Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XV tema

senoji tema čia:
XIV tema

Papildyta:
laikas svečiuotis naujuose namuose smile.gif
Merginos kur dingote su visais savo grožiais?? ax.gif

lauksime pavasario su linu:
user posted image
user posted image

o kol pavasaris ateis nešiosime šiltesnę:
user posted image
user posted image

smile.gif
Atsakyti
Nedingom. Neapsižiūrėjom, kad tema baigėsi hihihi.gif

Pora besvorių skarų su karoliukais šventiniam periodui. Pirmoji iš moheros, antroji iš pieno spalvos Malabrigo vilnos.
user posted image
user posted image

Ir skylėtas šalikas. Labai įdomu ar jis bent kiek šildys biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Dvi - ir šildys ir bus labai gražu wub.gif
Atsakyti
Įdomus šaliko raštas, nematytas. Gražus smile.gif

Merginos, kas mezgėte skarą Tree of Light ? Gal galit paaiškinti, kaip išmezgamos šalia centrinės akies esančios akys, iš vienos ir kitos pusės, kurios schemoje žymimos p? Nesuprantu, ar geroje pusėje išvirkščiąja, o išvirkščioj gerąją, ar abiejose pusėse išmezgama išvirkščiąja akimi g.gif Nes ženklo paaiškinime rašo, kad mezgama išv. akim, apie lygines eiles neužsimenama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ponia Lylia: 25 lapkričio 2014 - 18:49
Zinau, kad ne i tema, bet tikiuosi greitesnio atsakymo
Merginos vilnietes gal kuriai atliko 5 metrai tokiu siulu verysad.gif
http://www.hobicentr...i-pilka-sp.html
pritrukau skaros akims nuleisti doh.gif o viso kamuoliuko nesinori pirkti verysad.gif
Jei kuriai atliko parasykit i AZ Aciu 4u.gif labai lauksiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vau kiek groziu prideta... thumbup.gif
Dvi, varliuska- voratinkiai super. Šiltesnis kad idomiai susimarginęs- kokie siuliukai?
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2014 11 25, 19:46)
Įdomus šaliko raštas, nematytas. Gražus smile.gif

Merginos, kas mezgėte skarą Tree of Light ? Gal galit paaiškinti, kaip išmezgamos šalia centrinės akies esančios akys, iš vienos ir kitos pusės, kurios schemoje žymimos p? Nesuprantu, ar geroje pusėje išvirkščiąja, o išvirkščioj gerąją, ar abiejose pusėse išmezgama išvirkščiąja akimi g.gif Nes ženklo paaiškinime rašo, kad mezgama išv. akim, apie lygines eiles neužsimenama.


Aš nemezgiau šitos skaros, bet pagal ženklinimus išeitų kad lyginės eilės mezgasi išvirkščiomis akimis, o nelyginėse eilėse ženkliukas p reiškiasi išvirkščioji akis. Tai geroje pusėje mezgasi p - išvirkščiai; blogoje pusėje p irgi išvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2014 11 25, 23:15)
vau kiek groziu prideta...  thumbup.gif
Dvi, varliuska- voratinkiai super. Šiltesnis kad idomiai susimarginęs- kokie siuliukai?


Mano šiltesnioji megzta iš 2 siūlų: Merino gold vienspalvis, o kitas siūlas Lanoso Super fine Print spalvotas, ir vat taip susidėliojo pagal raštą smile.gif
Atsakyti
Labai jau man patikę "Ąžuolo lapai"

user posted image
ir ant balto fono
user posted image
Atsakyti
QUOTE(GUTE69 @ 2014 11 29, 16:07)
Labai jau man patikę "Ąžuolo lapai"

Iš tiesų labai graži skara. Dairiausi tokią megzti, bet schemą tik angliškai turiu. Nesuprantu. Gal yra rusiškai ar lietuviškai? ax.gif
Atsakyti
[quote=GUTE69,2014 11 29, 16:07]
Labai jau man patikę "Ąžuolo lapai"

Labai graži skara ... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vivilitta @ 2014 11 30, 12:54)
Iš tiesų labai graži skara. Dairiausi tokią megzti, bet schemą tik angliškai turiu. Nesuprantu. Gal yra rusiškai ar lietuviškai? ax.gif

Na nežinau ar yra kitoje kalboje....tai ženklai visi tokie patys, o paskutinę eilę mezgiau kaip atrodė geriau :-D
Atsakyti