Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė **Mirena**

Man išrašė šią kontraceptinę priemonę gausioms mėnesinėms gydyti. Iš pat pradžių tai kažkaip keista buvo ir kas tik negerai būdavo vis versdavau kaltę KT, na bet kaip ir su viskuo, reikia laiko priprasti ir organizmui prisitaikuti. Dabar labai patenkinta.  :angel_not: 
Atsakyti

Sveiki, ar kam su Mirena kad atsirado cistą 3cm, kaip gydė? Mirena turiu jau antrą kartą jau 1,5metų, pirmą kartą viskas gerai, nors ir dabar man ji gerai buvo, ją dėjausi dėl gydymo, nes gimdoje augdavo polypai ( 3 operacijos), dar lyg įtaria mioma

Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2018 05 17, 16:29)
<p>Sveiki, ar kam su Mirena kad atsirado cistą 3cm, kaip gydė? Mirena turiu jau antrą kartą jau 1,5metų, pirmą kartą viskas gerai, nors ir dabar man ji gerai buvo, ją dėjausi dėl gydymo, nes gimdoje augdavo polypai ( 3 operacijos), dar lyg įtaria mioma</p><p></p>

Atsirado ir man cistos kiaušidėse. Sakė iki 3 cm normalu. Jūs iš tikrųjų nežinote kelinta čia cista. Jos yra funkcinės,kas kažkiek laiko išsivaikšto.
Atsakyti

Man nesakė kokia čia cista, siuntė vėžinį pasidaryti, man skausmai yra, ir nemaži užeina, o kad kažkas pajaučiau jau senokai gal apie pusę metų, kad kažkas ne taip, ir viską verčiau savo žarnyno sąaugom, vieną kartą galvojau kad greitosios prireiks, tokie skausmai užėjo, kartais geriu nuo skausmo, kaip įsidėjau spiralę, jaučiausi gerai, taip ir nebuvau 1,5 metų pasitikrinti, ėjau masažus, taip skaudėdavo kai atsiguldavau ant pilvo, masažistas sako kad kažkas ne čia negerai pas tave

Atsakyti

Sveikos,

Nusprendžiau isidėti Mireną,bet pasiskaičiau,kad atsiranda tepliojimai ir dabar nežinau ką daryti,kadangi liepos 1 išvažiuojam atostogų,tai kai pradės teplioti kaip aš prie jūros būsiu.

Atsakyti
QUOTE(pelytė @ 2018 06 12, 12:54)
<p>Sveikos,</p><p>Nusprendžiau isidėti Mireną,bet pasiskaičiau,kad atsiranda tepliojimai ir dabar nežinau ką daryti,kadangi liepos 1 išvažiuojam atostogų,tai kai pradės teplioti kaip aš prie jūros būsiu.</p>

Įsidėsit mažą tamponą.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2018 06 12, 13:49)
Įsidėsit mažą tamponą.

Na bandysiu rizikuoti,dar turiu laiko iki išvažiavimo,šeštadienį važiuoju dėtis smile.gif
Atsakyti

Man tai atrodo man nuo spiralės veidą išmeta spuogais pūlingais, po kelis vienoj vietoj, ir dermatologas nepadeda, jau nežinau ką ir galvoti, niekad taip nebuvo, dar kai įdėjo tą spiralę viskas gerai buvo kol adaptavosi organizmas, paskui ir prasidėjo, aišku buvo stresuotas laikotarpis, viską nurašiau jam, bet jau koks pusmetis ramiai, vis tiek tie spuogai karts nuo karto išlenda, ilgai gyja, lieka raudonos dėmės, o kol jos praeina.  :oh:  Ir patepliojimai būna, tai kas mėnesį, tai kas tris, būna ir strėnas skauda arba jaučiu kartais gimdoj paskausta, o spiralė yra šiek tiek pasmukusi, sakė ginė, man ji įdėta gydymo tikslais. Eisiu pas šeimos gyd, prašysiu kraujo tyrimų, žiūrėsiu ką rodys, gal ir lauk imsiu tą spiralę.

Atsakyti
Na isidėjau ir aš,procedūra ne iš maloniausių blink.gif,po to nieko neskaudėjo,prasidėjo terliojimas šeštadienį bus savaitė kaip idėta,dabar gailiuosi,kad dėjausi aš ją prieš atostogas ,jaučiu negalėsiu net išsimaudyt jūroj. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2018 06 12, 13:49)
Įsidėsit mažą tamponą.


Kad man tamponų nerekomendavo gine verysad.gif dabar nzn. ką daryt,nes teplioja,jau pradeda užknist,pradėjau gert vit.c
Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2018 06 21, 11:15)
<p>Man tai atrodo man nuo spiralės veidą išmeta spuogais pūlingais, po kelis vienoj vietoj, ir dermatologas nepadeda, jau nežinau ką ir galvoti, niekad taip nebuvo, dar kai įdėjo tą spiralę viskas gerai buvo kol adaptavosi organizmas, paskui ir prasidėjo, aišku buvo stresuotas laikotarpis, viską nurašiau jam, bet jau koks pusmetis ramiai, vis tiek tie spuogai karts nuo karto išlenda, ilgai gyja, lieka raudonos dėmės, o kol jos praeina.  doh.gif  Ir patepliojimai būna, tai kas mėnesį, tai kas tris, būna ir strėnas skauda arba jaučiu kartais gimdoj paskausta, o spiralė yra šiek tiek pasmukusi, sakė ginė, man ji įdėta gydymo tikslais. Eisiu pas šeimos gyd, prašysiu kraujo tyrimų, žiūrėsiu ką rodys, gal ir lauk imsiu tą spiralę.</p>

Kiek laiko jūs jau įsidėjusi spiralę? Jei neseniai,tai palaukit,apsipras organizmas ir praeis.


QUOTE(pelytė @ 2018 06 22, 12:35)
Kad man tamponų nerekomendavo gine  verysad.gif dabar nzn. ką daryt,nes teplioja,jau pradeda užknist,pradėjau gert vit.c

Man sakė,kad galima mini dydžio.Naudojau ir nieko neatsitiko.
Atsakyti

Kiek laiko jūs jau įsidėjusi spiralę? Jei neseniai,tai palaukit,apsipras organizmas ir praeis.


Trys metai, nuo antrų metų prasidėjo spuogai. Eisiu pas šeimos gydytoją, žiūrėsiu ką sakys. Pavasarį ligoninėje darė kraujo tyrimus, buvo tik leukocitai padidėję, nes uždegimą turejau, visa kita normoj. Gal reiks skydliaukę išsitirti. 

Atsakyti