Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Sveikos, nauja tema, atkelkite klausimus čia. Temoje atsakinėju nemokamai, privačiai kainuoja, tuo atveju reikia rašyti man į el pašta amariliaim113@gmail.com

Neburiu mirties, gimimo ir sveikatos klausimais, tai tabu temos, tretiesiems asmenims irgi nemėgstu. Užtat leidžiu ir "ne į temą" ką nors pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(Sparaxis @ 2014 10 21, 11:37)
Laba diena, Amariliai, atsakykit kai turėsit laiko:

matau, kad nėra perspektyvų darbe, o be to jis nedžiugina, einu į jį nenoriai. Su darbo paieškom einasi sunkiai. Ir išvis, nežinau į kurią čia sritį pasinert ir ką išvis veikti. Pažiūrėkit, ar nusimato darbo keitimas greitu laiku?

Ačiū.

Tai atkeliu į naują temą.

Dėkui.
Atsakyti
Laba
Amariliai mieloji, kai turesi laiko padeliok man.
Turiu sirdziai miela zmogu F.., jis labai daug ir grazaus demesio rodo. man kartais kyla abejoniu del amziaus skirtumo ir mus skiriancio atstumo. ar tesis musu santykiai ir ar busime kartu?
Atsakyti
tas leidimas ne i tema,kaip zalias sviesoforas man lotuliukas.gif vakar gulejau ir galvojau,ot puokste pas mane seimoje, vyras skorpionas- pats sau vadas,asmenybe gi.. biggrin.gif dukra liutas-laisves valdove,tik gerumu ir per uzkalbetus dantis wub.gif dominuojantys zenklai,o as mergele doh.gif sedziu tyliai ir laviruoju lotuliukas.gif kazin kokios cia man perspektyvos.. g.gif prazilti anksciau laiko blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wiper: 24 spalio 2014 - 09:10
QUOTE(wiper @ 2014 10 24, 09:08)
,o as mergele  doh.gif  sedziu tyliai ir laviruoju  lotuliukas.gif kazin kokios cia man perspektyvos.. g.gif  prazilti anksciau laiko  blink.gif  biggrin.gif


Vis galvodavau, ko cia toj galvoj nuolat viskas verda, jau iki prazilimo tikrai.. Gi mergele ir as doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Sondratinna,2014 10 24, 09:21]
Vis galvodavau, ko cia toj galvoj nuolat viskas verda, jau iki prazilimo tikrai.. Gi mergele ir as doh.gif biggrin.gif
o taip lotuliukas.gif
Atsakyti
tai ant prazilimo neverta kortas det, galima per genetika paziuret, kiek prazilusiu pirma laiko giminej biggrin.gif mano mergele sesuo tai straksi nuo rytio iki vakaro, nes jai baisu sustoti. labai daug veiksmo, ji nesupranta kaip as galiu ramiai sau ziuret filma kai indai neplauti ir juos pamirsti, beigi valgyt lovoje ir panasiai.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 10 24, 10:40)
tai ant prazilimo neverta kortas det, galima per genetika paziuret, kiek prazilusiu pirma laiko giminej biggrin.gif mano mergele sesuo tai straksi nuo rytio iki vakaro, nes jai baisu sustoti. labai daug veiksmo, ji nesupranta kaip as galiu ramiai sau ziuret filma kai indai neplauti ir juos pamirsti, beigi valgyt lovoje ir panasiai.


Nu ir as nesuprantu, kaip galima sedet ir ziuret filma, nes jo metu galima dar megzt, pjaustyt misraine ar pyragelius lipdyt biggrin.gif biggrin.gif O dar 6% Liuto turiu, tai iŽvis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sondratinna: 24 spalio 2014 - 11:18
Sveikos smile.gif esu pakankamai jauna, jau baigusi mokykla panele smile.gif jau kuri laika, tiksliau nuo liepos menesio as beprotiskai zaviuosi vienu vaikinuku smile.gif viskas prasidejo nuo to,kad jis pirmas man parode demesi, tada man tai nerupejo, bet veliau,kai jis neberode jokio susidomejimo manim, as pradejau apie ji galvot vis dazniau ir dazniau sad.gif ir iki dabar negaliu jo pamirst, tiesa, jis uz mane 9 metais vyresnis, bet kiek man teko su juo bendraut, tai yra labai jaunatviskas ir protingas smile.gif gal galite ismesti kortas, ir pasakyti ar man dar verta i ji deti vilciu ar ne? ir aplamai, kur galiu sutikti meile? gal jis visai salia,tik as nepastebiu? aciu uz atsakyma labai 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 10 24, 10:40)
tai ant prazilimo neverta kortas det, galima per genetika paziuret, kiek prazilusiu pirma laiko giminej biggrin.gif mano mergele sesuo tai straksi nuo rytio iki vakaro, nes jai baisu sustoti. labai daug veiksmo, ji nesupranta kaip as galiu ramiai sau ziuret filma kai indai neplauti ir juos pamirsti, beigi valgyt lovoje ir panasiai.

geriausias variantas..kai bunu issunkta kaip citrina,o laukia namu ruosuos darbai,tai pygdo tas ,kad neturiu jegu sutvarkyti, lotuliukas.gif cia jau totalus absurdas,protu tai suvokiu,bet saves pakeisti neina mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wiper: 24 spalio 2014 - 11:44
Sveika Amariliai, parsau Atsakyti Jusu. Kokia bus mano seimos finansine padetis? Vyras siuo metu dirba vienas, noriu zinoti ar krisim i dar didesne duobe ar isliks stabili finansine padetis, o gal as pradesiu dirbti ir viskas bus ok. Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 10 24, 09:40)
mano mergele sesuo tai straksi nuo rytio iki vakaro, nes jai baisu sustoti. labai daug veiksmo, ji nesupranta kaip as galiu ramiai sau ziuret filma kai indai neplauti ir juos pamirsti, beigi valgyt lovoje ir panasiai.

As tai ir galvoju, juk ne mergele esu toli grazu. Bet turbut itakoja, kad esu mergeles aukletas vaikas cool.gif .
Tinginio paprastojo ijungimo mygtuko tiesiog neturiu, motoras dirba nuolat. Na, nebent kokia depresija pult pradeda, tuomet tarsi suparalyzuoja. Atrodo, minciu srautai eina kaip eje, bet nepajegiu igyvendint nicnieko g.gif . Cia gal pas mane vidinis kompas persikrovineja taip laugh.gif .

Jeigu kol bliudus virtuven nunesiu nenupus vejai kuopt namu, eisiu Amariliam emeilint. Jei siandien negausi, zinok inkaras vel dugnan mane nutempe hi.gif.
Atsakyti