Įkraunama...
Įkraunama...

Tobulas visur, tik ne lovoje

Patarkit, ar verta sieti savo gyvenima su zmogumi, kuris yra geras, rupestingas, patrauklus, suprantingas bet... lovoje reikalai nekazka. Pries ji esu turejusi daug partneriu, daug patirties (man 27), bet su juo seksas kone blogiausias is ju visu (pas ji labai nedidelis..). Atperka tik tai, kad myliu ir tik del to buna gera (bet tik emociskai). Pacioje pradzioje norejau ji palikti del to, bet persigalvojau.. nes seksas ne viskas. Bet pastaruoju metu pagaunu save mastant.. negi visa laikusi gyvenima busiu nepasitenkinusi? O jei uzsimanysiu sukti i kaire del to? Ar verta puoseleti santykius, kai seksas vidutiniskas. Nors ir myliu be galo ji, bet to 'prieskoniuko' visada truks musu santykiuose.

p.s. Turiu herpesa TEN, draugas zino ir net nesvarste apie tai, kad mane del to paliktu ar, kad del to as prastesne. (Is patirties) daugumai vyru tai yra dalykas, del kurio jie atsisako bendrauti su moterimi.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(miu11 @ 2014 10 22, 16:10)
Patarkit, ar verta sieti savo gyvenima su zmogumi, kuris yra geras, rupestingas, patrauklus, suprantingas bet... lovoje reikalai nekazka. Pries ji esu turejusi daug partneriu, daug patirties (man 27), bet su juo seksas kone blogiausias is ju visu (pas ji labai nedidelis..). Atperka tik tai, kad myliu ir tik del to buna gera (bet tik emociskai). Pacioje pradzioje norejau ji palikti del to, bet persigalvojau.. nes seksas ne viskas. Bet pastaruoju metu pagaunu save mastant.. negi visa laikusi gyvenima busiu nepasitenkinusi? O jei uzsimanysiu sukti i kaire del to? Ar verta puoseleti santykius, kai seksas vidutiniskas. Nors ir myliu be galo ji, bet to 'prieskoniuko' visada truks musu santykiuose.

p.s. Turiu herpesa TEN, draugas zino ir net nesvarste apie tai, kad mane del to paliktu ar, kad del to as prastesne. (Is patirties) daugumai vyru tai yra dalykas, del kurio jie atsisako bendrauti su moterimi.. verysad.gif

o ismokt kazkokiu kitokiu patenkinimo budu jis nebando? koks tas "mazumas"? nes gi ne dydyje is tikro esme, o technikoje. apskritai lovoje iniciatyvus? ar nieko nemoka, nieko nemegsta ir tavo pasitenkinimas jam nerupi?
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2014 10 22, 18:34)
o ismokt kazkokiu kitokiu patenkinimo budu jis nebando? koks tas "mazumas"? nes gi ne dydyje is tikro esme, o technikoje. apskritai lovoje iniciatyvus? ar nieko nemoka, nieko nemegsta ir tavo pasitenkinimas jam nerupi?



Jis tikrai stengiasi. Nes pacioje pradzioje tai budavo isvis tragedija. Stengiasi, viska daro ko nepaprasysi. Bet vistiek nieko nejauciu:( Na ne mikro penis pas ji, bet tikrai nedidelis, 'skesta'. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(miu11 @ 2014 10 22, 20:36)
Jis tikrai stengiasi. Nes pacioje pradzioje tai budavo isvis tragedija. Stengiasi, viska daro ko nepaprasysi. Bet vistiek nieko nejauciu:( Na ne mikro penis pas ji, bet tikrai nedidelis, 'skesta'.  verysad.gif

matai, jei stengiasi, tobuleja, tai gal turit paieskot kazkokiu pozu, gal preliudijas olgesnes daryt, kad pasitenkintum ir be frikciju.
as tavo vietoj gal nusistatyciau kazkoki termina,er koek laiko judu bandysit susiderint lovoj. ir jei tam laikui pasibaigus, vis dar noeko nejausi, tai tikrai verta pamastyt, ar nori taip nugyvent visa gyvenima. nes geras zmpgus dar ne viskas. dar reikia kad tu jaustumeisi su juo pilnavertiskai laiminga. nes jei nesijausi, laikui begant prasides konfliktai, nepasitenkinimas ir kitas tarpusavio santykiu aspektais. gal tada geriau skirtis ir ieskot sau labiau tinkanciu partneriu
Atsakyti
QUOTE(miu11 @ 2014 10 22, 21:36)
Jis tikrai stengiasi. Nes pacioje pradzioje tai budavo isvis tragedija. Stengiasi, viska daro ko nepaprasysi. Bet vistiek nieko nejauciu:( Na ne mikro penis pas ji, bet tikrai nedidelis, 'skesta'.  verysad.gif

Šiaip ne tik vyras gal kaltas. Pas jus ten irgi gal "išvagota jau dirvelė" mirksiukas.gif Gal ir jums stengtis reikia? Spec. pratimus pvz. daryti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 23 spalio 2014 - 10:29
Nesuprantu tokios temos tikslo. Dar straipsnį į laikraštį parašykit "ei Lietuva! mano draugo finfaliukas mažas! o mano vietelė virusais užkrėsta!" doh.gif Jums gal ir verta tą savo gyvenimą su juom sieti, bet jam su jumis- tikrai ne, nes yra vertas daug geresnės moters, kuriai viskas tiks ir patiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rūta Mėta: 24 spalio 2014 - 11:36
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 10 24, 12:34)
Nesuprantu tokios temos tikslo. Dar straipsnį į laikraštį parašykit "ei Lietuva! mano draugo finfaliukas mažas! o mano vietelė virusais užkrėsta!" doh.gif Jums gal ir verta tą savo gyvenimą su juom sieti, bet jam su jumis- tikrai ne, nes yra vertas daug geresnės moters,  kuriai viskas tiks ir patiks.



Gal maziau smerkit? ypac nepazistama zmogu. Puiku, jei pas jus viskas tobula, arba jei ir ne viskas, tai jus gink dieve nepasidalinsit problemom anonimiskame puslapyje... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2014 10 23, 11:28)
Šiaip ne tik vyras gal kaltas. Pas jus ten irgi gal "išvagota jau dirvelė" mirksiukas.gif Gal ir jums stengtis reikia? Spec. pratimus pvz. daryti smile.gif


Keista skaityti toki pasaisakyma, parasyta moters. Dazniausiai kompleksuoti vyrai sitaip atsauna.
Suaugusiai moteriai reiketu zinoti, kad tai mitas. Nuo didesnio partneriu skaiciaus vaginos dydis nepriklauso. Cia tas pats, jei as dabar sakyciau jums:
"Jus jau gimdziusi? Tada pas jus ten tikras kibiras, o ne *pyp*" (nors sitas variantas turbut teisybes turi daugiau).
Atsakyti
QUOTE(miu11 @ 2014 10 24, 16:03)
Keista skaityti toki pasaisakyma, parasyta moters. Dazniausiai kompleksuoti vyrai sitaip atsauna.
Suaugusiai moteriai reiketu zinoti, kad tai mitas. Nuo didesnio partneriu skaiciaus vaginos dydis nepriklauso. Cia tas pats, jei as dabar sakyciau jums:
"Jus jau gimdziusi? Tada pas jus ten tikras kibiras, o ne *pyp*" (nors sitas variantas turbut teisybes turi daugiau).

Tai jūs neigiate skirtingą moterų dydį, plotį? Manote, kad tik pas vyrus skirtingi būna? ax.gif
Ir taip, būtent gimdymas irgi prisideda. Negirdėjote, kad net operacijas po to darosi?
Atsakyti
QUOTE(miu11 @ 2014 10 24, 15:03)
Keista skaityti toki pasaisakyma, parasyta moters. Dazniausiai kompleksuoti vyrai sitaip atsauna.
Suaugusiai moteriai reiketu zinoti, kad tai mitas. Nuo didesnio partneriu skaiciaus vaginos dydis nepriklauso. Cia tas pats, jei as dabar sakyciau jums:
"Jus jau gimdziusi? Tada pas jus ten tikras kibiras, o ne *pyp*" (nors sitas variantas turbut teisybes turi daugiau).

Tikrai nuo partneriu skaiciaus nepriklauso. smile.gif
Bet siaip ar taip, ar bandet kegelio pratimus daryt? Supratimo neturiu kiek tai gali susiaurinti, bet faktas, kad nepakenks 4u.gif .

Atsakyti
QUOTE(miu11 @ 2014 10 24, 15:03)
anonimiskame puslapyje... doh.gif

g.gif
Papildyta:
QUOTE(miu11 @ 2014 10 24, 15:03)
Gal maziau smerkit?

Žiū tamsta tikra vaginų ekspertė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miu11 @ 2014 10 24, 16:03)
Gal maziau smerkit? ypac nepazistama zmogu. Puiku, jei pas jus viskas tobula, arba jei ir ne viskas, tai jus gink dieve nepasidalinsit problemom anonimiskame puslapyje... doh.gif

Šiaip jau pasiruoškit tam, kad būsit puolama, šiame forume pilna teisuolių, pasiruošusių užmėtyt akmenim. Bet gal sulauksit ir patarimų. Pati buvau panašioj situacijoj, vyras man labai patiko, svarbiausia, kad kartu labai gera būdavo, daug juokdavomės, jokių pykčių, tiesiog vyriška mano versija. Nu bet seksas doh.gif Nemažas pas jį buvo, bet vienintelė jo pripažįstama poza – misionieriaus, jokių įžangų, glamonių. Kalbėjom, bet toj srity pas jį kažkokie nenugalimi kompleksai buvo. Atsisakyt sekso nepanorau, kitų tam ieškot nenorėjau(nors jis lyg kažką ir siūlė), tai ir išsiskyrėm.
O, beje, kiek laiko jūs kartu?
Atsakyti
QUOTE(Idem @ 2014 10 26, 12:09)
Nemažas pas jį buvo, bet vienintelė jo pripažįstama poza – misionieriaus, jokių įžangų, glamonių. Kalbėjom, bet toj srity pas jį kažkokie nenugalimi kompleksai buvo. Atsisakyt sekso nepanorau, kitų tam ieškot nenorėjau(nors jis lyg kažką ir siūlė), tai ir išsiskyrėm.
O, beje, kiek laiko jūs kartu?


Va čia tai šakės.. doh.gif
Nesusidėčiau turbūt su vyru, su kuriuo seksas prastas schmoll.gif
Atsakyti