Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų didinimas

SENA TEMA

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elle_: 28 spalio 2014 - 14:11
Sveikos, mergaites. Kokie atsiliepimai apie A. Jankauska? smile.gif
Gal kas daresi ir is savo patirties galite pasisakyti smile.gif
Taip pat domina, ar kas putlinosi lupas su juvederm ultra smile injekcijom? Nes kaip suprantu Jankauskas putlina lupas buten su siom injekcijom.
Atsakyti
QUOTE(Agnyte_1987 @ 2014 11 04, 18:33)
Sveikos, mergaites. Kokie atsiliepimai apie A. Jankauska?  smile.gif
Gal kas daresi ir is savo patirties galite pasisakyti smile.gif
Taip pat domina, ar kas putlinosi lupas su juvederm ultra smile injekcijom? Nes kaip suprantu Jankauskas putlina lupas buten su siom injekcijom.


Teko bendrauti su šitu chirurgu dėl kitų dalykų,bet tik teigiamas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SensualitY @ 2014 11 04, 22:16)
Teko bendrauti su šitu chirurgu dėl kitų dalykų,bet tik teigiamas  thumbup.gif  4u.gif


thumbup.gif


Kazi atsirastu merginu putlinusiu pas ji lupas? ax.gif cool.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte_1987 @ 2014 11 04, 18:33)
Sveikos, mergaites. Kokie atsiliepimai apie A. Jankauska?  smile.gif
Gal kas daresi ir is savo patirties galite pasisakyti smile.gif
Taip pat domina, ar kas putlinosi lupas su juvederm ultra smile injekcijom? Nes kaip suprantu Jankauskas putlina lupas buten su siom injekcijom.

irgi palnuoju juvederm pabandyti, nes skaiciau atsiliepimus kad juvederm ilgiau uz restylane laikosi. kokios pas ji kainos uz juvederm?
Atsakyti
QUOTE(Kisinka @ 2014 11 05, 21:44)
irgi palnuoju juvederm pabandyti, nes skaiciau atsiliepimus kad juvederm ilgiau uz restylane laikosi. kokios pas ji kainos uz juvederm?

Nukopijuoju nuo kaininiko -
Lūpų augmentacija Kaina Lt
Lūpų augmentacija Juvederm injekcijomis 0,8 Nr 4 920.00
Lūpų augmentacija Juvederm injekcijomis 0,8 Nr. 4 1/2 460.00
Lūpų augmentacija Juvederm inj. 0,8 Nr. 3 900.00
Lūpų augmentacija Juvederm inj. 0,8 Nr. 3 1/2 450.00
Lūpų augmentacija Juvederm injekcijomis 0,1 90.00
Lūpų augmentacija Juvederm inj. 0,55 Ultra-smile 650.00
Lūpų augmentacija Juvederm inj. 0,55 Ultra-smile 1/2 325.00
Lūpų augmentacija Juvederm inj. 0,55 Ultra-smile 0,1 120.00

Idomu, kuo skiriasi ultra smile nuo 3 ir 4 numerio. Ir siaip labai idomu, kiek svirksto jus mergaites isnaudojot savo lupom? Kazin ar 0,55 pakaktu norint naturalaus rezultato?
Aisku i visus klausimus atsakys past gydytojas, bet dabar labai smalsu smile.gif)
Atsakyti
keliu 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
ir as gundausi putlintis lupas hialurono rugstimi ax.gif
tik neapsisprendziu kurioje klinikoje geriau, gal kas patartu?
1. Vitkus Clinic (Vilnius);
2. Northway (Vilniu);
3. Grozio chirurgija (Kaunas).
Atsakyti
Merginos, Klaipėdietės! Jei nenorite būti išvadintos idiotėmis ir psichinėmis
ligonėmis, saugokitės Genovaitės Ramanauskienės grožio ir sveikatinimo klinikoje! Nusprendžiau pasiputlinti lūpas hialurono injekcijomis, susiradau šią kliniką internete, iš nuotraukų pasirodė patikima įstaiga. Gydytoja G.ramanauskienė atliko procedūrą, tačiau absoliučiai jokio rezultato nesimatė, mano lūpos nepaputlėjo nė milimetru ( tai ne mano vienos nuomonė- visos draugės ir kolegės, kurios mane mato kiekvieną dieną, tai patvirtino ). Po kelių dienų, nuėjau į šią kliniką pasirodyti,kad po atliktos procedūros nėra jokio pasikeitimo lūpose. Gyd. iškart užsipuolė, kad rezultatas akivaizdus. Tuomet paprašiau parodyti mano kortelę, kad galėčiau pamatyti, kas ir koks kiekis man suleistas. Ramanauskienė pradėjo klykti, kad aš idiotė ir psichinis ligonis, drėbė, kad čia jos privati valda ir liepė dingti iš ten. Aš ištikta šoko, net amą praradau, akimirką negalėjau žodžio ištarti. Negaliu iki šiol atsigauti ir patikėti, kad taip gali būti.... Ruošiuosi dėl įžeidimo ir pažeminimo kreiptis į teismą. Jeigu kuri nors esate atsidūrusi tokioje ar panašioje situacijoje, turėjusi konfliktų ar kitaip nukentėjusi nuo G.Ramanauskienės, parašykite, prašau man. Saugokitės tokių gydytojų.
Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2014 11 28, 17:03)
sveikos 4u.gif
ir as gundausi putlintis lupas hialurono rugstimi ax.gif
tik neapsisprendziu kurioje klinikoje geriau, gal kas patartu?
1. Vitkus Clinic (Vilnius);
2. Northway (Vilniu);
3. Grozio chirurgija (Kaunas).


Aš visada darausi GC ir esu laaabai patenkinta 4u.gif Bet čia jau žiūrint iš kur esat,jei vilnietė,tikrai neverta važiuot tik dėl to į Kauną.. smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Suleido siandien man 1,6 cc i lupas, o likuti 0,4 i lupos-nosies rauksles. Pradiniu rezultatu patenkinta. Pasitaise lupu forma, apimtis.
Atsakyti
Oho! Kiek daug Jums suleido 4u.gif turi būti gražu..Gal parodytumėt prieš ir po? [Tik lūpas] 4u.gif Aš visad leidžiuos iki 1ml,kažkaip niekad daugiau neprašydavau.. Įdomu,kaip atrodo 1,5 bigsmile.gif
Atsakyti