Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 52


user posted imageAnkstesnė temaAtsakyti
„Žmogaus dvasia yra praktiškai nesunaikinama ir savo savybę pakilti iš pelenų išlaiko tol, kol kūnas kvėpuoja“. (Alice Miller)

INFO apie ligą

Švitinimas

Negalima kaitinti operuotų ar spinduliuotų vietų. Todėl geriau maudyti po dušu, o jei vonia, tai nelabai karšta ir geriau tegu vanduo nesiekia probleminės vietos. Tas pats ir su saule. Nedirginti, neerzinti, nelįsti, slėpti nuo tiesioginių saulės spindulių;

Po švitinimo jeigu skauda vietą lyg degintų: Gurkšnoti šaltalankių aliejų, linų sėklų aliejų ir bet kokį kitą aliejų. Daug gerti vandens. Gydyti kaip gydytumėte nudegimo vietą. Maistas švelnus ir skystas - jogurtai, grietinė ir pan.
Jau pradedant švitinimą gerai būtų tą vietą tepti medetkų tepalu ar vazelinu. Tuomet pavyks išvengti pūslių arba bent jau jos bus minimalios.

Ką valgyti ir gerti švitinimo metu

Įdomu, kad patariama valgyti kuo daugiau proteino: mėsa, žuvis, kiaušiniai, sūriai. Pataria, jei nėra apetito, valgyti dažnai ir po truputį, ir pereiti prie daug riebalų turinčios mitybos, kad būtų gaunamas pakankamas kiekis kalorijų. Žodžiu, valgyti riebiai. Esame kalbėję, kad labai tinka sūdyti lašiniai su bemiele duona ir česnakais ar svogūnais. Labai gerai juodosios alyvos, jos ir apetitą skatina ir su radiacija kovoja, kaip ir sūdyti lašiniai. Tinka raudonas sausas vynas arba valgomasis šaukštas konjako. Gerti daug vandens.

Apie burnos išopėjimą

1) Ligoninėje skiria 0,02% chlorheksidino tirpalą. Negalima jokių skaliklių turinčių etilo alkoholio, t. y. spirito. Šis tirpalas skalavimui naudojamas keletą 6–8 kartų per dieną, skalauti po valgio, išskalavus bent pusę valandos nieko negerti ir nevalgyti. Šiukštu nenuryti. Gaminamas Kauno universitetinės klinikos vaistinėje, Sukilėlių pr. 51. Sekti galiojimo laiką, galioja tik 1 mėn. tikrai efektyvus tirpalas.
2) Vartoti pailginto atpalaidavimo vitaminą C, tai reiškia, kad skrandyje vitaminas C išsiskiria per ilgesnį laiką 4–6 val. , pamažu ir pilniau įsisavinamas. Įprastinis vitaminas iškart patenka į kraują, perteklius pašalinamas per inkstus. Labai neblogas YourLife C 500 mg, natūralus vitaminas su erškėčių vaisiais. Vitaminas C nuo seno naudojamas stomatitams ir burnos žaizdelėms gydyti.
3) Skalauti soda + valgomoji druska: 1arbat. š. sodos ir 1 arbat. š. valgomosios druskos 1 stiklinei virinto vandens. Kelis karts per dieną.
4 ) Skalauti ramunėlių, šalavijų arba medetkų arbatomis. Galima tepti skiestu šaltalankių aliejumi.
5) Labai tinka Sidabražolės šakniastiebiai, Švenčionėlių vaistinė, taip pat J. Balvočiūtės Sidabražolė. J. Balvočiūtės dvigubai brangesni, nes gražesnės šaknys ir, sakoma, iš ekologiškų augalų paruošti. Sidabražolė turi sutraukiamųjų savybių, tik šiek tiek ruduoja dantys (nudažo), po kiek laiko praeina. dėl sutraukiančių savybių praeina skausmas. Ąžuolo žievė per stipru ir dar labiau nurudina dantis.
6) Nuo dantų skausmo ir gėlimo labai padeda dantų jautrumą mažinanti pasta Sensodyne. Tikrai liuks dalykas, naudoti minkštą Sensodyne Pronamel dantų šepetuką, man labai patinka. Kiti per aštrūs uždegimo apimtoms dantenoms. Susitvarkys kraujas, praeis ir opos.
7)Vaikinai labai gyrė gelį Daktarin, daugeliui jis padėjo atsikratyti burnos opų.
8) Geros, bet brangios Essence of Yunzhi kapsules.
9) Dar prie viso šio traktato pridėkite šalavijų nuovirą. Juo skalauti burną kelis kartus per dieną. jei nurysite, nieko baisaus, tik reikia nepamiršti, kad vaistažolė ir nepiktnaudžiauti geriant arbatą. Jei išopėjimai ne kritiški, turėtų pagelbėti.
10) Gelclair - koncentruotas burnos gelis, išopėjusiai burnai nuo chemoterapijos. Pagal aprašymą, jis uždeda plėvelę ir sumažina skausmą valgant, sumažina uždegimą.
11) Gerai skalauti Eludril.


Trombocitus kelia tokia arbata: graikiškų riešutų pertvaras (imi visą riešutą, perskeli, riešuto masę suvalgai, o pertvaras susirenki) virti vandenyje 10-15 min kol gausis tamsiai rudas gėrimas. Kažkur 3-4 šaukštai pertvarų 1 ltr vandens. Gerti po 0,5 stiklines kelis kart per diena Kažkas nurodo, kad receptą gavo ligoninėj, kai sirgo kraujo liga.
Gustes patarimas
Manau, kad galima sėkmingai valgyti graikiškus riešutus. Tik reikėtų juos nuplikinti prieš valgant verdančiu vandeniu, bent aš taip darau, kad nebūtų jokių bacilų. Nežinom iš kur juos veža. Kai chemoterapija geriau pasisaugoti...

Mityba esant kalio trukūmui
Gerai yra razinos, užmerkti pusę stiklinės razinų užpylus vandeniu per naktį, ryte jas suvalgyti, o skystį, kuriame mirko išgerti. Daug kalio turi braškės, bananai

Ruolios info apie mityba:
http://www.iveikliga...c...9&Itemid=39
http://www.delfi.lt/...o.d?id=62427767
http://gyvenimas.del...s.d?id=37001473
http://www.delfi.lt/...e.d?id=60747833
http://www.iveikliga...c...9&Itemid=39
http://www.herba.lt/...zas-ruolia.html

Cukraus vartojimas ligos metu:
http://www.iveikliga...c...1&Itemid=29

Apie chemoterapija (vaistu rusys, kaip veikia, mityba chemoterapijos metu)
http://www.kraujas.l...kiniu-terapija/

Psichologinė pagalba:
https://www.facebook...ikacijosCentras
https://www.facebook...ylintysgyvenima

Apie GYDOMOJI DENDRITINIŲ LĄSTELIŲ (DL) VAKCINACIJA
http://www.supermama...?...6977&st=456
Atsakyti
Ačiū, miegapele, jūs padarėt gerą didelį darbą - susisteminote turimą medžiagą. Dėkui už savo laiką, naujokams bus daug aiškiau, mažiau kils klausimų, mažiau reiks skaityt temų.
Leonile, dėkui už naują temą. Pangos skardis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 18 lapkričio 2014 - 12:17
QUOTE(willow @ 2014 11 18, 12:16)
Pangos skardis?

Matau, kad ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 11 18, 12:16)
Ačiū, miegapele, jūs padarėt gerą didelį darbą - susisteminote turimą medžiagą. Dėkui už savo laiką, naujokams bus daug aiškiau, mažiau kils klausimų, mažiau reiks skaityt temų.
Leonile, dėkui už naują temą. Pangos skardis?

Ner uz ka dekoti, cia gi jau seniai mes buvom surinkusios, tik pasimete buvo kazkur.

Atsakyti
Sveikos merginos, ieškau galbūt kas nors buvot susidūrę su kaulų vėžiu (kaulų navikais) ir galėtumėt pasidalinti patirtimi? smile.gif Labai būčiau dėkinga !!!
Atsakyti
Merginos,

Dar norėjau paklausti dėl DLV, naudojančių/naudojusių šį metodą (informaciją supermamose perskaičiau): ar DLV skirtas/yra efektyvus tik tada kai leidžiama chemija? Pavyzdžiui, jei esi po chemijos, ar tikslingas šis metodas?

Atsakyti
QUOTE(Diliuke @ 2014 11 18, 20:58)
Merginos,

Dar norėjau paklausti dėl DLV, naudojančių/naudojusių šį metodą (informaciją supermamose perskaičiau): ar DLV skirtas/yra efektyvus tik tada kai leidžiama chemija? Pavyzdžiui, jei esi po chemijos, ar tikslingas šis metodas?

Konkrečiu atveju geriausia kalbėti su Dr.M.Strioga. Mes čia neatsakysim

Atsakyti
QUOTE(Diliuke @ 2014 11 18, 21:58)
Merginos,

Dar norėjau paklausti dėl DLV, naudojančių/naudojusių šį metodą (informaciją supermamose perskaičiau): ar DLV skirtas/yra efektyvus tik tada kai leidžiama chemija? Pavyzdžiui, jei esi po chemijos, ar tikslingas šis metodas?

Man tai pradėjo leisti, kai jau negavau chemijos. Visaip daro. Dabar gaunu šalia biologonės terapijos.
Atsakyti
QUOTE(dvyne9 @ 2014 11 18, 22:23)
Man tai pradėjo leisti, kai jau negavau chemijos. Visaip daro. Dabar gaunu šalia biologonės terapijos.

Man indukcines dozes leido tarp chemijų.
Atsakyti
Leonile, nuostabi temos iliustracija. Ačiū.

Miegapele, 4u.gif ačiū už priminimą, tikrai pravers daug kam.

QUOTE(NERA @ 2014 11 17, 08:39)
Nėra jau gydymo mums verysad.gif Malšina skausmą, skyrė ciklofosfamidą, kuris , kaip patys lietuviai sako- jau nelabai veiksmingas mūsų atveju. Užsienio gydytoja vienbalsiai -prieš jį. Dar su tais varžtais -pagaliau sutiko padaryti lateralinę nuotrauką, bet ji nebuvo daryta po operacijos ir skitumą sunku nuspėti. Lietuvos gydytojai juokiasi, užsienio-trumpinti varžtus, vien tam, kad ligonis būtų komforto zonoje.
Buvom dvejose konsultacijose-viena klasikinės medicinos atstovų, kita imunoterapinės. Klasikinės atstovai pasiūlė vaistus, kuriuos jau esam gavę ir dar vienus-stabdančius kraujotakos susidarimą navike(thalidomide), bet Lietuvoje jų geriamų net nėra, nors vaistas senas ir ganėtinai prieštaringas.
Imunoterapijos  atstovai pasiūlė gydymo kompleksą, bet deja visam kompleksui pinigų niekaip nesurinksim. Bandysim daryti bent dalį.
Remedy, spindulių dozuotė ir lokalizacija turėtų būti išraše, kurį gavai, kai išleido iš ligoninės mirksiukas.gif
Ida, pažiūrėjau, jau minusas artėja, gal vis tik striukės pradėkit dairytis mirksiukas.gif O ir sunešioti ją turės smile.gif
Karme, aš irgi visur rašu, kad mes į ekspermentinę grupę sutinkam. Pabandykit. Jei negalit jūs, gal vaikai gali laiškus parašinėti, pasiuntinėti- juk tai nieko nekainuoja mirksiukas.gif  Leiskit  kieitms jums padėti mirksiukas.gif
wilow, ar atsikvėpei? Gal jau gana gulinėti-reikia stoti į kovą  mirksiukas.gif
rek, leiskit dabar tėčiui stiprėti.
dvyne9, labai gera skaityti jūsų logiškus patarimus thumbup.gif
Stiprybės jums, NERA, kiek jūs vilties turite. Ir dar tiek galimybių surašėte kaip be gydymo. Linkiu atrasti patį efektyviausią, kuris padeda. Meldžiuos už jus ir už visus sergančius, sveikimo.
Kodėl ciklofosfamidas neveiksmingas? Vyrui leido jį ir dar gaus intensyvinimo fazėj.

Rytoj metai kaip vyras pakliuvo į santariškes, metai diagnozės. Sutiks ligoninėj. Dabar tikimės praeina lengviau, karščiavimą sustabdyti ir sustiprėt kraujui iki chemijos savaitė.
Saugokit save, ypač kai rodikliai krenta. Vyrui toks pasakymas sakė, kaip ligos priminimas doh.gif Tikiuosi jums ne.
Dėl pirkinių, mes šiaip retai perkantys, ypač garderobą, kai labai reikia. Gerai, kad poreikiai nedideli, nes finansai kiek kitur nukreipti. Apsipirko sausio mėnesį po ligoninės, nes dideli buvo rūbai visi, numetus beveik 40kg svorio. Tiesa batus reikėjo pirkti rudeninius, ir žieminių reiks, nes su įtvarais reikia didesnių, kad nespaustų, patogiai apsiautų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 18 lapkričio 2014 - 23:58
NERA tvirtybės, stiprybės mažajai kovotojai, prisijungiam į palaikančių būrį ir tikiu, kad viskas pavyks 4u.gif
Atsakyti