QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 12, 13:38)
na 30 kg kainuoja mažiausiai 13 eurų, tad 1 kg gaunasi mažiausiai 1,5 lito

dar pateršiu temą su tais saldainiais ir baigiu:)
taigi rasiau, kad KITAIP pirksim
vesimes patys is De
jei bus daugiau kg, nei planuojam, tai turetu maziau nei 1 lt uz 1 kg gautis
atsivezimo kaina bus aiski, kai turesim uzsakyma
tema terskit:)
maziau reikes landziot renkantis uzsakyma
del 5 e nuolaidos, kazkada bandziau is cia rinkt uzsakyma- man jos nepritaike, tai ir nepirkau
tada pirkau is
http://www.suess-versand.de/
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2014 11 12, 13:45)
bet brangiai gi ten gaunas, ar aš kažko nesuprantu
pas mus tie meškučiai guminukai 200 g 5 Lt kainuoja, vis pasitaiko akcijų -25 ar -30 proc
bet net jau nežiūrint į tai kilas gaunas 25 Lt, o čia 12 eur ir dar + siuntimas čiut ne euras už kg
as pas mus nuperku 1 kg uz 10 lt
bet skonis, kokybe visai kitokia