Įkraunama...
Įkraunama...

Neringa

Apklausa: Kokios asociacijos? (43 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveiki.
Esame dukters vardo paieškų procese. Kitus svarstytinus variantus atradau "Supermamoje", o štai Neringos, keista, nepastebėjau. Tad visgi įdomi "tautos" nuomonė: kokias emocijas, asociacijas kelia šis vardas? Pati esu gana prieštaringoje būsenoje, tad smalsu.
Dėkui!
Atsakyti
Balsavau už pirmąjį variantą, bet va kodėl - nežinau biggrin.gif
Kaip ir Jums, man jis kelia prieštaringus jausmus, vienas iš jų - didelė trauka šiam vardui. Kažkoks mistinis jis man, paslaptingas, kaip migla apgaubtas laukas vasaros rytą. Ir nors, rodos, yra iš Dianų/Kristinų/Jurgitų ir pan. kartos, bet skirtingai nei mano išvardintieji visiškai neatsibodęs yra, turi kažką tokio, kas neleidžia etiketei "Nuobodus" prilipti.
Kaip ten bebūtų - puikus vardas!
Atsakyti
Priklauso vardams, kurie gyvuoja įvairiose kartose, kurių galima rasti ir tarp 50-mečių, ir tarp 3-mečių, kaip ir Rūta, Milda, Tomas.
Man gražus. 4u.gif
Dar patinka Nerija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margaretta: 10 lapkričio 2014 - 18:25
QUOTE(Margaretta @ 2014 11 10, 18:24)
Priklauso vardams, kurie gyvuoja įvairiose kartose, kurių galima rasti ir tarp  50-mečių, ir tarp 3-mečių, kaip ir Rūta, Milda, Tomas.
Man gražus. 4u.gif
Dar patinka Nerija.

Beje, Nerija taip pat buvo iš variantų smile.gif Abu tokie romantiški...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kootwella: 10 lapkričio 2014 - 18:56
Puikus vardas, vienas iš pačių lietuviškiausių vardų.
Turiu pusseserę geltonplaukę mėlynakę Neringą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruole: 11 lapkričio 2014 - 10:21
Toks nei gražus nei negražus, nekelia emicijų. Gal kad įprastas kaip Ernesta, Agnė, Kristina o vat Nerija man labiau patinka :-)
Atsakyti
Puikus vardas. Svarstėm jį dukteriai wub.gif
Ir Nerija gražu, bet Neringa labai labai.
Atsakyti
Labai gražus vardas, nes asocijuojasi su Kuršių nerija, ir su mano teta 4u.gif Tik tiek, kad anksčiau buvo labai dažnas, pažįstu keturias Neringas.
Atsakyti
Nerija man gražiau skamba nei Neringa. 4u.gif
Atsakyti
Nusibodęs
Atsakyti
Labai labai gražus wub.gif Tik turiu kompleksą su vardais, kurie prasideda neiginiu "Ne-" doh.gif Atrodo, pažymėsi vaiko likimą minuso ženklu... (juk sakau - kompleksas man...) rolleyes.gif
Iš serijos - labai gražus vardukas, bet savo vaikui neduočiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Niuna @ 2014 11 15, 17:51)
Nusibodęs


blink.gif blink.gif ar daug mažų Neringučių pažįstat? Aš nedaug, tiksliau - nė vienos biggrin.gif
Atsakyti