Įkraunama...
Įkraunama...

Trupantys, skilinėjantys plaukai

Sveikos mamytes,
Nezinau kur kreiptis, o gal kuriai is cia esanciu irgi taip yra?
Mano plaukai nedazyti, ju netiesinu ir nedziovonu plauku dziovintuvu, geriu vitaminus, naudoju ivairiu natualiu kaukiu is ekologiskiu alieju, naudoju profesionalias brangias priemones plaukams, tikrai juos lepinu ir investuoju nemazai, kerpu reguliariai, bet jie vistiek man skilineja, trupa! Kartais net per puse plauko ilgio plaukas skyla.. Kodel taip yra? Gal eina kokius tyrimus pasidaryt plauku? Nes kraujas geras, organizmas nenusilpes, rupinuosi jais, bet jie visa laika man tokie..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(silently @ 2014 10 26, 14:33)
Sveikos mamytes,
Nezinau kur kreiptis, o gal kuriai is cia esanciu irgi taip yra?
Mano plaukai nedazyti, ju netiesinu ir nedziovonu plauku dziovintuvu, geriu vitaminus, naudoju ivairiu natualiu kaukiu is ekologiskiu alieju, naudoju profesionalias brangias priemones plaukams, tikrai juos lepinu ir investuoju nemazai, kerpu reguliariai, bet jie vistiek man skilineja, trupa! Kartais net per puse plauko ilgio plaukas skyla.. Kodel taip yra? Gal eina kokius tyrimus pasidaryt plauku? Nes kraujas geras, organizmas nenusilpes, rupinuosi jais, bet jie visa laika man tokie.. 
user posted image

skydliauke tikrinotes?
Atsakyti
Toks vaizdas man matytas, kai su labai prastos kokybės žirklėmis buvo nukirpta, nes jei žirklės nėra pakankamai aštrios, plaukas pažeidžiamas. Ar pati kerpatės, ar pas kirpėją?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2014 10 27, 14:17)
Toks vaizdas man matytas, kai su labai prastos kokybės žirklėmis buvo nukirpta, nes jei žirklės nėra pakankamai aštrios, plaukas pažeidžiamas. Ar pati kerpatės, ar pas kirpėją?

Kerpuosi zinoma pas kirpeja, per tiek metu jau ne viena pakeiciau, bet rezultatas taspats. Mano plaukas trupa is saves, ir nuskilus plaukui lieka tas baltas galiukas.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(silently @ 2014 11 02, 13:39)
Kerpuosi zinoma pas kirpeja, per tiek metu jau ne viena pakeiciau, bet rezultatas taspats. Mano plaukas trupa is saves, ir nuskilus plaukui lieka tas baltas galiukas.. sad.gif

Siulyciau pasidaryti platesnius kraujo tyrimus. Nes bendras kraujo tyrimas neparodo kokiu jums truksta mikroelementu, taip pat kaip ir minejo skydliaukes hormonus, jie tikrai itakoja plauku bukle, nes pati ta problema turiu.
Atsakyti
Turejau ta pacia problema, daug domejausi ir dtai mano atradimas.

Reikia skrupulingai saugoti plaukus nuo saules nuo uv spinduliu.

Pirmi metai isbandziau ir tikrai matau rezultatus 🎈
Atsakyti
Pradėt nuo kraujo tyrimo.
Atsakyti
ir pas mane panaši situacija.. sad.gif tik investuoju mažiau ((:
Atsakyti
Ar po plovimo naudojate kondicionierių? Jūsų vietoje padazyciau plaukus 6 lygyje,natūralią spalva,ivesit į plauką aliejų,spalvą.rekomenduočiau pabandyt keune 6.38 spalvytę wink.gif
Atsakyti
QUOTE(OneTrue @ 2015 04 23, 18:55)
Ar po plovimo naudojate kondicionierių? Jūsų vietoje padazyciau plaukus 6 lygyje,natūralią spalva,ivesit į plauką aliejų,spalvą.rekomenduočiau pabandyt keune 6.38 spalvytę wink.gif

Ar padėtų plaukų dažymas tokiai plaukų būklei? Kažkodėl stipriai abejoju unsure.gif mano pačios lygiai tokios pačios bėdos su plaukais. Tik kraujas prastokas. Tikiu,kad ir su skydliauke problemos gali būti
Atsakyti
QUOTE(silently @ 2014 10 26, 14:33)
Sveikos mamytes,
Nezinau kur kreiptis, o gal kuriai is cia esanciu irgi taip yra?
Mano plaukai nedazyti, ju netiesinu ir nedziovonu plauku dziovintuvu, geriu vitaminus, naudoju ivairiu natualiu kaukiu is ekologiskiu alieju, naudoju profesionalias brangias priemones plaukams, tikrai juos lepinu ir investuoju nemazai, kerpu reguliariai, bet jie vistiek man skilineja, trupa! Kartais net per puse plauko ilgio plaukas skyla.. Kodel taip yra? Gal eina kokius tyrimus pasidaryt plauku? Nes kraujas geras, organizmas nenusilpes, rupinuosi jais, bet jie visa laika man tokie.. 



O kokią šukuoseną Jums daro kirpėjas? Iškarpo po visą galvą? Naudoja žirkles, kurios tokius kaip dantukus turi? g.gif
Ties ta vieta, kur plaukai nulūžinėje, stipriai plaukų nerišate kietom gumytėm, nesusegate metaliniais segtukais? unsure.gif

Papasakokite kokias priemones konkrečiai naudojate ir kaip dažnai, bent kiek nuo jų pagerėjo? smile.gif
Atsakyti
O kokius tyrimus daro del skydliaukes? Kažkaip keista eiti pas gydytoją ir prašyti tirti skydliauke vien del plaukų unsure.gif
Atsakyti