Įkraunama...
Įkraunama...

Crocs avalynė vaikams

user posted image
QUOTE(mylimaa @ 2014 10 16, 14:09)
ar nebutu per siltai vaikui dabartiniu oru su zieminiais crocsiukais? g.gif nesam tureje, tai svarstau pirkti ar nepirkti rudeniui, nes norim tu naujuju sviecianciu wub.gif tik atsiliepimuose skaitau, kad jie labai platus per blauzda ir nesireguliuoja, gal kas turi juos ir gali pakomentuoti, ar tikrai taip krenta nuo kojyciu?

Mes žieminukus avim nuo 0 iki maždaug +10, kai šlapia lauke. Niekada neavim kai sausa ar prekybcentry, nes nekvėpuoja ir pėdai tai nėra gerai.
Turim žybsinčius salotinę spalvą, vaikeliui džiaugsmas neišpasakytas bigsmile.gif
Su aulu yra taip, kai matavom dydis į dydį su aulu viskas ok buvo, o su dydžiu didesniais ir aulas platesnis, tačiau nesmukčioja. Pas mane berniukas, tai kelnes kišam į vidų batų ir viskas puikiai tuomet gaunasi.
Vienintelis žieminukų minusas, nėra 100% atsparūs drėgmei, tad ir per balas nelabai galima, nes šlampa kojos.

QUOTE(Įsimylėjus @ 2014 10 17, 13:19)
Jau prieš kelias savaites teko matyti vaikus su crocs žieminukais doh.gif  Mano vaikai juos avi ,kai lauke minusas ar bent jau 0 laipsnių,kitaip sukaista kojos. Aišku čia nuo kojytės dar priklauso.
Mes turim šviečiančius,tai aulas tikrai platus,bet nuo kojos nekrenta 4u.gif

Prie -2 laipsnių mažylio kojos šąla net ir ploną merino vilnos kojinę maunant unsure.gif tai kaip ir nėra ko stebėtis, jog kiti vaikučiai prie teigiamos temperatūros avi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intrinsa: 07 lapkričio 2014 - 22:26
gal kas turite j3, domina cm vidus jei iseis pamatuoti ir isore.

user posted image

Atsakyti
Mamytes, pasidalinkit savo patirtim... Vaikiski Crocs zieminiai batukai, iki kokio temperaturos tinkami? Nusipirkom nauja modeli, svieciancius, tik dabar abejoju, ar nesals su jais kojytes per didelius salcius? g.gif Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2014 11 07, 22:07)

Prie -2 laipsnių mažylio kojos šąla net ir ploną merino vilnos kojinę maunant unsure.gif  tai kaip ir nėra ko stebėtis, jog kiti vaikučiai prie teigiamos temperatūros avi.

Na juk ir rašiau,kad,matyt,nuo kojos priklauso mirksiukas.gif Mano vaikai juos avi tik su paprasta kojine ir tik prie minuso. Jei būna lauke pliusas,tai tuoj kojos su jais suprakaituoja,beje ir man tas pats su crocs žieminiais batais,nors šiaip šaltmirė esu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(racostee @ 2014 11 11, 01:09)
Mamytes, pasidalinkit savo patirtim... Vaikiski Crocs zieminiai batukai, iki kokio temperaturos tinkami? Nusipirkom nauja modeli, svieciancius, tik dabar abejoju, ar nesals su jais kojytes per didelius salcius?  g.gif  Dekui  4u.gif

Na šiaip sakyčiau,kad iki -10 laipsnių galima drąsiai avėti,bet ,pasirodo,kitiems ir prie -2 kojytės šąla.Labai individualu,tik patys išbandę,sužinosite prie kokios temperatūros tiks batukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(racostee @ 2014 11 10, 23:09)
Mamytes, pasidalinkit savo patirtim... Vaikiski Crocs zieminiai batukai, iki kokio temperaturos tinkami? Nusipirkom nauja modeli, svieciancius, tik dabar abejoju, ar nesals su jais kojytes per didelius salcius?  g.gif  Dekui  4u.gif

Skaitykite tema, pilna pasisakymu apie tai, net ir siame puslapy raso mamytes.
Per didelius salcius? Nejuokaukit doh.gif Per salcius geriausiai sildo naturalus kailiukas, UGG, Bearpow, Emu ir pan, o ne guma!

Ziauru, kai mamos vaikus su zieminiais crocsais po Akropoly vedziojasi, kazkaip lietuviams sunku isisamoninti, jog crocs botai skirti tik po lauka dregnu oru schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(accessories @ 2014 11 11, 16:08)


Ziauru, kai mamos vaikus su zieminiais crocsais po Akropoly vedziojasi, kazkaip lietuviams sunku isisamoninti, jog crocs botai skirti tik po lauka dregnu oru schmoll.gif


o tai jūs važiuodami į Akropolį vežatės batus persiauti, ar kaip? g.gif
Atsakyti
vaikai visa ziema isvaiksto su crocsais, ir per pacius salcius smile.gif turi ir bearpaw, bet atsisako didzioji juos detis, nes jai crocsai patogesni. Prie pliusines temperaturos su jais silta yra.
Pati esu saltise, ivairius batus isbandziau, tai tik su crocsais nesala ziema kojos smile.gif
Tai cia kiekvienam skirtingai
Atsakyti
QUOTE(accessories @ 2014 11 11, 15:08)
Skaitykite tema, pilna pasisakymu apie tai, net ir siame puslapy raso mamytes.
Per didelius salcius? Nejuokaukit doh.gif  Per salcius geriausiai sildo naturalus kailiukas, UGG, Bearpow, Emu ir pan, o ne guma!

Ziauru, kai mamos vaikus su zieminiais crocsais po Akropoly vedziojasi, kazkaip lietuviams sunku isisamoninti, jog crocs botai skirti tik po lauka dregnu oru schmoll.gif


Pati turiu Ugg'us ir mazoji juos turi, bet nemanau, kad jie tinkami ziema braidyti po pusnis, nors ir kokie silti jie bebutu 4u.gif Pati vienus sugadinau, ziema per patirpusi sniega pavaiksciojus, perslapo, druskos spalva nuede, gaila ismest buvo doh.gif O yra taip vadinamu sniegbaciu, kurie ir prie -40 tinkami ir nei vienu dar nemaciau su naturaliu kailiu (tokiu firmu kaip Columbia, Sorel ir t.t.)... Manau ne tik pasiltinime esme, o pacioje gumoje... Tiesiog tu firmu sniegbaciai man nepatinka, nes atodo labai sunkus ir nepatogus, o Crocs'ai musu mylimiausi, ir mazoji visada noriai juos aunasi smile.gif
Lietuvoje, pilna zieminiu batu su naturaliais kailiais viduj, o uzsieni, nemaciau dar ne vienu, isskyrus Ugg'us ir kitus tokio pat tipo batukus ( kurie nera pilnai vandeniui nepralaidus), ir nenusala vaikai koju, kazkaip pratempia ziemas dar saltesnes nei lietuvoj... ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
patarkite prasau koki imti dydi sio modeliuko jei kojyte 17 cm, ar C11, ar C12.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2014 11 11, 19:09)
o tai jūs važiuodami į Akropolį vežatės batus persiauti, ar kaip?  g.gif

Taip, ziema visada vezames, ir striukes nusirengiam biggrin.gif
Atsakyti
Mes ir isigijome svieciancius Crocsus, tai stovi Ecco ir Uggai kampe :)Griebia tik Crocsus, ir i miesta, ir i soda, ir i darza, be jokiu perkalbejimu. As pati megstu Crocs avalyne, tai net giliausia ziema man su ja silta.
Atsakyti
QUOTE(sharike1 @ 2014 11 23, 14:38)
Mes ir isigijome svieciancius Crocsus, tai stovi Ecco ir Uggai kampe :)Griebia tik Crocsus, ir i miesta, ir i soda, ir i darza, be jokiu perkalbejimu. As pati megstu Crocs avalyne, tai net giliausia ziema man su ja silta.



Pritariu,kad su jais nesalta,as pati turiu dvejas poras,tai super,o ir mes pirke naujo modelio svieciancius,tai ir maniskis daugiau jokiu nesidede tik juos thumbup.gif
Atsakyti