakyti
Tai va, kad tie finansai siai dienai nera tokie dar, na, bet turim dar laiko pamastyti iki kito rudens. Siemet (antrokai + paruosiamuke) buna iki 18 val mokykloje. Vargstam su sunaus bureliu dukart per savaite, pavasari jau tures pats bent vidury dienos nuvaziuoti, nebus galimybiu.

Svarstom labiau apie buto pirkima, nei nuoma, bent turtas liks po tu 10 m kai nebereiks (nes ir 15-17m gal dar butas pasitarnautu, jei liksim uzmiestyje gyventi).
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2014 12 09, 16:32)
Na, tikrai jau taip... Galgiai pakolkas ne is blogiausiau variantu  biggrin.gif Mes dar tik planuojam isikurti Lietuvoje. Bet tai jau po Nauju zadam kazka isigyti.  O leisti reikes tik sunu i mokykla. 
Ir as daug svarsciau, kaip bus su bureliais ir pan. Aisku, paaugs vaikai, pasakys, kad geriau butu jiems gyventi mieste, bute. Patys visur nuvaziuotu ir t.t.  O mums savo kiemo norisi, darzeli koki. bigsmile.gif  ax.gif


Sveiki, norejau paklausti: Ar Jus sklypa nusiziurejote per tarpininkus? Nes kiek ziurejom geri variantai visi per tarpininkus.
Atsakyti
QUOTE(oksan @ 2015 01 01, 12:17)
Sveiki, norejau paklausti: Ar Jus sklypa nusiziurejote per tarpininkus? Nes kiek ziurejom geri variantai visi per tarpininkus.

Na, taip per agenturas. Privaciu keli variantai ka matem, bet net nesvarstomi, nes brangiai kainavo
Atsakyti
O kas yra geri variantai? Mes turim namu valdos sklypa salia saves smile.gif, laikom nezinau kam smile.gif, turbut pardavimui kada nors smile.gif.
Atsakyti
Laba diena, matau tema apmirusi ...
Gal kas pasidalintu patirtimi kaip ten gyvenasi? Tarkim Galgiai, Egliškės. Nužiūrėjome ten namą, svarstome kaip ten realiai bus. Iki namo nuo stotelės apie 900 metrų , vis galvoju kaip vaikui iš mokyklos grįžti. Kokiu keliu į miestą važiuojate? Iš autobusu tik 18 berods? Ar patogu vienu ž.
Atsakyti