Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia patarimo. Kaip pasielgti?

Sveiki.Beda ta,kad gyvenam su uosviais,kurie padedavo priziureti vaika (8m.).Visuomet namuose buvo tu nesutarimu,aisku pagrinde del vaiko.Tai tas tai anas negerai. Jei pasakau kad maziau vaikui pirkti saldumynu nes nieko nevalgo,tai gryzta is miesto, ir pas vaika rankose traskuciu pakas, guminuku,limonado butelis, ir t.t. Visuomet maniau, kad taip elgiamasi tycia,na, kad padaryti priesingai nei marti sako. Siuo metu studijuoju neakivaizdiniu kitame mieste. Visuomet pries sesijas prasidedavo iv. problemos, nes artedavo diena, kai jiem teks paziureti vaika. Visa vasara nedirbau,rugseji isidarbinau.Tada prasidejo vel problemos. Kaip suprantu, jie nori, kad va tu dirbi tai mokek uz tai, kad paziurim vaika. Praeita savaite "sprogo bomba". Ryte per laisva diena, anyta pradejo is niekur nieko man aiskinti, kad jei jum nepatinka kaip as vaika ziuriu ziurekites patys, as daugiau jo neziuresiu ir t.t. aisku susigincijom.Tada vakare uosvis pradejo aiskinti man, kad tu cia maziau i darbus vaiksciok, daugiau laiko vaikui skirk,vyrui ir ta pati aiskino,nu zodziu sedekit namuose ziurekit vaika, vistas auginkit, zeme arkit ir pan. Iki tokio lygio.Susipykom,nesikalbam jau ilgas laikas. Ir tikrai nei negalvoju pradeti kalbeti,argi taip sunku paziureti savo anuka,juolab, kad tuose paciuose namuose. Ar as kazko nesuprantu??Kaip as sakau,marcios vaikas yra marcios.Ir man dabar sesija prasideda posavaites, ir nezinau ka daryti su vaiku.Tikra inezinau kam palikt ipriziureti, nes nera kam.Vezciausi su savim, bet tuomet reikia rasti kas ji man ten priziures. Nezinau kaip pasielgti.Kaipdarytumete jus?
Atsakyti
4u.gif Sveikute. Perskaičiau tavo žinutę.
Nieko nėra geriau, nei gyventi atskirai nuo uošvių. Ir kuo toliau, tuo jie mielesni smile.gif
Manau, eilinį kartą papamokslaus ir prižiūrės tą vaikelį mirksiukas.gif
Atsakyti
O kodėl jie privalo prižiūrėti jūsų vaiką? Vaikus užaugino, tegu džiaugiasi ramybe ir poilsiu, o ne vargsta prižiūrėdami anūkus.
Retkarčiais prižiūrėti ir pabūti labai skiriasi nuo nuolatinės priežiūros. Anyta teisi - nepatinka, ieškokitės auklės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tepaluota: 19 spalio 2014 - 20:32
QUOTE(Tepaluota @ 2014 10 19, 21:31)
O kodėl jie privalo prižiūrėti jūsų vaiką? Vaikus užaugino, tegu džiaugiasi ramybe ir poilsiu, o ne vargsta prižiūrėdami anūkus.
Retkarčiais prižiūrėti ir pabūti labai skiriasi nuo nuolatinės priežiūros. Anyta teisi - nepatinka, ieškokitės auklės.

Suprantu sita,bet tuomet nereikia sakyti,kad taip mes paziuresim vaika kada tik reikes, aiskina kaip seimai reikia vieniem kitus suprasti ir pan.Ir jei tu nenori jau ziuet to vaiko,tai graziai galima pasakyti,o ne sokti iskart i akis, aiskinti man kad mesciau darba ir sedeciau namuose.Turi sunu ir sakyk ta savo sunui o ne marciai akis draskyk. Jei jau kalba apie santaika ir supratima seimoj,tai kur jis dingsta sitoj vietoj? Ir aplamai tada reikejo pasakyti,kad nepaziures anuko ir as isvis nei nebuciau ejusi dirbti. Cia problema tame,kad va matai ji dirba,uzsidirba, ir namuose nepadaro darbu kuriuos galetu padaryti sededama namuose.Bet kad as esu jaunas zmogus,ir man reikia dirbti, kad galeciau tiek pati sau kazka daugiau leisti,tiek vaikui.Nenoriu vien is vyro gyventi. Argi taip sunku paziureti 8 metu vaika,kuris gyvena po tuo paciu stogu?Nesupratau sito ir nesuprasiu.
Atsakyti
Jūs išvažiuosit - tai vaiko tėtis dar lieka. Ar jis nuo vaiko priežiūros atleistas g.gif .
Į mokyklą išleisti tikrai turi sugebėti. Pietus gali valgyti mokykloje. Pailgintos grupės irgi mokyklose yra. Ten ir namų darbus paruoš. O vakare kas belieka. Vakarienę paduoti, laiku paguldyti miegoti. Tėtis tiek tikrai turi sugebėti. Ir seneliai nuo priežiūros laisvi, jeigu ir jums, ir jiems susitarti dėl to kyla problemų.
Sėkmės, tikrai surasit išeitį. O pati, žinoma ir dirbkit, ir studijuokit, juk ne kūdikį paliekate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pienė_ @ 2014 10 19, 21:48)
Jūs išvažiuosit - tai vaiko tėtis dar lieka. Ar jis nuo vaiko priežiūros atleistas  g.gif .
Į mokyklą išleisti tikrai turi sugebėti. Pietus gali valgyti mokykloje. Pailgintos grupės irgi mokyklose yra. Ten ir namų darbus paruoš. O vakare kas belieka. Vakarienę paduoti, laiku paguldyti miegoti. Tėtis tiek tikrai turi sugebėti. Ir seneliai nuo priežiūros laisvi, jeigu ir jums, ir jiems susitarti dėl to kyla problemų.
Sėkmės, tikrai surasit išeitį. O pati, žinoma ir dirbkit, ir studijuokit, juk ne kūdikį paliekate  4u.gif

Vyras uzsienyje dirba,svecias namuose.Jei butu namuose nebutu problemu man.Na o I mokykla vaikui pirma savaite studiju nereikes,nes atostogos jam mokykloj bus.Ieskau kas kitam mieste galetu man ji paziureti kol bus paskaitos,manau tik si iseitis man lieka.As niekad neverciu uosviu ziureti anuka,ir niekuo ju nekaltiniu,bet kad jie eilini karta man bando ikasti per mano silpnaja vieta-mokslus ir vaika.
Atsakyti
QUOTE(Pienė_ @ 2014 10 19, 20:48)
Jūs išvažiuosit - tai vaiko tėtis dar lieka. Ar jis nuo vaiko priežiūros atleistas  g.gif .
Į mokyklą išleisti tikrai turi sugebėti. Pietus gali valgyti mokykloje. Pailgintos grupės irgi mokyklose yra. Ten ir namų darbus paruoš. O vakare kas belieka. Vakarienę paduoti, laiku paguldyti miegoti. Tėtis tiek tikrai turi sugebėti. Ir seneliai nuo priežiūros laisvi, jeigu ir jums, ir jiems susitarti dėl to kyla problemų.
Sėkmės, tikrai surasit išeitį. O pati, žinoma ir dirbkit, ir studijuokit, juk ne kūdikį paliekate  4u.gif

drinks_cheers.gif geriausia prailginton grupen mokykloj uzrasyt, i burelius kasdien toj pacioj mokykloj. bus normalesnis uzimtumas, nei po namus trintis. o vakare gal vyras gali paimt? na cia kol sesija. o del drbo tai tikrai dirbt turi, vaikas jau didelis, nieko cia namie neissedesi.
o siaip jaugeriausia seimai gyvent ne su tevais. kitaip tikrai konfliktu neisvengsit, nes trukdot vieni kitiems. as pvz nenoreciau kad su manim sunaus seima su vaikais gyventu. senatvej noreciau ramybej gal pabut, ir vaikais tik retkarciais pasidziaugt. o cia ateina anukas, bendraut nori, gi neatstumsi, nors pati tuo metu gal knyga paskaityt nori, ar tv paziuret.
Papildyta:
QUOTE(DOMINUKE @ 2014 10 19, 21:12)
Vyras uzsienyje dirba,svecias namuose.Jei butu namuose nebutu problemu man.Na o I mokykla vaikui pirma savaite studiju nereikes,nes atostogos jam mokykloj bus.Ieskau kas kitam mieste galetu man ji paziureti kol bus paskaitos,manau tik si iseitis man lieka.As niekad neverciu uosviu ziureti anuka,ir niekuo ju nekaltiniu,bet kad jie eilini karta man bando ikasti per mano silpnaja vieta-mokslus ir vaika.

pas savo mama negali nuvezt?
tiesiog nusileisk gal sikaet, ir graziai paprasyk kad paziuretu kol sesija. bet ateiciai turi rast sprendimus ne uosviu paslaugom naudotis.
pataupyk geriau savo nervus ir issinuomokit buta atskirai. jei vyras uzsieni dirba, tai gal isgalesit. geriau kukliau gyvensit, bet nejausi nuolatinio spaudimo ir kandimo i savo silpnas vietas. tada dziaugsis, kad bent per sesija anuka atvezi pabut
Atsakyti
Vyras uzsieny, tai jie jus priziuri. Nenori nei jusu mokslu, nei darbu. Geriausia, kad visad "ant akiu" butumet.
Uzjauciu.
O vyrui ataskaitas duoda?
Uzrasykit i prailginta, jei tokia yra.
Atsakyti
Nesuprantu, pati sau prieštaraujate g.gif tai rašot jums abiems su vyru aiškina

QUOTE(DOMINUKE @ 2014 10 19, 20:19)
Ryte per laisva diena, anyta pradejo is niekur nieko man aiskinti, kad jei jum nepatinka kaip as vaika ziuriu ziurekites patys, as daugiau jo neziuresiu ir t.t. aisku susigincijom.Tada vakare uosvis pradejo aiskinti man, kad tu cia maziau i darbus vaiksciok, daugiau laiko vaikui skirk,vyrui ir ta pati aiskino


Tai rašot, kad vyrui nieko nesako...

QUOTE(DOMINUKE @ 2014 10 19, 20:47)
o ne sokti iskart i akis, aiskinti man kad mesciau darba ir sedeciau namuose.Turi sunu ir sakyk ta savo sunui o ne marciai akis draskyk.


Na, o paskui, pasirodo vyras išvis užsienyje. Tai, kaip kilus ginčui, mama jam turi skambinti, kad siūlote su sūnum, o ne su marčia kalbėtis.

QUOTE(DOMINUKE @ 2014 10 19, 21:12)
Vyras uzsienyje dirba,svecias namuose.Jei butu namuose nebutu problemu


Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2014 10 19, 21:19)
Ir man dabar sesija prasideda posavaites, ir nezinau ka daryti su vaiku.Tikra inezinau kam palikt ipriziureti, nes nera kam.Vezciausi su savim, bet tuomet reikia rasti kas ji man ten priziures. Nezinau kaip pasielgti.Kaipdarytumete jus?


Vežkitės su savimi ir vietoje suraskite kokią laikiną auklytę. Vaikas nemažas, jam jau aštuoneri - tikrai priežiūra nesudėtinga, paieškokite kokios močiutės, ar mamos - auklės, o gal jūsų bendramokslės ką parekomenduotų.

Aš savo devynių mėnesių kūdikiui kitame mieste (reikėjo važiuoti darbo reikalais) per pora dienų dvi aukles suradau, o čia aštuonerių metų vaikas wink.gif Jokio vargo su juo pasėdėti, pabendrauti, čia gi ne rėkiantis kūdikis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pienė_ @ 2014 10 19, 22:34)
Nesuprantu, pati sau prieštaraujate  g.gif  tai rašot jums abiems su vyru aiškina
Tai rašot, kad vyrui nieko nesako...
Na, o paskui, pasirodo vyras išvis užsienyje. Tai, kaip kilus ginčui, mama jam turi skambinti, kad siūlote su sūnum, o ne su marčia kalbėtis.

Vyras daznai parvaziuoja,pabuna cia savaite max dvi ir vel isvaziuoja.kai jis nebuna namuose tai jam gerai,nereikia matyti tu piktumu.Kai gryzta,jam kazkaip nebumba tiek kiek man,gal kad retai matogal kad ju sunus.bet paskutini karta teko ir jam isklausyti pamokslus.Na mano uosviai dar jauni,virs 50 metu.O buto as jau ieskausi,tik visu pirma teks susirasti darna palankiom valandom,nes ten kur dirbau teko mesti del vaiko.Na tikiuosi atsiras kas gales paziureti vaika svetimam mieste tas 5dienas,tik paskui vel problema bus antra savaite,kai jam jau I mokykla reiks eiti.
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2014 10 19, 21:47)
Argi taip sunku paziureti 8 metu vaika,kuris gyvena po tuo paciu stogu?Nesupratau sito ir nesuprasiu.

O aš nesupratau ir nesuprasiu tokio požiūrio - negana, kad priima gyventi po vienu stogu, tai dar ir "niančytis" turi. Gerbkit anytos požiūrį ir nuomonę, ji savo vaikus užaugino, dabar nusipelnė laiko sau. Ji gali sutikti prižiūrėti anūką kartą ar du per mėnesį, tačiau ne kasdien, gali ir nesutikti, prievolės prižiūrėti anūkus nėra ir dėl to ant jos pykti jūs neturite. Tūkstančiai užaugina vaikus be senelių pagalbos, jei norėsit, išeitį rasite ir jūs. Sėkmės ir mažiau piktumo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tepaluota: 20 spalio 2014 - 06:36