Įkraunama...
Įkraunama...

dėl miomos aptikimo

Sveiki,

savo atsakyme rašote, kad gimdos miomos tiksliausiai diagnozuojamos yra ultragarsinio (echoskopinio) tyrimo metu.
Kadangi esu turėjusi kelias vienos submukozinės miomos operacijas, visada jaučiu pareigą sekti ar nėra pas mane naujų. Mano ginekologė apie tai žino, tačiau kelinti metai mane tikrina tik čiuopdama, ne ultragarsu.
Ką apie tai manote?

Kitas klausimas- gal be reikalo nerimauju? gal ši didelė mioma mano gyvenime buvo atsitiktinė ir daugiau galiu jų niekada neturėti.

Ačiū už atsakymą
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2014 10 15, 14:04)
Sveiki,

savo atsakyme rašote, kad gimdos miomos tiksliausiai diagnozuojamos yra ultragarsinio (echoskopinio) tyrimo metu.
Kadangi esu turėjusi kelias vienos submukozinės miomos operacijas, visada jaučiu pareigą sekti ar nėra pas mane naujų. Mano ginekologė apie tai žino, tačiau kelinti metai mane tikrina tik čiuopdama, ne ultragarsu.
Ką apie tai manote?

Kitas klausimas- gal be reikalo nerimauju? gal ši didelė mioma mano gyvenime buvo atsitiktinė ir daugiau galiu jų niekada neturėti.

Ačiū už atsakymą


Sveiki,

dėkoju už klausimą.

Galiu tik pasikartoti, kad gimdos miomos yra tiksliausiai diagnozuojamos ultragarsinio (echoskopinio) tyrimo metu. Kita vertus, klinikinėje praktikoje ultragarsinis tyrimas paprastai atliekamas, jei yra ginekologinių nusiskundimų ar ligos simptomų, profilaktinės apžiūros metu ultragarsinis tyrimas nėra būtinas. Jei mioma buvo pašalinta ir nebėra jokių nusiskundimų, tai nėra ir indikacijų reguliariai atlikti ultragarsinį tyrimą.

Jei turite papildomų klausimų – mielai atsakysiu.

Pagarbiai,
Rolandas Žiobakas
Atsakyti