Įkraunama...
Įkraunama...

Orestas

Sveiki, norėčiau sužinoti Jūsų nuo monę apie šį varda smile.gif
Atsakyti
Na, jei išties įdomi nuomonė - man, asmeniškai, jis negražus. Net nežinau, kodėl - gal skambesys nelimpa g.gif bet gal taip tik man smile.gif
Atsakyti
Nesitikėjau sulaukti daug teigiamų atsiliepimų, mat jis nėra įprastas, daugeliui gal net negirdėtas tad tuom ir nepatinkantis, bet man asmeniškai iš vaikystės šis vardas žinomas ir gražus, toks išskirtinis, gal dar kad žmogus buvo geras, tad ir vardas mielesnis.
Atsakyti
Man grazus.
Retas tikrai, bet pazistu kelis Orestus.
Atsakyti
Man toks sausas ir šiurkštus vardo tarimas.
Turėjau kursioką Orentą - man kažkaip minkščiau skamba. Bet kad tokio tipo vardai man išvis neimponuoja. Tokie truputį "iš kaimiškojo mandrumo" ar kaip čia pasakius unsure.gif ...
Tikrai nesupykit, nuoširdžiai pasakiau 4u.gif
Atsakyti
neblogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 11 08, 17:18)
Man toks sausas ir šiurkštus vardo tarimas.
Turėjau kursioką Orentą - man kažkaip minkščiau skamba. Bet kad tokio tipo vardai man išvis neimponuoja. Tokie truputį "iš kaimiškojo mandrumo" ar kaip čia pasakius unsure.gif ...
Tikrai nesupykit, nuoširdžiai pasakiau 4u.gif

Pritariu, man irgi toks "norėjom vaiką kuo mandriau pavadinti, bet gavosi ne itin kažkas". Negražus schmoll.gif
Atsakyti
Man Orestas tokių vardų kaip Ernestas, Erikas, Henrikas ir pan.grupėj-pati niekada nevadinčiau, bet tebūnie gaimybė rinktis smile.gif
Atsakyti
Aš turiu sūnėną (1,5 metų) vardu Orestas, tai man asmeniškai jis labai patinka. Kai pasakė, kad taip pavadins pirmą kart išgirdau, bet patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikta_zmona @ 2014 11 07, 19:26)
Nesitikėjau sulaukti daug teigiamų atsiliepimų, mat jis nėra įprastas, daugeliui gal net negirdėtas tad tuom ir nepatinkantis, bet man asmeniškai iš vaikystės šis vardas žinomas ir gražus, toks išskirtinis, gal dar kad žmogus buvo geras, tad ir vardas mielesnis.

Ne dėl to, jog retas smile.gif tiesiog jo skambesys man "neskanus". Orestas, Orestė, Orinta, Orintas man nuo vaikystės buvo iš tų vardų, kurie man labai nepatiko. Bet tai laaaabai subjektyvi mano nuomonė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikta_zmona @ 2014 11 07, 18:18)
Sveiki, norėčiau sužinoti Jūsų nuo monę apie šį varda smile.gif


Pagal kilmę kaip ir būtų priimtinas, bet graikų mitologijoje Orestas - motinos žudikas (nužudė motiną Klitemnestrą keršydamas už tėvo, Trojos karo didvyrio Agamemnono, mirtį). Nors Homero "Odisėjoje" tai nėra neigiamas herojus, visgi pasaulyje garsių žudikų vardais vaikų vadinti gal nederėtų.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2014 11 12, 08:54)
Pagal kilmę kaip ir būtų priimtinas, bet graikų mitologijoje Orestas - motinos žudikas (nužudė motiną Klitemnestrą keršydamas už tėvo, Trojos karo didvyrio Agamemnono, mirtį). Nors Homero "Odisėjoje" tai nėra neigiamas herojus, visgi pasaulyje garsių žudikų vardais vaikų vadinti gal nederėtų.


a tai va iš kur man tos asociacijos bigsmile.gif bigsmile.gif ačiū Jums už pasaulinės literatūros kurso priminimą 4u.gif Aš ir galvoju, kodėl man tas vardas toks vienoje eilėje su Erodu ir Kainu doh.gif
Atsakyti