Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė **Mirena**

QUOTE(bayte @ 2019 02 05, 11:43)
<p>Tai va,  man baigiasi kovo mėn.  Nu irgi baisoka,  nenoriu rizikuoti...  Kadangi vaikučių neplanuojam,  noriu dėti iškarto kitą spiralę.  Ar taip įmanoma: vieną išimą -  kitą įdeda biggrin.gif ?  Spiralės instrukcijoje rašoma,  kad galima pakeisti kita... Bet ar turi praeiti laiko ar ne?  Gal kas turite info? </p>


Galima pakeisti iš karto, t.y. vienos procedūros metu.
Bet mano ginė laikosi nuomonės (jos patirtis rodo, kad taip geriau), kad reikia išimti, sulaukti mėnesinių ir per tas mėnesines įdėti naują. Gal tos sulauktos normalios mėnesinės tiesiog parodo, kad organizmas normaliai funkcionuoja.
Atsakyti

Man sakė po pirmų 5 metų nereikia jokios pertraukos. Tai galvoju keistis vienos procedūros metu.

Atsakyti

kokie šios spiralės šalutiniai efektai? :hmm: ar geriau tokia ar varinė?

Atsakyti

Sveiki.  Paskaitykite aukščiau   merginos diskutavo šia tema. 

O man asmeniškai -  pakilo svoris.  Žinau,  kad panelės rašo,  kad spiralė čia niekuom dėta,  mažiau ėsti reikia :) Deja,  svoris tik po įdejimo ir pakilo,  nors nei mityba nei sportas nesikeitė.  Reikia nepamiršti,  kad tai hormonai,  o jie su laiku duoda savo... 

Atsakyti
Gal kas domejotės, kur šiuo metu geriausia Mirenos kaina?
Atsakyti

mano draugei ne tik svoris pakilo, bet ir veida visa baisiai bere :unsure: :unsure: :unsure:

Atsakyti

Sveikos, Mirena turiu metus ir 1 men laiko (vajej kai greitai prabego :unsure: ), ir vis dar tesiasi tepliojimai (nera gausus, dienai pilnai uztenka ir vieno ikloto), paskutinis baigesi pries 4 dienas, o truko beveik menesi. Siandien apsilankiau pas ginekologe, tai kaip ji sake, esu "labai moteriska", net ir su mirena, mano organizmas gamina daug hormonu, gleivine stora, todel ir tepliojimai vyksta. Savo kolegei (sake taip pat tokie tepliojimai buvo ilgiau nei metus) patare pabandyti gerti didesnem dozem C vitamina bei pora savaiciu kasdien po stipria ibuprofeno tablete. Nes dar gali buti kad organizmas spirale priima kaip svetimkuni ir vyksta uzdegimas. Pasiule ir man taip pat pabandyti, pasidare idomu, nes nesu net girdejusi apie tai :unsure: Gal zinot kanors, ar buvote susidure? Taip pat abejose kiausidese rado po "nesprogusi" folikula, sake kad cia normalu ir nera tikrai ko baimintis, ar yra buve taip jums? Tiesa, uzklausiau del cistu atsiradimo (viena pazistama labai prigasdino), tai sake, kad jos buna, kad atsiranda, bet dazniausiai pacios ir pranyksta.

Atsakyti

Sveikos, Mirena turiu metus ir 1 men laiko (vajej kai greitai prabego :unsure: ), ir vis dar tesiasi tepliojimai (nera gausus, dienai pilnai uztenka ir vieno ikloto), paskutinis baigesi pries 4 dienas, o truko beveik menesi. Siandien apsilankiau pas ginekologe, tai kaip ji sake, esu "labai moteriska", net ir su mirena, mano organizmas gamina daug hormonu, gleivine stora, todel ir tepliojimai vyksta. Savo kolegei (sake taip pat tokie tepliojimai buvo ilgiau nei metus) patare pabandyti gerti didesnem dozem C vitamina bei pora savaiciu kasdien po stipria ibuprofeno tablete. Nes dar gali buti kad organizmas spirale priima kaip svetimkuni ir vyksta uzdegimas. Pasiule ir man taip pat pabandyti, pasidare idomu, nes nesu net girdejusi apie tai :unsure: Gal zinot kanors, ar buvote susidure? Taip pat abejose kiausidese rado po "nesprogusi" folikula, sake kad cia normalu ir nera tikrai ko baimintis, ar yra buve taip jums? Tiesa, uzklausiau del cistu atsiradimo (viena pazistama labai prigasdino), tai sake, kad jos buna, kad atsiranda, bet dazniausiai pacios ir pranyksta.

Turiu Mireną jau trys beveik metai, taip buvo cistą 3cm, preitais metais, su kitom mmm pranyko, dabar įtariu,  kad vėl yra, krūtinėj yra gūzelis tipo mastopatija, ir geriu Madystonon ir sutrikdė mmm, prašysiu, kad ištirtu harmonus, nes darosi nesamonės, nors Mirena turiu jau antrą kadenciją įsidėjusi, man labai vešėjo gimda, dėlto ją dėjausi dėl polypų, rytoj einu pas gyd.

Atsakyti

Sveiki, buvau pas gyd. viskas tvarkoje su Mirena ir cistų nėra kaip galvojau, sakė tik pas chirurgą apsilankyti, nes man skauda šoną tai greičiausiai man vėl yra sąaugos žarnyno :)

Atsakyti

Turiu spiralę jau 3 mėn. Dvi savaites tepa ir dvi ne. Biški tai vargina. Ko neturėjau iki jos - tai prieš mėnesines skauda krutines stiprokai. Dėl svorio galiu paneigti mitą, kad auga, nes iki jos sportavau ir svoris kito, po jos taip pat puikiai krenta. Pliusas tai, kad dabar "nebeplaukiu" per mėnesines. Bet jei ir po pusmečio teps po 2 savaites tai manau su tuom nesusigyvensiu. ;)

Atsakyti

Sveikos. Noriu paklausti, visgi, ar buvo kam, kad Mirena iškristų po kelių mėnesių .?!? Tiesiog organizmas kaip svetimkūnio atsikratytų ir išstumtų...? :hmm:​ 

Atsakyti

Turiu spiralę jau 3 mėn. Dvi savaites tepa ir dvi ne. Biški tai vargina. Ko neturėjau iki jos - tai prieš mėnesines skauda krutines stiprokai. Dėl svorio galiu paneigti mitą, kad auga, nes iki jos sportavau ir svoris kito, po jos taip pat puikiai krenta. Pliusas tai, kad dabar "nebeplaukiu" per mėnesines. Bet jei ir po pusmečio teps po 2 savaites tai manau su tuom nesusigyvensiu. ;)

Va butent apie tai mano ginekologe ir kalbejo, kai buvau paskutini karta (su savo metu laiko teliojimu), kad daug kam tas tepliojimo diskomfortas pakisa koja ir del to issiima mirena.

O man tepliojimai baigesi  :) 

Kai idejo mirena, sake "paliksiu truputuka ilgesnius siuliukus, susiraitys jie ir viskas bus ok", tai dabar paprasiau jos, kad juos patrumpintu.Na apziurejo, sako "tikrai gali buti tepliojimas nuo tu siulu trynimosi, nes gleivine paraudusi ir truputi suerzinta tose vietose kur siulai", patrumpino ir viskas baigesi  :) Nuo kovo menesio visiskai nieko  :)  Tik atejus mm laikui tru[uti krutine pamaudzia, bet tuom ir pasibaigia  :) 

Atsakyti